Düşman Başına

Düşman Başına 57 Bölüm Özeti (5 Ağustos Cuma) Sarla Suçu Ashok’a Atar!

Düşman Başına 57 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Ağustos Cuma Düşman Başına 57 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 57 bölüm özeti
 • 5 Ağustos Cuma Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 57 Bölüm Fragmanı
 • 5 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 6 Ağustos Cumartesi Düşman Başına 58 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Ağustos Cuma Düşman Başına 57 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Raghav Ashok’un kantinini kapanma sebeni sormak ister. Sarla Amit’i değil, Ashok’u suçlar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 57 Bölüm Özeti

Raghav’ın Ashok’un kantini hakkında görevli bir bayanla konuşması ile başlar. Raghav Ashok’un kantininde neler olup bittiğini öğrenir. Raghav eve gider ve endişelenir. Pari, Sujeev’i elde edemediği için Vyom’u arayıp en azından onu ikna etmek ister.

Raghav eve gelir. Onlara önemli bir şey söylemesi gerektiğini dile getirir. Shanti ve Kuşya, Raghav’ı pür dikkat dinler. Raghav Ashok’un kantini kapandığını, kantininde kumar oynattığı için ailesinin adını kirlettiğini, artık onun kızını kimsenin almayacağını söyler.

Pari Vyom’u arar. Vyom telefonu açar. Pari oyunculuk yapıp onu ikna etmek isterken, Vyom ona verdiği değerli takıları iade etmesini ister. Pari anı olduğunu vermeyeceğini söylese de Vyom ısrarla ister. Pari Sujeev ile olan ilişkisinin kendisinden kaynaklanmadığını söylerken, bu sırada Rani’nin telefonu her şeyi kaydeder. Rani de kapında olup biteni hep duyar. Rani, Pari’nin Sujeev ve Vyom ile olan ilişkisini öğrenir.

Raghav, Shanti’ye Ashok’un kantinin yönetemediğin, kardeşi Sarla’yı evine getireceğini, Ashok ile boşanmasını isteyeceğini söyler Shanti de Ashok’un iyi biri olmadığını, defalarca Sarla’ya söylediğini dile getirir. Shanti Sarla’nın yanına gidip kızının Ashok’un elinden alacağını söyler. Raghav da annesine destek çıkar.

Düşman Başına 57 Bölüm Özeti (5 Ağustos Cuma) Shanti Sarla'nın Yanına Gider

Rani, Pari’nin kapısında onun ne konuştuğunu dinlerken Sarla’nın geldiğini fark eder. Yere pislik atar ve elektrik süpürgesi Par’nin odasına kaldığını ve onu alamadığını söyler. Sarla Pari’den kapıyı açmasını ister. Rani içeri gire girmez telefonunu kaydettiği videoyu durdurur.

Pari odasında hemen çıkması için yengesini azarlar. Lakin Rani artık elinde bir delil olduğu için Pari’yi tokatlar. Sarla gelir ve kızına vurmaya nasıl cüret ettiğini sorar. Rani, Sarla’ya Pari’nin iki adamla ilişkisi olduğunu söyler. Sarla bunu duyunca şok olur. Göklerini Pari’ye belerterek bakar. Adeta “Kızım bu doğru mu?” dercesine bakar.

Sarla, Rani’den saçma sapan konuşmamasını söyler. Rani elinde kanıtı olduğunu söyler. Sarla kanıtı ne deyince, Rani cep telefonunda Pari’nin konuşmalarının an ve an kaydettiğini söyler. Ashok Rani’den kaydı göstermesini ister.

Rani Pari’nin konuşma kaydını, Ashok ve Sarla’ya gösterir. Ashok ve Sarla duydukları karşısında şok olur. Pari daha fazla rezil olmamak için Rani’nin cep telefonunu fırlatır. Sarla, Pari’yi tokatlar. Pari annesine ve babasına kötü olduklarını söyler. Ashok kızına ahlaki yönden eğitim veremediğini, şimdi dövmenin de bir faydası olmadığını söyler. Rani kayın babasının sözlerini haklı bulurken, Sarla Rani’ye kızar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Pari kendisini savunmak ister. Rani’nin yalan söylediğini, arkadaşı ile darama dersi yaptıklarını, kendi aralarında şakalaştıklarını söyleyip üste çıkmaya çalışsa da Sarla kızı Pari’nin nasıl biri olduğunu çok iyi bildiği için drama yapıp mağdur rolü oynamamasını ister.

Rani Pari hakkında daha fazla kanıtı olduğunu söyler ve hemen Pari’nin odasına gidip Pari’nin gazetelere çıkan kıyafetini geline gazeteyi de alıp gösterir. Ashok bir gazete, bir de Pari’nin dolabında çıkan kıyafete bakar. Sarla, Rani’nin yalan söylediğini iddia ederken kapı çalar. Sarla Pari ile Rani’yi odaya kilitler.

Düşman Başına 57 Bölüm Özeti (5 Ağustos Cuma) Sarla Suçu Ashok'a Atar

Ashok gelen misafirleri karşılarken, Shanti Amit’in yaptığı işleri Ashok’un yaptığını düşünüp, sinirle Ashok’a bakar.

Raghav, Ashok’a utanması olup olmadığını sorar. Ailesinin adının lekediğini söyler. Ablasının bunca yıl nasıl onunla evli kaldığını anlamadığını söyler.

“Bunca yıl kantin işletiyorum. Hiçbir zaman hata yapmadım. O söylenen işi Amit yaptı!”

Raghav bunu duyunca şok olur. Lakin Raghav Ashok’a inanması gerekirken Ashok’u suçlar. Sarla ve Amit’e iftira attığını, uyanmaz bir adam olduğunu söyler.

Şivam dışarıda Amit’i fark eder. Yüzünü kara boyamış olarak görür ve nedenini merak eder. Lakin yanında ki arkadaşı onun Amit’e benzediğini ama Amit olmadığını söyler. Şivam’ın kafası karışır.

Sarla Amit kumar işine girerken kendisine söylediği sözleri hatırlar ve hemen oyunculuğa başlar. Ashok’un kendisine hiçbir zaman mutluluk vermediğini söyler. Ashok duydukları karşısında artık şaşırmamaktadır.

Düşman Başına 57. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Ağustos Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti

Raghav Ashok’un yakasını tutar ve onun haksız olduğunu, kumar işini onun yaptığını söyler. Lakin Ashok Raghav’a evi ve yuvası yıkılırken bile hala kendisini suçladığını, iftira attığını söyler.

Raghav ile Shanti, Sarla’nın kendileri ile beraber yaşamasını, birlikte Ashok’un evinden ayrılmasını ister. Ashok sinirlenir.

Riya işe geç kalır. Patron Riya’yı arar. Patronu Riya’ya neden geç kaldığını sorar. Riya da Shanti’nin rahatsızlandığı için gelemediğini, söyleyince Partonu Şivam’ın babaannesi hastalanıp hastalanmadığını sorar. Riya da evet deyince, Patronu Şivam’ın işe zamanın da geldiğini ama gelin olarak Riya’nın işe geç kaldığını, bir daha bunu tekrarlamamasını ister. Patron Riya’ya eziyet etmek için 13 müşteri bulduğunu, bu müşterilerden beş tanesine malı satması gerektiğin, aksi halde işten kovulacağını söyler.

Serserileri Amit’i döver. Amit dayak yemekten dolayı her yeri ağrır. Serserilerden bir şans daha ister. Annesini sahre altın taktığını bilmediğini, onun altınlarını çaldığını söyler. Adamlar Amit ve ailesi ile dalga geçer.

Sarla abisi Raghav’a Ashok’un evinden gitmeyeceğini, bunca yıl onun sıkıntılarını çektiğini, bir ayağı çukurda olan Ashok’un başkası ile evlenmesine izin vermeyeceğini söyler. Kuşya, Sarla’nın haklı olduğunu söyler.

Nimmi kız kardeşi Preeti’ye elbise diker. Radyo programcısı Mohit ile buluşmaya giderken Preeti kardeşinin diktiği elbiseyi giyer. Bu arada Bunty Riya’nın aldığı cezayı Şivam’a söyler. Şivam sinirlenir ve patronu ile görüşmeye gider. Laktin Patronu Riya’nın hata ettiğini, onu korumak isterken işinden olmaması konusunda Şivam’ı ikaz eder. Bunun üzeri Şivam Riya’nın kısa sürede beş müşteri bulmasına yardım eder.

Sujeev Sharmili’ye ne yapacağını sorar. (Pari hakkında) Ondan Pari ile konuşmasını ister. Sujeev gidince Vyom gelir. Pari ile konuştuğunu, ona verdiği değerli takıları istediğin, bunun üzerine Pari kendisini öldürmekle tehdit ettiğini söyler.

Raghav Pari’yi kimsenin almayacağını söyleyince, Shanti Preeti’yi istemeye gelen adamı Pari ile evlendirmek ister. Kısa sürede erkek tarafını arar ve bir görüşme ayarlar. Pari bunu duyunca sinir olur ve o adamla evlenmek için her şeyi yapacağını söyler.

5 Ağustos Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti - Rani'nin İtirafı

Sarla Shanti gittikten sonra Rani’ye kızar. Onu evden kovmak istese de Rani asla gitmeyeceğini söyler. Sarla ilk krizi atlattıklarını, sonrasında ki olacakları halledeceğini düşünür. Kuşya yolda giderken Preeti’yi, görse de emin olamaz. Kuşya eve geldiğinden Nimmi’ye Preeti’yi sorar. Nimmi de Preeti’nin iş yerinden olduğunu söyler.

Herkes gittikten sonra Sarla, Pari’ye gelir ve onu azarlar. Sarla herkesi bir şekilde ikna ettiğini ama iki adamla ilişkisinin olması konusunda Pari’yi döver. Pari annesine yalakalık yapıp affetmesini ister.

Preeti kafeteryaya gelir. Radyocu Mohit’in gelmesini bekler. Bir adam gelir ve ona “Ben Mohit” der. Preeti Mohit’i görünce aşık olur. Mohit Preeti’den özür diler. Preeti ne için özü dilediğini sorar. Mohit burada sadece onu çağırdığını söyler.

Riya ile Şivam aynı kafeteryaya gelir. Şivam ondan işi bırakmasını ister. Riya ile Şivam tartışırken Preti onları görürü. Preeti abisine yakalanacağını düşünüp hemen oradan kaçar.

Pari Sujeev’i arar. Pari tapınakta intihar edeceğini söyleyince, Sujeev şok olur. Sujeev onu kurtarmak ister. Amit eve gelir. Her tarafı morluklar içinde gören Sarla ve Rani şok olur. Amit annesine kızar. Sahte altın sakladığını söyler. Amit borcu olduğunu, onu ödemek için aldığını söyler. Sarla altını Sonal’ın okuması için ipotek ettirdiği konusunda yalan söyler.

Düşman Başına 57 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 58 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Raghav Ashok’un kantinini kapandığını annesine söyler
 • Shanti Sarla’yı Ashok’un elinden kurtarmak ister
 • Raghav, Kuşya ve Shanti Sarla’yı Ashok’un elinden almaya gider
 • Rani Pari’nin konuşmasını kaydeder
 • Rani Pari’nin ki adamla ilişkisi olduğunu açıklar
 • Sarla inanmaz
 • Rani delili olduğunu söyler
 • Ashok kızına tokat atar
 • Amit adamlardan dayak yer

Düşman Başına 57 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Ağustos Cuma Düşman Başına 57. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Ağustos Düşman Başına 57 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 58 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 57 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 6 Ağustos Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 58 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu