Düşman Başına

Düşman Başına 54 Bölüm Özeti (2 Ağustos Salı) Shanti’nin Bedduası!

Düşman Başına 54 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Ağustos Salı Düşman Başına 54 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 54 bölüm özeti
 • 2 Ağustos Salı Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 54 Bölüm Fragmanı
 • 2 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 3 Ağustos Çarşamba Düşman Başına 55 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Ağustos Salı Düşman Başına 54 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shanti eve kimin akrebi getirdiğini düşünür. Shanti Nimmi’den şüphelense de onu eve getiren için beddua edeceğini açıklayınca Sarla şok olur!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 54 Bölüm Özeti

Akrebin Shanti’yi ısırması ile bölüm başlar. Şivam hemen akrebi Shanti’nin bacağından alır. Riya da hemen akrebin ısırdığı yeri bezle sarıp, zehrin yayılmasını engellemeye çalışır. Kuşya Nimmi’den Raghav’ı aramasını ister. Riya durumu çok iyi yönetir. Panik olmamalarını, doktor çağıracağını, kimsenin panik yapmaması gerektiğini söyler.

Pari Sujeev’in yanında. Pari zengin ve aptal zannettiği Sujeev’i etkilemeye çalışır. Lakin Sujeev’in ona karşı ilgisiz olduğunu fark eden Pari, ona açıkça sorar. Kendisinden etkilenip etkilenmediğini sorar. Sujeev de açıkça hayır der.

Shanti’nin evine doktor gelir. Doktor Shanti’nin muayenesini yaptıktan sonra hemen iğne yapar. Sarla zehrin nasıl vücuttan atılacağını, akrebi satın aldığı medyumun söylediğini hatırlar ve akrebin zehrinin dışarı atılması ile ilgili birini tanıdığını söyler. Riya doktorun iğne yaptığını, buna gerek olmadığını söyler. Sarla herkes doktorun iyi edeceğini söylese de o dışarı çıkıp medyumu arar. Eve gelmesini ve kılık değiştirmesini ister.

Düşman Başına 54 Bölüm Özeti (2 Ağustos Salı) Shanti İyileşir

Sujeev ile Pari, Sujeev’in odasına yemek yerken, Vyom ve Mata da dahil olmak üzere herkes güvenlik kamerasından ikiliyi izler. Pari çaktırmadan masadaki çatalı çalar. Mata bunu görünce tam aradığı gelin olduğunu söyler. Sujeev Pari’den etkilenmeye başlar ve ona kolye verir. Pari kolyenin çok pahalı olduğunu anlar ve hemen kolyeyi takıp, nasıl göründüğünü sorar.

Medyum Shanti’nin yanına gelir ve ona ilaç verir. Shanti kendisine gelmeye başlar. Sarla getirdiği adamın iyileştirdiğini savunurken, Riya ve Şivam doktorun iğne yapmasından sonra Shanti’nin iyileşme başladığını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Raghav eve geldiğinde medyum ve doktoru bir arada görür. Neler olduğunu sorar. Kuşya olanları anlatınca, Raghav medyumu evden kovar. Bilime güvenmelerini ister.

Rani sayesinde Sarla’nın dolabında ki mücevherleri alan Amit, kendisini arayan serserilerin yanına gider. Serseriler Amit’i döverken, Amit borcunu ödemeye geldiğini söyler. Adamlara eşine ait altınları getirdiğini, borcundan daha fazla altın olduğunu söyler. Adamlar altını bozdurup, borcunu tahsil ettikten sonra fazlasını ona geri vereceğini söyler.

Vyom Pari’nin yanına gelir ve birlikte dışarı çıkarlar. Pari Sujeev’in yanında çaldığı ziynet eşyalarını saklar ve Vyom’a göstermez. Pari Vyom yerine Sujeev ile evlenmeye karar verir.

Düşman Başına 54 Bölüm Özeti (2 Ağustos Salı) Shanti'nin Bedduası

Riya’nın kuzeni Sahil, Riya’nın yanına gelir. Riya onu motosikletle eve bırakmak ister. Lakin motosikleti bulamayınca Riya şaşırır. Shanti ortalığı karıştırmak için şöyle der.

“Riya senin motosikleti Kuşya kimseye sormadan Sonal’a verdi. Sonal motosikleti alıp eve gitti!”

Riya Kuşya’ya motosikletini sorar. Kuşya panik halde Sonal’ın aldığını söyler. Riya haber etmesi gerektiğini, ona göre plan yaptığını, şimdi planı sekteye uğradığını söyler. Şivam oraya gelir ve evde herkesin kullanabileceğini, abartmamasını söyleyerek Şivam Kuşya’nın yanında yer alır.

Riya gittikten sonra Şivam annesine Riya’ya haber vermesi gerektiğini, ona göre plan yaptığını söyler. Shanti de uzaktan olanları izler ve Şivam’ın artık kesin olarak bir tarafı seçmesi gerektiğini, sonrasında evde kıyametlerin kopacağını düşünür.

Düşman Başına 54. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Ağustos Salı Düşman Başına Bölüm Özeti

Şivam annesinin yanına gider ve Riya’nın patavatsız çıkışından dolayı özür diler. Kuşya Şivam’dan Riya’ya bir şey söylememesini ister. Şivam maço bir erkek gibi şöyle der.

“Anne Riya’nın sana karşı saygı duymayı öğrenmesi gerek!”

Deyince bu Kuşya’nın hoşuna gider. Onun artık büyüdüğünü ve annesini koruduğunu söyleyerek oğluna destek olur. Shanti de olup biteni uzaktan izler. Şivam’ın kimi zaman Kuşya’nın kimi zamanda Riya’nın yanında yer aldığını, yakında birini seçmesi gerektiğini düşünür.

Şivam odasına gider. Orada ağlamaklı olan Riya’yı görür. Riya Şivam’a tepki gösterir. Ona konuşması ve kendisini savunması için fırsat vermediğini söyler.

“Kimse annemin yaptıklarını sorgulayamaz!”

Diyerek karşılık verir. Şivam evde uyum sağlaması gerektiğini, kalabalık ailede ben olmadığını, her zaman biz olduğunu, evi alınan malzeme de benim değil bizim tabiri kullandığını açıkça ifade eder.

2 Ağustos Salı Düşman Başına Bölüm Özeti - Riya Ağlar

Riya derdini anlatırken yanlış anlaşıldığını, motosikleti vermesinde hiçbir sakınca olmadığını, kendisi evde motosiklet olduğunu düşünüp plan yaptığını ve Sahil’i eve çağırdığını, bu durum karşısında Sahil’e karşı küçük düştüğünü söyler. Riya Kuşya’yı üzmek istemediği halde onun ağladığını görünce gidip ondan özür diler. Bu sırada Şivam Riya’ya bakar ve bu durum Şivam’ın hoşuna gider.

Gece boyu eve gelmeyen Ashok ertesi gün eve gelir. Sarla Ashok’a nerede olduğunu, neden gece eve gelmediğini sorar. Ashok gidecek bir yer bile kalmadığını, kantini Amit’in bencilliği yüzünden kapandığını söyler. Sarla yine de Amit’i savunur. Rani da bu sırada Amit’in ne işler çevirdiğini kulakları ile duyar.

Shanti akrebin soktuğu yerin acısını hisseder. Riya hemen doktor çağıracağını söylese de Shanti gerek olmadığını açıklar. Sarla annesinin yanına gelir ve ona birkaç gün içinde ağrının azalacağını haber verir.

Shanti her şeyi tek tek düşündükten sonra eve gelen akrebin nasıl geldiğini merak eder. Kimin getirmiş olabileceğini düşünür. Sarla gergin bir halde yakalanıp yakalanmadığını merak eder. Shanti Nimmi’nin getirmiş olabileceğini söyler. Sarla rahatlar. Lakin Shanti birazdan eve akrebi getiren kişi için beddua edeceğini söyleyince, Sarla şok olur.

Düşman Başına 54 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 55 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti2yi akrep sokar
 • Riya eve doktor çağırır
 • Doktor Shanti2ey iğne yapar
 • Sarla annesini iyileştirmek için akrebi aldığı adamdan panzehir alır
 • Shanti iyileşir
 • Kuşya işe Riya motosiklet meselesinden tartışır
 • Şivam Kuşya’nın yanında yer alır
 • Shanti akrebi eve getiren kişinin Nimmi olduğunu düşünür
 • Shanti akrebi eve getiren kişi için beddua edeceğini açıklar

Düşman Başına 54 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Ağustos Salı Düşman Başına 54. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Ağustos Düşman Başına 54 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 55 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 54 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 3 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 55 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu