Düşman Başına

Düşman Başına 56 Bölüm Özeti (4 Ağustos Perşembe) Pari Şok Olur!

Düşman Başına 56 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Ağustos Perşembe Düşman Başına 56 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 56 bölüm özeti
 • 4 Ağustos Perşembe Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 56 Bölüm Fragmanı
 • 4 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 5 Ağustos Cuma Düşman Başına 57 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Ağustos Perşembe Düşman Başına 56 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Pari Sujeev’in kendisini kirlettiğini söylemesine rağmen, Sujeev’in annesi Pari’yi evden kovar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 56 Bölüm Özeti

Mata kamera kaydından Pari’nin çevirdiği hatları görünce sinir olur. Vyom Pari’nin yanına gelir ve burada ne yaptığını sorar. Pari ağlamaya başlar. (Yalandan ağlama numarası yapıyor) Vyom, Pari’ye Sujeev uyuduktan sonra neden burada kaldığını sorar. Pari de kirlendiğini, artık onunla evlenmeyeceğini, Sujeev’in annesi ile konuşması gerektiğini söyler.

Sarla Hint turşusu için öğütmek için geleneksel yöntemler kullanır. Kuşya’da daha kolayı olduğunu, maderin öğütücülerin bu işi çabucak hallettiğini söyler. Sarla Kuşya’nın öğütücünse hayran kalınca, Shanti Kuşya’dan öğütçüyü Sarla’ya hediye etmesini ister. Kuşya Shanti’nin öğüttürücüyü hediye etmesine canı sıkılsa da elinden bir şey gelmez. Yeni aldığı öğütücüyü Sarla’ya hediye eder.

Düşman Başına 56 Bölüm Özeti (4 Ağustos Perşembe) Nimmi ve Preeti Plan Yapar

Sarla ile Amit eve gelir. Rani hemen kocasının yanına gider ve onunla uyumak ister. Amit Rani’yi odasından kovmak ister. Lakin Rani biraz parası olduğunu bu parayı almak istiyorsa Sarla’nın yanında elini tutması gerektiğini söyler. Bu sırada içeri Sarla girer ve Rani ile Sarla tartışır. Sarla Rani’yi balkona gönderir ve Amit’in 1 metre yanına dahi yaklaşmamasını ister.

Ertesi sabah Kuşya kocası ile olan resimlerine bakıp gülerken Nimmi fark eder. Nimmi annesi ile babasının 25 yıl evlilik yıldönümleri olduğunu fark eder.

Ashok Sarla’nın geldiğini görünce Pari’nin gece evden çıktığını ve sabaha kadar da gelmediğini söyler. Amit Pari yürümeyi sevdiğini, sabah erkenden yürüyüşe gitmiş olabileceğini söyler. Ashok hiç eve gelmediğini, emen gidip kız kardeşini bulması gerektiğini söyler.

Raghav tren yolunda ki kantine gelir. Oradaki farklı kantin görevlisini görünce şaşırır. Ashok’un nerde olduğunu sorar. Görevli Ashok’un yasa dışı işlere karıştığı tespit edildiği için kantini mühürlendiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Raghav hemen kantin denetiminden sorumlu kişilerle görüşür ve Ashok’un kumar işinde olmadığını, bu konuda ona kefil olduğunu söyler. Raghav yetkililerden Ashok için son bir şans daha vermesini, kendisini kanıtlayacağına emin olduğunu söyler.

Vyom, Pari’yi güvenini kırdığı için azarlar. Mata da Pari’yi evden kovar. Mama ile Vyom, Mata’nın Pari’yi neden evden kovduğunu anlayamaz. Planları gereği Sujeev ile evlendirmek olduğunu ama şimdi Pari’yi neden evden kovduğunu sorar. Mata Pari’nin evden gönderip onun kuklası yapacağını, aksi halde Pari oyunları ile evi ele geçirebileceğini söyler.

Düşman Başına 56 Bölüm Özeti (4 Ağustos Perşembe) Pari Şok Olur

Ashok, Sarla’ya Pari’yi sorar. Hala eve gelip gelmediğini merak eder. Sarla merak etmemesini, güzellik merkezine çoktan gitmiş olabileceğini söyler. Ashok Sarla’ya ilgisiz bir anne olduğu için ona kızar. Bu sırada Raghav, Sarla’yı arar. Evde bir sorun olup olmadığını sorar. Aslında Raghav kantin meselesini sormak için arasa da Sarla Pari’nin evde olmadığını Raghav’ın bildiğini düşünür.

Shanti Mohit’in radyodaki programının dinler. Radyocu yeni nesil kızların iki işte birden çalıştığını ve onların adeta kahraman olduğunu söyler.

Düşman Başına 56. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Ağustos Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti

Vyom, Mata’ya Pari’nin gitmesine izin vermemeleri gerektiğini, Pari’yi kurduğu oyunda alt edebileceklerini söylese de Sharmili (Mata) kabul etmez.

Ashok, Pari gece boyunca eve gelmediğini söylerken içeri Pari gelir. Gece boyunca işte çalıştığını, özel müşterilere kına yakmaya gittiğini, bu sırada telefonu kapalı olduğunu, tüm bunları patronuna sorup öğrenebileceklerini söyler. Sarla buna rağmen kızının dövmek ister. Ashok engel olur.

Ashok Pari’nin daha önce yalanını yakaladığı için Sarla’dan patronunu armasını ister. Bu defa Pari oyunculuğa başlar ve babasının bile kendisine güvenmediğini söyleyerek rol yapar. Hızla mutfağa gider ve kendisini meyve bıçağı ile öldürmeye çalışır. Rani, Pari ile alay eder. Meyve bıçağı ile kendisini öldüremeyeceğini, daha büyük bıçak almasını ister. Sarla Par’yi tokatlar ve ona engel olur.

4 Ağustos Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti - Sujeev Gece Yaşanılanları Hatırlamaz

Amit serserilere verdiği altını sorar. Adamlardan onun aramasını beklediğini, gelip parasının üstünü almasını ister. Amit korkarak saklandığı adamların yanına bu defa para sütü almaya gider. Amit adamlardan para üstünü istemeye gelir. Adamlar onu döver ve kendisine sahte altın verdiğini açıklar. Amit annesinin kilitli kasasından aldığını, sahte olmayacağını söyler.

Sarla kızına gece boyu nerede olduğunu sorar. Lakin Rani Sarla’ya da yalan söyler. Rani, Pari’nin yalanını ortaya çıkartmak için elektrik süpürgesine teflonunu bağlar ve Rani’nin odasına gider. Bu sırada telefon kayda girer. Pari odadan Rani’yi kovar. Rani Sujeev’i arayıp gece olanlar hakkında konuşur. Rani’nin içeri koyduğu telefon ise Pari’nin söylediklerini kaydeder

Düşman Başına 56 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 57 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Vyom Pari’nin yanına gelir
 • Pari Vyom’a artık kirlendiğini söyler
 • Pari Sujeev ile evlenmekten başça karesi olmadığını söyler
 • Sujeev’in annesi Pari’yi evden kovar
 • Raghav Ashok’un kantinin kapandığını öğrenir
 • Pari eve gelir
 • Sarla gece boyu nerede olduğunu sorar
 • Pari annesine yalan söyler

Düşman Başına 56 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Ağustos Perşembe Düşman Başına 56. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Ağustos Düşman Başına 56 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 57 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 56 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 5 Ağustos Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 57 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu