Düşman Başına

Düşman Başına 5 Bölüm Özeti (14 Haziran Salı) Sarla’nın Planı!

Düşman Başına 5 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Haziran Salı Düşman Başına 5 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 5 bölüm özeti
 • 14 Haziran Salı Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 5 Bölüm Fragmanı
 • 14 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 15 Haziran Çarşamba Düşman Başına 6 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Haziran Salı Düşman Başına 5 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla, Shivam ile Riya’yı el ele tutuştuğunu görünce plan yapar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 5 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Düşman Başına 5 Bölüm Özeti

Riya’nın Shivam’a sarılıp onu öpmesi ile başlar. Riya Shivam’dan özür diler ve onun yüzünden işten çıkarıldığını, onu çok sevdiğini, erkek arkadaşı olmasın ister. Shivam cevap vermez. Riya sonunda Shivam’a açıldığı için mutlu olur.

Evde Shanti Shivam’ın işe girip para kazandığını ve bu parayı de kendisine vermediği için bir oyun yapar. Raghav Shanti’nin tiyatrosuna inanır ve annesine ne isterse yapacağını söyler. Shanti Shivam gizlice para kazandığını söyler. Raghav da evde her kim işe girerse parasını Shanti’ye vereceğine dair yemin eder.

Düşman Başına 5 Bölüm Özeti (14 Haziran Salı) Raghav Oğluna Kızar

Kaushalya oğlu Shivam’a karşı kaynanasının sözlerinden sonra canı sıkılır. Raghav da annesi Shanti’nin yanında yer alınca, Kaushalya yemek yemez. Preeti ve Nimmi de annelerinin yanında yer alır. Nimmi Shanti’nin ne yapmak istediğini çok iyi bilir.

Shivam eve gelir. Shanti’nin gazı ile Raghav Shivam’ın motosikletinin taksitini ödediklerini, onu satıp bu taksitten ve diğer borçlardan kurtulacaklarını söyler. Shivam bir anda şok olur. Raghav oğluna neden bir işe girdiğini haber etmediğini sorar. Shivam da detay vermez. Annesinin yanına gider. Ondan özür diler ve Shanti’den annesinin para dilenmesini istemediği için işe girdiğini, yaşanan sorundan dolayı özür dilemek istediğini dile getirir. Kaushalya oğlunun kalbini çok iyi bilir ve göz yaşlarını tutamaz.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Ertesi gün Raghav hemen motosikleti satılmasını ister. Nimmi ile Shivam motosikleti yıkayıp ilan sitesine koyarlar. Lakin kendi numaraları değil, Shanti’nin numarasını verirler.

Riya ile Bunty, Shivam’ın işten atılması hakkında konuşurlar. Riya sorumluluğu ve suçu üzerine alır. Şirketin müdürü ile konuşur. Shivam’ın suçu olmadığını, malzemeleri kendisi kaybettiğini, Shivam’ın suçu üzerine aldığını, bu sebeple işten istifa ettiğini beyan eder.

Şirket müdürü Shivam’i işe çağırır. Shivam iş yerine gittiğinde müdürle görüşür. Bir yanlış anlaşılma olduğunu, onu işten attıkları için üzgün olduklarını söyler. Shivam hiçbir şey anlamaz. Müdür Riya’nın istifasını ve söylediklerini aktarınca şok olur.

Sarla ile Shanti Anupam’ın evine giderler. Sarla artık kız tarafının bu evlilik için bir cevap vermesini ister. Anupam kızı Riya’nın eve gelmesini ister. Riya eve gelir. Shanti ilan sitesindeki motosikletten dolayı sık sık aranır. Shanti artık çileden çıkar ve yüksek sesle konuşmaya başlar.

Riya kendi evine gelir. Shanti ve Sarla’yı orada görür. Anupam kızına hemen üzerini değiştirip, misafirlerin yanına gelmesini ister. Shivam iş yerin de Riya’yı bulamaz. Bunun üzerine Shivam Riya’ya mesaj atar.

“İş için teşekkür ederim. Bu bizim aramızda yeni bir başlangıç olacak!”

Bu yazıyı Riya okurken içeri babası Anupam girer. Erkek tarafı bir cevap beklediğini ve ne cevap ereceğini sorar. Riya babasının dediklerini anlamadan “Evet! Evet” diye bağırır. Anupam da buna şaşırır. Sarla ve Shanti’ye Riya’nın evet dediğini söyler. Riya ise Shivam’a ettiği arkadaşlık teklifinin cevabı evet olduğunu düşünür ve ona sevinir.

Anupam erkek tarafı ile konuşurken Riya gelir. Shanti ve Sarla’yı Shivam’ın ailesi olarak zannettiği için evet cevabını birden ağzından kaçtığını ama pişman olmadığını içten içe düşünür. Sarla ritüeller hakkında Anupam ile konuşur. Sarla Riya’nın annesine ait bir resim olup olmadığını sorar. Anupam Riya’nın annesi saygın bir avukat olduğunu, kadın erkek ilişkilerindeki davarla çok hakim olduğunu söyler.

Düşman Başına 5 Bölüm Özeti (14 Haziran Salı) Sarla'nın Planı

Sarla ve Shanti Riya’nın annesinin geçmişinden etkilenirler. Sarla, Anupam ve ailesini soymak için adeta fırsat kolları. Daha ilk sözler verilir verilmez geleneklere göre kız tarafı, erkek tarafının altında olduğunu göstermek için Anupam’dan ayaklarına dokunmasını ister. Anupam yapacağını söyler.

Riya bu tarz şeyleri sevmediğini söyler. Ayak üstü birkaç resim çekilir. Riya hemen bu haberi Shivam ile paylaşmak için ona resmi gönderir. Bu sırada kardeşleri ile şakalaşan Shivam, elindeki telefon suya düşer ve Shivam’ın telefonu bozulur. Riya’nın attığı resmi de göremez.

Sara abisi Raghav’ın Amit’e tokat atmasını kendince kullanır. Tapınak görevlisine sorduğunu, Amit’in düğününde ev sahibi ve düğünü yapan kişi olması gerektiğini söylediğini, düğünde damada altın kolye takması gerektiğini söyle. Raghav düğünü yapacağını söyler. Shanti düğün evi Raghav’ın evi olunca herkesi ilk söz için eğlenmeye çağırır.

Amir Riya ile buluşmak ister. Bunty’nin numarasını arayıp buluşmak ister. Riya Shivam ile ilgili olabileceğini düşünüp oraya gitmeye karar verir. Amit buluşma noktasında beklerken alacaklılar gelir. Amiti’e tekme tokat döverler. Riya ile Bunty oraya gelir. Bir adamın dövüldüğünü gören Riya, polise haber verir.

Düşman Başına 5. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Haziran Salı Düşman Başına Bölüm Özeti

Amit’in dayak yedikten sonra eve gelir. Annesi ne olduğunu sorar. Amit alacaklılardan hiç bahsetmez ve motosikletten düşme yalanı uydurur.

Shivam iş gezisine gider. Geri döndüğünde babası Raghav oğlu ile gurur duyduğunu söyler. Shivam motosikletini satmayacağını, açıkça dile getirir. Babası da kabul eder. Shivam Riya’ya teşekkür etmek için kafede çay içmek ister.

Riya Shivam’dan çok önce kafeye gidip bekler. Shanti ile Sarla düğün alışverişi yaparlar. Shivam ile Riya kafede el ele tutuşurken, Sarla Shivam’ın motosikleti fark keder. Kafeye girdiğinde, Shivam ile Riya’nın el ele tutuştuğunu görünce şok olur.

13 Haziran Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Anupam Kızına Evlenmek İsteyip İstemediğini Sorar

Sarla uzaktan Riya ile Shivam’ı izler. Riya Shivam’ın evlilik hakkında konuyu açmasını istese de Shivam sadece ofis meseleleri hakkında konuşup, yeniden işe dönmesine vesile olduğu için teşekkür eder. Shivam oradan ayrıldıktan sonra Sarla Riya’nın yanına gider. Riya kaynanası zannettiği Sarla’ya şöyle der.

“Yakında evleneceğiz. Lakin Shivam hiçbir şey demiyor. Bu senin oğlu Shivam sanırım biraz utangaç!”

Sarla o anda Riya’nın aslında Shivam’ı sevdiğini, bir yanlış anlaşılma olduğunu fark eder. Sarla durumu çaktırmaz ve Riya’ya düğüne kadar Shivam’ı aramasını, oğlunun çok utangaç olduğunu, onu daha fazla utandırmamasını ister. Riya da bunu kabul eder.

Sarla eve gelir ve oğlu Amit’e her şeyi anlatır Amit Shivam’ı öldürmek iste de Sarla her şeyi ayarlayacağını, nikah kıyıldıktan sonra Riya’nın hiçbir şey yapamayacağını, annesine güvenmesini ister.

Düşman Başına 5 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 6 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti drama yapar
 • Raghav annesine inanır
 • Raghav annesine söz verir
 • Raghav oğlu eve gelince onunla tartışır
 • Raghav Shivma’ın motosikleti satmaya karar verir
 • Riya Shivam’ın işte çıkarılmasa gönlü razı gelmez
 • Riya tüm suçu üstlenir ve istifa eder
 • Şirket Shivam’ı geri işe alır
 • Shivam Riya’nın yaptıklarını duyunca onu kafeye çağırır
 • Sarla kafede Riya ile Shivam’ı el ele tutuştuğunu görür

Düşman Başına 5 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Haziran Salı Düşman Başına 5. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Haziran Düşman Başına 5 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 6 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 5 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 15 Haziran Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Düşman Başına 6 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu