Düşman Başına

Düşman Başına 55 Bölüm Özeti (3 Ağustos Çarşamba) Pari’nin Planı!

Düşman Başına 55 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Ağustos Çarşamba Düşman Başına 55 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 55 bölüm özeti
 • 3 Ağustos Çarşamba Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 55 Bölüm Fragmanı
 • 3 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 4 Ağustos Perşembe Düşman Başına 56 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Ağustos Çarşamba Düşman Başına 55 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Pari Sujeev’in kadırmak için onun yemeğine uyku ilacı katıp, gömleğine ruj sürer!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 55 Bölüm Özeti

Bunty’nin mutfakta Kuşya ile Nimmi’ye yardım etmesiyle bölüm başlar. Nimmi soğan keserken parmağına bıçak değer ve acı içinde kıvranmaya başlar. Kuşya Nimmi’nin parmağını kontrol ettiğinde bıçağın kensmediğini, yemek işlerinden yardıma devam etmesini söyler.

Shanti beddua etmeye başlar. Sarla gerginleşir ve bu durumu durdurmak için enler yapabileceğini düşünür. Sarla neler yapacağını düşünürken, merdivenden düşer. Annesinin bedduası işe yaramaya başladığını düşünmeye başlar. Hemen din görevlisini arar. Ona olup biteni anlatır. Din görevlisi de haksızlık yaptığı kişiye hediye vermesini ister.

Düşman Başına 55 Bölüm Özeti (3 Ağustos Çarşamba) Şivam Riya'ya Hediye Verir

Pari evden çıkıp Sujeev’in yanına gitmek ister. Ashok kızını durdurur ve nereye gittiğini sorar. Pari Shanti’nin evine gittiğini söyler. Ashok da Pari’ye güvenmediği için onunla beraber geleceğini söyler. Pari sinir olur. Belli bir süre Ashok ile Pari yolda gider. Pari ile Ashok tartışır. Pari özel müşterilere özel kına yakmaya gittiğini söyler. Ashok inanmaz. Bunun üzerine Pari babasına hakaretvari konuşur.

Mata ve Mama Vyom’dan Pari’yi eve getirmesini, geriye sadece 9 günü kaldığı için bir an evvel Sujeev ile Pari’yi evlendirip, Sujeev’in parasına el koymaları gerektiğini söyler.

Sarla Shanti’yi arar. Ondan özür diler. Shanti için bir sari verir. Shanti ne olduğunu anlayamaz ve hediyeye hediye ile karşılık verir. Sadece Sarla değil, herkes Shanti’nin hediyesini alır. Vyom Pari’yi arar. Vyom Sujeev’in yanında olduğunu, dışarıda işleri olduğunu, Sujeev’in evde yalnız olduğunu söyler. Pari bunu duyunca ona işe gitmesini ister. Sujeev’in kendisine bakabilecek biri olduğunu söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kuşya ritüeller için Amit’in neden gelmediğini Sarla’ya sorar. Sarla da işsiz oğlunun sanki çok işi varmış gibi anlatır ve çok işi olduğu için gelmediğini söyler. Sarla dikkati Amit’in üzerinden almak için Riya’ya ailesinin ritüelleri için hediye gönderip göndermediklerini sorar. Riya da babasının bu tarz ritüellerden haberdar olmadığını açıklar.

Pari Sujeev’in yanına gelir. Hizmetçi Sujeev’in yanına gitmeden önce Pari’yi ikaz eder. Pahalı ve değerli eşyalara dokunmamasını ister. Pari Sujeev ile evlendiğinde ilk işi, hizmetçiyi kovmak olacağını söyler.

Şivam eve gelir. Eşinin yanına gider ve ona hediye aldığını söyler. Riya hediyenin ne olduğunu merak eder. Riya hediyeye bakınca onu çok beğenir. Şivam hediye olarak ona Rüzgâr Çanı almıştır. Riya neden bu hediyeyi aldığını sorar. Şivam da çan her çaldığında onu hatırlamasını ister.

Sarla ile Riya çarpışır. Riya düğün sırasında Sarla’nın elinden Şivam yazısını görüp görmediği sorar. Sarla hemen yalan söyler ve görmediğini iddia eder. Sarla daha fazla açık vermemek için hemen oradan uzaklaşır.

Düşman Başına 55 Bölüm Özeti (3 Ağustos Çarşamba) Pari'nin Planı

Shanti, Riya’dan şarkı söyleyip dans etmesini ister. Riya nazlansa da şarkı söylemeye ve dans etmeye başlar. Shanti de dans etmeye gider. Lakin ayağında ki akrep ısırığı canını yakar ve kendisine bu oyunu oynayanlara beddua eder. Sarla endişelenir. Shanti’nin bedduası tutmasın diye yine ona sari vermeyi düşünür.

Sarla Shanti’nin duasını aldıktan sonra Sarla Shanti’ye sari verir. Shanti sariyi görünce şok olur. Hemen odasına gider ve kocasının yıllar önce ona aldığı sari ile yanı sari olduğunu görünce duygusallaşır. Nimmi Shanti’nin aldığını görünce herkese haber verir. Raghav oraya gelir ve olayı anlayınca annesi ile babasının aşkının çok güçlü olduğunu söyler.

Raghav Sarla’nın verdiği sariyi giymesini ister. Shanti gençlik yıllarında giydiğini, şimdi giyemeyeceğini söylese de Raghav bunun bir tesadüf olmadığını, babasının da bunu istediğini söyleyince, Shanti bunu kabul eder.

Düşman Başına 55. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Ağustos Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti

Pari Sujeev’i kandırmak için bugün “Karwachauth” olduğunu, evli kadınlar ve sevgililer kocaları ve sevgilileri için dua edip oruç tutuklarını, kendisi de şimdi orucunu açmak için puja yapmak istediğini söyler. Sujeev ona evli olup olmadığını sorar.

Pari de evli olmadığını söyleyince, Sujeev neden oruç tuttuğunu sorar. Pari de kadınlar da erkeklerden hoşlandığında onun için oruç tutabileceğini açıklar. Sujeev ondan puja yapması için izin verir. Pari de ayı görebilecekleri bir yere çıkmak ister.

Pari Sujeev’den eşyaları tutmasını ister. Pari pujayı yapar. Pari, Ayı gördükten sonra Sujeev’i gördüğünü, artık onun kocası olduğunu söyler. Sujeev güler ve evliliklerin böyle olmadığını söyler.

Anupam rahatsızlanır. Riya ile Şivam hemen Anupam’ın yanına giderler. Shanti evde Riya’yı göremeyince merak eder. Kuşya Anupam’ın rahatsızlandığı için onun yanına gittiklerini söyler. Raghav da Riya’nın vefalı bir kız olduğunu söyler.

3 Ağustos Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti - Sarla Annesine Hediye Verir

Rani, Nimmi’den Amit’i aramasını ister. Nimmi Amit’i ararken, telefonu hoparlöre verir. Bu sırada Amit arkadaşları ile kumar oynar. Amit onu neden aradığını kötü bir üslupla sorar. Raghav dayanamaz ve yeğenine kızar.

Amit korkudan 5 dakika içinde orada olacağını söyler. Sarla bunu duyar ve Amit’i arar. Sarla Rani ile iddiaya girdiği için Rani, Amit’in elinden orucunu açmaması için onu arar. Eve gelmemesini söylerken Raghav gelir. Hemen Amit’i aramasını ve eve gelmesini ister. Amit’in kafası karışır. Amit eve gelir. Sarla bayılma numarası yapar ve Amit Rani’nin orucunu açmasına engel olur.

Pari, Sujeev’e yemek yedirir. Rani Sujeev’in yemeğine uyku ilacı katar. Sujeev yemek yedikten sonra uykuya dalar. Pari hemen rujunu Sujeev’in gömleğine sürer. Tüm bu olanları Vyom ve Mata güvenlik kamerasında izler.

Düşman Başına 55 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 56 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti beddua eder
 • Sarla gerilir
 • Sarla Shanti’nin beddua etmesine engel olmaya çalışır
 • Sarla din görevlisini arar
 • Din görevlisi Sarla’ya haksızlık yaptığı kişiye hediye vermesini söyler
 • Sarla annesine hediye verir
 • Pari Sujeev’in kaldırmak için evine gider
 • Pari Sujeev’in yemeğine uyku ilacı katar
 • Sujeev uyuduktan sonra Pari Sujeev’in gömleğine ruj sürer

Düşman Başına 55 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Ağustos Çarşamba Düşman Başına 55. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Ağustos Düşman Başına 55 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 56 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 55 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 4 Ağustos Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 56 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu