Düşman Başına

Düşman Başına 50 Bölüm Özeti (29 Temmuz Cuma) Sarla Valizin İçinden Çıkar!

Düşman Başına 50 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Temmuz Cuma Düşman Başına 50 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 50 bölüm özeti
 • 29 Temmuz Cuma Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 50 Bölüm Fragmanı
 • 29 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 30 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 51 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Temmuz Cuma Düşman Başına 50 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Bansi ve adamı Sarla’yı valizin içinde unutur. Polis valizin içinden Sarla’yı bulur!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 50 Bölüm Özeti

Kuşya Riya’yı arar. Preeti’yi istemeye geleceklerini, görücüleri erteleyemedikleri için hemen eve gelip, ev işlerinde yardım etmesini ister. Riya Şivam’a durumu söyler. Şivam yine annesi ile Riya’nın ev işlerinde tartışacaklarını düşünüp gelir.

Pari çeyiz istemeyen damadın geleceğini bildiği için Preeti’yi fakir bir aileye gelin gedeceğini düşünüp, ona güzle makyaj yapar. Nimmi oraya gelir. Oari’nini paspal gözüktüğünü, Preeti’nin güzelliğinin yanında sönük kaldığını, onun kuzeni olarak süslenmesi gerektiğini söyleyerek Nimmi Pari’yi gaza getirir.

Prabha Rani ile buluşur. Sarla hakkında bir bilgi olup olmadığını sorar. Rani henüz bilgi olmadığını, Sarla’nın hala kayıp olduğunu söyler. Prabha bu durumunu Rani içi fırsat olduğunu, Amit’e yakınlaşması açısından ve evi tek başına ele geçirmesi için bu fırsatı sonuna kadar kullanması gerektiğini söyler.

Raghav polis müfettişi ile görüşür. Müfettiş Sarla’yı yakında bulacaklarını, kaçıranların yakalanması an meselesi olduğunu söyler. Raghav ve Şivam, Sarla’nın hala bulunamadığını duyunca endişelenir. Zaman aleyhine işlediğini farkında olan Raghav da artık Sarla’yı bulmamaları gerektiğini, aksi halde fidye vermedikleri için karşı tarafın Sarla’ya zarar verebileceğini düşünür.

Görücüler gelir. Damadı gören Shanti onun beğenir. Shanti, Nimmi’den Preeti’yi getirmesini ister. Pari, Preeti’yi gönderir. Pari içeride Peereti’nin zarfını almak isterken oraya Nimmi gelir ve Preeti’nin yanına gitmesini ister.

Düşman Başına 50 Bölüm Özeti (29 Temmuz Cuma) Shanti Nimmi'yi Evden Kovar

Görücüler Sarla’nın kaçırılma olayını bizzat Shanti’ye sorar. Shanti de komşuların uydurması olduğunu, Sarla’nın kaçmadığını ve kaçırılmadığını, Sarla’nın dışarıda işi olduğu için gelmediğini söyler.

Shanti ile damadın annesi konuşurken içeri Pari ve Nimmi, Preeti’yi getirir. Pari Preeti’den güzel olduğunu söyleyerek Preeti ile çaktırmadan dalga geçer. Pari hava atmak için gelin adayı Preeti’nin yanına oturur.

Nimmi görücülere Preeti’nin değil Pari’nini resmini gönderdiği için Nimmi çok rahattır. Lakin bu durumdan Preeti dahil kimsenin haberi yoktur. Damat da daha önce Pari’nini resmi kendisine gönderildiği için Pari’yi görünce gülümser ve Pari’yi beğenir.

Damat Pari’yi beğeninice erkek tarafı hayırlı işin olduğunu söyler. Damat hayırlı işin adının koymak için Pari’nin yanına gider ve ondan elini vermesini ister. Pari ne yapacak diye merak ederken, Damat Pari’nin eline yüzük takar. Herkes şok olur.

Shanti damada Preeti’yi gösterir ve gelin adayının Preeti olduğunu söyler. Damadın annesi, Pari’nin fotoğrafını gönderdiğini söyleyince işin içinde çıkılmaz bir hal alır. Bu arada Damat da hiçbir kızı beğenmediğin, sadece Pari’yi istediğini söyler.

Ashok Sarla’nın kayıp olmasından dolayı birkaç gündür açamadığı kantini açar. Bu sırada oraya gelen serserileri Amit’i sorar. Orada kargaşa çıkarırlar. Ashok bu sırada Amit’in gizlendiğini ve yüzüne un sürdüğünü görünce şok olur. Serserileri Ashok’u darp edip, Amit’e haber vermesini, onu yakında bulacaklarını bizzat bildirmesini ister.

Shanti bir karışıklık olduğunu, teklif gönderirken damadın tarafına ulaşan resmi göstermelerini, ister. Damadın ailesi resmi getirmediğini, kendilerine ulaşan resmin de Pari’nin resmi olduğunu söyler. Riya olaya dahil olur ve Nimmi resimlerle ilgilendiğini söyler. Shanti bu işin arkasına Nimmi olduğunu anlar ve Nimmi’ye kimin resmini gönderdiğini sorar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shanti Nimmi’ye kimin resmini gönderdiğini sorar. Nimmi kaçacak yeri kalmayınca gerçekleri açıklamak durumunda kalır. Pari’nin resmini gönderdiğini söyler. Shanti onu dövmeye çalışır. Nimmi hemen kardeşini savunur ve Preeti’yi savunur.

Damat tarafı hakarete uğradıklarını söylerken, damat Pari’yi sevdiğini, Pari ile evlenmek istediğini onunla evlenmeye hazır olduğunu söyler.

Kuşya bu karışıklığa sebep olan Nimmi’yi döver. Nimmi adeta dayak arsızı olmuştuır. Haklarını savunmak için yediği dayağı hiçe sayan Nimmi, annesine şöyle der.

“Anne beni döv ama şu soruma cevap ver. Madem adam kötü neden o adamla Preeti’yi evlendirmek istiyorsunuz? Madem adam iyi o zaman neden Pari ile evlenmesini istemiyorsunuz?”

Shanti Kuşya’nın cevap veremediğini görünce hemen lafa girer.

“Pari’nin o adamla evlenmesine izin veremem. O adam Pari için uygun değil. Pari eğitimli ve iyi bir işi var. Oysa Preeti’nin eğitimi, işini ve kekemeliği onun iyi bir eş bulmasında en büyük engel!”

Diyerek yaptıklarını savunur.

Shanti, Nimmi’nin haklı olduğunu bilir ve bu haklılığını bastırmak için Shanti Nimmi’yi evden kovar.

Düşman Başına 50 Bölüm Özeti (29 Temmuz Cuma) Sarla Valizin İçinden Çıkar

Ashok dayak yerken oğlunun kılı bile kıpırdamadığını, oysa onun yüzünden serserilerden dayak yediğini, Sarla’nın Amit için boşa ümitlendiğin, Sarla’nın boşa giden hayallerine acıdığını, Amit’in yüzüne söyler.

Düşman Başına 50. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Temmuz Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti Nimmi’yi evden kovduktan sonra Sarla Riya ile Rani’nin resmini değiştirme olayı gündeme gelir. Shanti Sarla’ya laf gelmesin diye hemen taraf değiştirir. Nimmi’den özür dileyeceğin, bir daha kimseyi evlendirmek için ön ayak olmayacağını söyler.

Shanti Nimmü’den özür dilemek için kritik bir zaman belirler. Raghav’ın geldiğini görünce dışları çıkıp Nimmi’in ayaklarına kapanır. Nimmi Shanti’nin yine bir oyunculuğa başladığını fark eder. Raghav neler olduğunu sorar.

Shanti tarafsız olması bakımından Riya’nın anlatmasını ister. Riya olup biteni anlatır. Raghav da annesinin karar verici olduğunu, Nimmi ve Preeti’nini evleneceği kişi sadece Shanti’nin seçeceğini söyler.

Bansi ve adamı Lallan Sarla’yı bir çantaya koyarlar. Polisten kaçırmak ve uzağa gitmek için tren istasyonuna getirirler. Burada Bansi adamı ile bir tartışmaya girer ve çantanın içindeki Sarla’yı orada unuturlar. Bansi çevredeki insnalarında sahipsiz çanta üzerine yoğunlaştığını görünce Sarla’yı bir daha alamaya gidemez.

Raghav kendisine gelen çağrı üzerine yeniden tren istasyonuna gider. Polis ve basın çanta içinde bomba olduğunu düşünüp oraya gelir. Bomba imha ekipleri gelir. Çantanın içinde ne olduğunu anlamak için çanta açılır. Çantanın içinde Sarla çıkınca herkes şok olur. Raghav hemen kardeşinin yanına gider. Sarla’yı uyandırmak için ona su döker. Sarla kendisine gelir.

Polis hemen onu sorguya çeker. Kendisini o hala koyan kişi ya da kişilerin kimler olduğunu sorar. Sarla orada Bansi ve adamı görse de “bilmiyorum” der. Bansi Sarla’nın kendilerinin isimlerini vermediğini, cezasını da bizzat Sarla’nın vereceğini düşünür.

29 Temmuz Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti - Riya Kuşya ile Tartışır

Shanti Sarla’yı karşılamaya gider. Sarla olup bitenden habersiz olduğu için Amit’in düğün CD’sini izlediklerini düşünüp, düğün CD’sini izlediklerini bildiğini söyler. Shanti ne düğün CD’si deyince Sarla Shanti’nin hala düğün CD’sinden haberi olmadığını fark eder.

Shanti Sarla’ya bir sürprizi olduğunu söyler. Onu alıp boş bir araziye getirir. Sarla neden geldiklerini sorar. Shanti Sarla’ya Riya’nın da maaşını almak için onu ikna ettiğini, yakında boş arazide “Sarla’nın konağı” yapılacağını haber verir. Sarla bunu duyunca çok sevinir.

Pari ile Vyom son olaylar hakkında konuşur. Vyom Sujeet’in onu çok sevdiğini söyleyerek ikisinin arasını yapmaya çalışır.

Rani Sarla’nın bulunması için Amit’i kandırıp birlikte balayına çıkmak ister. Lakin Amit Rani’yi kandırır. Tam trene binecekken Amit onunla gelmez ve Rani tek başına gitmek zorunda kalır.

Kuşya Riya ile tartışır. Riya Shanti’ye sadece gerçekleri söylediğini ama Kuşya ve Nimmi tarafından kötü muamele gördüğünü söyler. Kuşya her doğru her yerde söylenmeyeceğini, yabancıların yanında söylendiğini için haksız olduğunu söyler.

Düşman Başına 50 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 51 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Kuşya Riya’yı eve çağırır
 • görücüler eve gelir
 • Damat Pari’yi beğenir
 • Shanti gelin adayının Preeti olduğunu söyler
 • Damat tarafı kendilerine Pari2nini resmi geldiğin söyler
 • Damat Pari’yi beğenir
 • Shanti görücüleri evden kovar
 • Pari ile Preeti’nin resmini değiştiren Nimmi ortaya çıkar
 • Raghav Nimmi’ye kızar
 • Sarla valizin içinde ortaya çıkar

Düşman Başına 50 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Temmuz Cuma Düşman Başına 50. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Temmuz Düşman Başına 50 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 51 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 50 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 30 Temmuz Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 51 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu