Düşman Başına

Düşman Başına 51 Bölüm Özeti (30 Temmuz Cumartesi) Maaş Günü!

Düşman Başına 51 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 30 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 51 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 51 bölüm özeti
 • 30 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 51 Bölüm Fragmanı
 • 30 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak
 • 31 Temmuz Pazar Düşman Başına 52 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 30 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 51 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shanti Riya ile Şivam’ın maaşı günü eve 70.000 Rs getirmesini bekler!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 51 Bölüm Özeti

Shanti komşularla kavga etmesi ile başlar. Sarla’nın İngiliz sevgilisi olmadığını, kaçırıldığını ve sağ salim geri geldiğini söyler. Prabha Shanti ile dalga geçince Shanti Prabha’ya kızar ve onu zamanında nasıl dövdüğünü iyi hatırlamasını ister.

Ashok Sarla’nın bulunmasına sevinir. Ashok Sonal’a kardeşlerin Sarla’nın bulunduğu konusunda haber vermesini ister. Sarla uzun bir aradan sonra eve gelir.

Vyom Sujeev’e kalacak olan paraları elde etmek için Sujeev’in evlenmesi gerekiyor. Bunu da ancak Pari ile yapabileceğini bilen Vyom bu yönde girişimlerine devam ederken, Sujeev’in normal biri olmadığını, akli yönden sıkıntılı biri olduğunu Pari’nin bilmemesi gerektiğini söyler.

Raghav odada kendi kendisine konuşur. Kuşya ona ne konuştuğunu sorar. Raghav çocuklara iyi bakamadığını, onları ahlaki yönden iyi eğitemediklerini söyler. Kuşya Raghav’ın derdini sorduğuna, soracağına pişman olur.

Düşman Başına 51 Bölüm Özeti (30 Temmuz Cumartesi) Nimmi Preeti'yi Kurtarır

Riya ile Şivam konuşur. Riya Nimmi’nin hata yaptığını ve evlilik için Preeti’nin yerine Pari’nin resmini göndermesi çok yanlış bulduğunu söyler. Şivam Nimmi’yi destekler. Riya ağlar ve dışarı çıkar.

Shanti Riya sayesinden oğlu Raghav’ın gözünde itibar kazanmıştır. Bu yönden Shanti Riya’yı över. Ona anketleri sorar. Riya anketlerin tamamı doldurulursa 35.000 Rs kazanacağını, Şivam da aynı anketi tamalarsa o da 35.000 Rs kazanacağını söyleyince, Shanti’nin gözleri parıldar.

Nimmi ve Preeti Riya’nın gerçekleri hala göremediğini, Shanti’nin drama kraliçesi olduğunu ne zaman göreceği konusunda konuşurken, Şivam gelir. Şivam Riya’nın yakında Shanti’nin gerçek yüzünü göreceğini, ona olan desteğini hiçbir zaman bırakmamalarını ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Bansi ve Lallan Sarla’yı ellerinden kaçırdığını, Sarla’nın kendilerini polise şikâyet etmediğini konuştuğu sırada içeri Sarla gelir. Bansi şok olur. Sarla onlara kızar. Hatta onları dövmeye kalkar. Polise isimlerini vereceğini, isimlerini polise vermelerini istemiyorlarsa 50.000 Rs vermeleri gerektiğini söyler. Bansi fidye için kaçırdıkları Sarla’ya para vermek zorunca kalır.

Maaş günü gelip çatar. Shanti Riya ile Şivam’ın maaşını alacağını o ana şahitlik etmek içi eve beklediğini söyler. Sarla kesinlikle geleceğini dile getirir.

Düşman Başına 51 Bölüm Özeti (30 Temmuz Cumartesi) Maaş Günü

Sonal Pari’nini çantasından güneş kremi almak için onu açar. Bu sırada Pari gelir ve izinsiz çantasını karıştırdığı için kızarken çantadan yere zarfın içinde para düşer. Sonal paraları görünce annesine söyleyeceğini ifade eder. Bunun üzerine Pari güzellik merkezinin parası olduğunu, işe giderken bankaya yatıracağını söyleyerek Sonal’ı kandırır.

Preeti radyoda yayın yapan Rohit ile konuşur. Ona yaşlı ve kaba babaannesinden bahseder. Bu sırada Shanti de bu programı dinlemektedir. Shanti bunu yapan evden biri olduğunu düşünür ve evde yanında olmayan kişileri kontrole gider. Nimmi bunu fark eder ve Preeti’ye mesaj atar.

Düşman Başına 51. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti Preeti’nin odasına gider. Bu sırada Preeti odasına dinlediğini görür. Shanti Preeti’nin cep telefonuna bakar. Telefonu şarjda görünce, yine de onu kontrol etmek ister. Bu sırada telefon çalınca Preeti uyanmış numarası yapar. Shanti ile yüz yüze gelen Preeti, telefonu neden istediğini sorar. Shanti ona yalan söyler.

Shanti gittikten sonra Nimmi Preeti’ye daha dikkatli olmasını ister. Preeti dikkat derken iş yerinden kendisine verilen para çantası aklına gelir. Çantasını kontrol eder ve paraların çalındığını anlayınca şok olur. Nimmi merak etmemesini, paraları almaya çalışan Pari olduğunu söyler.

Shanti, anketleri doldurup dolduramadıklarını merak eder. Riya’yı arar. Riya da Pazar yerindeki kalabalığa geldiğini burada anketleri tamamlamaya çalıştıklarını söyler. Shanti 70.000 Rs’nin geleceğinden emin olarak Sarla’yı arar. Yakında Sarla malikanesi yapılacağını, Riya’nın maaşına kredi çekip evi tamamlatacağını söyler. Sarla bu habere çok sevinir.

30 Temmuz Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Şivam ve Riya Eve Eli Boş Döner

Nimmi ile Preeti Sarla’nın evine gelir. Sarla kızlara neden geldiklerini sorar. Preeti de geçmiş olsun demek için geldiklerini söyler. Nimmi, Pari’den Preeti’yi evliliğe hazırlamasını ister. Hep birlikte Pari’nin odasına giderler. Nimmi Pari’den paraları ister. Pari ne parası diyerek bilmezlikten gelince, Sonal Pari’nin çantasında çok para gördüğünü açıklar.

Nimmi ile Pari tartışırken içeri Sarla gelir. Sarla neler olduğunu sorar. Nimmi Pari2yi çaktırmadna tehdit eder. Pari ona güzellik merkezinde çevirdiği haltları bir bir anlatmakla tehdit edince, Pari şakalaştıklarını söyler. Nimmi ondan paraları vermesini ister. Pari istemeye istemeye paraları geri verir.

Riya ile Şivam’ın patronu herkesin anketin tamamlanıp tamamlanmadığı konusunda rapor vermesini ister. Riya ve Şivam birbirlerine bakarlar. Shanti, Riya ve Şivam’ı bekler. Riya ile Şivam eve gelir. Shanti onlara anketleri sorar.

Düşman Başına 51 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 52 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

30 Temmuz Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti Prabha ile tartışır
 • Sarla uzun süre sonra eve gelir
 • Sarla Ashok ile kavga eder
 • Preeti radyonda Shanti’yi anlatır
 • Shanti radyoyu dinler
 • Shanti radyoya evden birinin bilgi verdiğini düşünür
 • Nimmi Preeti’yi ikaz eder
 • Preeti son anda yakalanmaktan kurtulur
 • Pari Preeti’nin parasını çalar
 • Nimmi Preeti’nin parası geri almayı başarır
 • Riya ve Şivam maaşı günü eve eli boş gelir

Düşman Başına 51 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 30 Temmuz Cumartesi Düşman Başına 51. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 30 Temmuz Düşman Başına 51 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 52 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 51 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 31 Temmuz Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 52 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. herkeze merhabalar kanal 7 yi uyarmaktan yoruldumm acil çözüm gerekiyor seçmeler yapılmıyor
  allahım allahım bin tane hindistan dizisi satın alacak bari meraklabeklenen bepannah dizisini alabilse ve en en en en en en önemli olan kore dizileri allahın her günü hindistan dizileri budistmiyiz taşlar a filleri allah yerine koyup dualar edelim taşlanırız yenilik yapmaktan korkan korkak kanallar gibisiniz
  atv star tv kadar olamayan kanal olmuşsun kore dizileri berbat degil dünya tarafından begenilen diziler beyinlerinizi hindistan dizileriyle 8 yıldır tutuyorsunuz seyircine kore dizilerini çok mu görüyorsun yok dolar artıyor yok 12 15 20 bölüm arası allah aşkına
  l have lovers 50 bölüm verseniz e siz neden bencillik yapıyorsunuz dünyada netfilix gibi dijital ortam var yılda 250 dizi alabiliyorsa türkiye 1 yıl da 50 dizi alamaz mı yada 20 hangi rakam uygunsa alabiliyorsa alsın en fazla yani 15 dizi alabiliyorsa o da olur sorun sıkıntı olmaz 15 bölüm alamayacak kadar damı gücü yok 2018 de ki kadar cesaret i mi yok yoksa merak konusu oldu bambaşka ülkelerden yazılan yazıları sistem kabul etmiyorsa aralarda türkçe de karışık olan yazıları da mı kabul etmiyor hem türkçe hem x dillerde yazılan yazıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu