Düşman Başına

Düşman Başına 49 Bölüm Özeti (28 Temmuz Perşembe) Sarla Hala Kayıp!

Düşman Başına 49 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Temmuz Perşembe Düşman Başına 49 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 49 bölüm özeti
 • 28 Temmuz Perşembe Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 49 Bölüm Fragmanı
 • 28 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 29 Temmuz Cuma Düşman Başına 50 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Temmuz Perşembe Düşman Başına 49 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Bansi ve adamı Sarla’yı kalabalığın arasına getirir. Kalabalığı arasında Sarla’nın kamufle olacağını düşünür!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 49 Bölüm Özeti

Shanti Rani’ye kızmasıyla başlar. Shanti Sarla’nın resmine çelenk koyduğu için Rani’ye fırça atar. Shanti hemen Raghav’dan müfettişi aramasını ve kızını bulup getirmesini ister. Raghav ise henüz yarım saat önce görüştüğünü, polisi sıkboğaz etmek istemediğini, aksi halde Sarla’yı bulmak yerine onu ölüme bile terk edebileceğini söyler.

Shanti Raghav’ın sözlerinden sonra kızı Sarla’nın resmine bakar. Onu özlediğini düşünür. Diğer yandan bu Sarla’nın bir oyunu olabileceğini düşünüp, ona karşı yenilmeyeceğini içten içe söyler.

Bansi ve adamı Lallan, Sarla’yı kılık değiştirip kalabalığın olduğu yere getirirler. Saklandıkları yerde polislerin gelmesi, Bansi’yi bu yönde tedbir almaya itmiştir.

Riya kısa sürede Sarla’yı bulabilmek için onun dış görünüşü hakkında bilgilerin yer aldığı kağıtlar yapar. Riya’nın tek başına mücadele ettiğini gören Shanti, Kuşya’dan komşuları eve davet etmesini, formları komşuların yardımı ile doldurmalarını ister.

Düşman Başına 49 Bölüm Özeti (28 Temmuz Perşembe) Pari Vyom'un Evine Gider

Rani Shanti’in bu kadar panik olması karşısında, Sarla’nın eve canlı gelip gelmeyeceğini sorar. Shanti Rani’ye kızar.

Amit kalabalığın arasında annesine benzeyen birini fark eder. Herkesle birlikte kalabalığın arasına dalar. Bansi ve adamı Sarla’yı saklamak için ekstra önlem alır.

Polis müfettişi Shanti’nin evine gelir. Henüz Sarla’dan haber alamadıklarını, Sarla’nın kendisine ait cep telefonu henüz aktif olmadığını, Sarla’nın telefonu sinyal gönderdiğinden, onların izini sürebileceklerini söyler. Bu sırada polis müfettişi bir telefon alır. Polis Müfettişi Sarla’nın telefonu sinyal verdiğini, 1 km ötedeki kutlama alanından geldiğini söyler. Şivam orasının çok kalabalık olduğunu, bundan dolayı kalabalık gidip Sarla’yı bulmaları gerektiğini söyler.

Pari annesinin kaybolmasına inanmaz ve kendisi için para peşine düşer. Vyom’un evine gider. Kapıda ki görevli onu içeri almak istemese de Pari Vyom’un yakın arkadaşı olduğunu söyler. Pari sonunda Vyom’un evine gider. Lakin Vyom’u etkileme ya da onunla romantik anlar yaşamak için değil, Vyom’un yalanlarına yalan kattığı abisi Sujeev’i görmek ve onu etkileyip paralarını almak için eve gelmiştir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Raghav ve Şivam polislerle birlikte kalabalığın arasında Sarla’yı arar. Herkese resmini gösterip, onun görüp görmediklerini sorar.

Bansi ve adamı Lallan etrafta polislerin kalabalıklaştığının fark eder. Bu sırada bir telefon alır. Bansi hemen oradan Sarla’yı kaçırmak için harekete geçerler. Raghav da bu sırada Sarla’ya benzer birisini durudur. Lakin onun Sarla olmadığının fark edince çok üzülür.

Amit eve gelir. Rani kocasının görünce hemen ona sarılır. Amit Shanti ile konuşur. Amit annesine ait gerçek boyutlarda yapılmış resmini görünce şok olur. Amit Şivam ve dayısı Raghav’ı görmeyince nerede olduklarını sorar. Nimmi de Sarla için bir iz bulduklarını, onu aramaya gittiklerini söyler.

Düşman Başına 49 Bölüm Özeti (28 Temmuz Perşembe) Sarla Hala Kayıp

Vyom eve gelir ve Pari’nin bir şekilde eve geldiğini fark edince ne kadar para göz olduğunu, onun iyi bir seçim olduğunu anlar. Hemen saklanır ve Pari’nin kendisini görmemesini ister. Bu sırada Pari Sujeev ile karşılaşır. Ona iyi bir kız gibi numara yaparak etkilemeye çalışır.

Vyom, Pari ile Sujeev’in yanına gelir. Vyom adeta aldatılmış erkek numaraları yapar.

Shanti Riya ile Şivam’ın formlarının komşulara doldurur. İş yerinde 3 gün içinde bitmesi gereken formların tamamı komşuların yardımı ile doldurulmaya devam eder. Şivam iş yerinden izin ister. Durumu anlatır. Lakin patronu işe gelmemeleri halinden iş akdine son verileceğini açıklar. Şivam işini kaybetmek istemez ve işe geleceklerini söyler.

Vyom Pari’yi evden göndermek ister. Pari hemen ağlamaya başlar ve Vyom’a onu artık sevmediğini söyler. Ayaklarını tutar. Vyom’un annesi de Pari’nin ne kadar oyuncu ve sahtekâr olduğunu gözleri ile görür.

Düşman Başına 49. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Temmuz Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti

Bansi ve adamı Lallan, Sarla için istedikleri fidyenin gelmemesi halinde Sarla’ya ne yapacaklarını, onu öldürüp öldürmeyeceklerini sorar. Bansi ve adamı bu konunda oldukça kararsız kalır.

Shanti Sarla için dua eder. Raghav ve Şivam eve gelir. Şivam polis amiri ile az önce görüştüğünü, Sarla’ya henüz ulaşamadıklarını, her yerde güvenlik önlemlerini artırdıklarını polisin söylediğini dile getirir. Raghav kız kardeşinin başı bir şey gelmiş olabileceğini düşünüp ağlarken, Shanti onu teselli eder.

Shanti Sarla’nın büyük boy resmi ile konuşmaya başlar. Kuşya bunu fark eder ve Shanti’nin iyi olmadığını, yakında sağlığını kaybedeceğini düşünür. Shanti yorgunluk ve açlıktan bedeni daha fazla dayanamaz ve oraya bayılır. Herkes Shanti’nin başına toplanır. Hemen eve doktor çağrılır.

28 Temmuz Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti - Preeti'ye Görücü Gelir

Eve gelen Doktor Shanti’yi muayene eder. Tansiyonun düştüğünü açıklar. Raghav ve Kuşya Shanti yemek yemediğini, kızı kaçırıldığı için Shanti kendisine eziyet ettiğini söyler. Doktor Shanti’yi kızar eder ve yemek yememesi halinde, Sarla’nın geri geldiğini göremeyeceğini dile getirir.

Din görevlisi Shanti’yi arar. Görücülerin aradığını, Preeti’yi görmeye geleceklerini ifade eder. Shanti kargaşa içinde olayı tamamen unuttuğunu söyler. Preeti işe gitmek için evden ayrılmak üzereyken Shanti onun durdurur ve görücülerin geleceğini, işe gitmemesini ister.

Preeti evlilik meselesinin unutulduğunu düşünüp rahat bir nefes aldığının düşünürken, kargaşa içinde din grevlisinin gelmesi Preeti’nin canının sıkar. Preeti ağlar ve evlenmek istemediğini söyler. Nimmi her şey kontrolünde olduğunu, merak etmemesini ve ondan sadece söyleneni yapmasını ister.

Düşman Başına 49 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 50 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti Rani’ye kızar
 • Rani Sarla’nın öldürülmüş olabileceğini söyler
 • Bansi ve adamı SArla2nın yerini değiştirir
 • Amit kalabalığın arasına annesini fark eder
 • Amit annesinin yanına gidemeden Bansi, onu kaçırır
 • Müfettiş Sarla’nın telefon sinyalini takip eder
 • Polisler gelmeden Bansi Sarla’yı götürür
 • Shanti Sarla’nın kaybolmasını kaldıramaz
 • Shanti bayılır

Düşman Başına 49 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Temmuz Perşembe Düşman Başına 49. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Temmuz Düşman Başına 49 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 50 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 49 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 29 Temmuz Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 50 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu