Düşman Başına

Düşman Başına 58 Bölüm Özeti (6 Ağustos Cumartesi) Pari Evden Kaçar!

Düşman Başına 58 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Ağustos Cumartesi Düşman Başına 58 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 58 bölüm özeti
 • 6 Ağustos Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 58 Bölüm Fragmanı
 • 6 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 7 Ağustos Pazar Düşman Başına 59 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Ağustos Cumartesi Düşman Başına 58 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Pari Sujeev ile evlenmek için evden kaçar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 58 Bölüm Özeti

Pari’nin ağlamaya başlaması ile bölüm başlar. Sonal Pari’nin yanına gelir. Pari’ye su verir. Pari Sonal’a annesini ve babasını kötüler. Evde artık hapis hayatı yaşayacağını, iş yerinden de ayrıldığını söyler. Shanti evde kendisine ait olan altınları alıp oğlu Raghav’a verir. Raghav şaşırır ve “Anne bu ne!” der.

Shanti Sarla’nın evini de idare etmesi için gerekli parayı altınları bozdurup almasını ister. Raghav buna gerek olmadığını, iki evi de idare edebileceğini söyler. Raghav Sarla’nın evini özverili bir şekilde yöneteceği, evine seze almadan ilk önce Sarla’nın evine sebze alacağını, ilk Sarla’nın çocuklarının ihtiyaçlarını karşılayacağına dair söz verir.

Amit Rani ile evlenirken, Rani’nin teyzesi başlık parası adı altında tapu verir. Amit borcunu ödemek için o arsanın tapusunu sorar. Rani evlenirken arsanın değerini, olduğundan 20 kat daha fazla gösterdiği için gerilir. Sarla arsanın tapusunu verdiği sırada, Rani teyzesi ile gizlice görüşüyor gibi numara yapar. Arsada saklı altın olduğunu, bunu Amit’e söylese inanmayacağını, şimdi arsayı başkalarına bedavadan vereceğini söyler.

Düşman Başına 58 Bölüm Özeti (6 Ağustos Cumartesi) Raghav Tatile Gidemeyeceklerini Söyler

Amit ve Sarla Rani’nin gizlice konuştuğunu zannedip, Rani’nin oyununa gelir. Arsadaki saklı altın olduğunu düşünür.

Preeti eve gelir. Nimmi Preeti’nin ağladığını görünce ona ne olduğunu sorar. Preeti ailesine karşı ilk defa yalan söylediğini, gittikleri kafeye Riya ve Şivam’ın da geldiğini, kendisini orada abisi Şivam’ın görüp görmediğini bilmediğini, onun görmesi halinde ailesine rezil olacağını söyler. Bu sırada içeri Shanti gerer ve Preeti’ye ne rezil olması der. Kuşya da gelir.

Kuşya takside giderken gördüğü elbisenin aynısı Preeti’nini üzerinde olduğunu görünce şaşırır ve nereye gittiğini sorar. Nimmi de Preeti’ye yeni bir elbise yaptığını, elbisenin beğenilip beğenilmeyeceğini test etmek için Preeti’yi arkadaşlarının yanına gönderdiğini söyleyip ikna eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Amit ile Sarla tarladaki hazineyi ele geçirip, alışveriş merkezi yaptırmayı, en güzle konaklarda oturmayı hayal eder. Hatta bir ara Sarla Kuşya’nın kızlarına altın atarken kendisini hayal eder.

Şivam ile Riya eve gelir. Shanti Riya’dan kendisine çay yapmasını ister. Bu sırada Preeti ile Nimmi, anne ve babasının 25. evlilik yıldönümleri için onlara nasıl sürpriz yapacaklarını düşünürler. Sarla’nın meselesinden dolayı anne ve babasını tatile gönderemeyeceklerini söyler. Nimmi ise bunu halledeceğini, onları tatile göndereceklerini dile getirir.

Kuşya, Sarla ve ailesinin zor durumunda olduğunu Şivam’a söyler. Şivam Ashok’un kumar oynattığına asla inanmadığını açıklar. Kuşya Şivam’dan Riya ile maaşını Sarla’ya vermesini ister. Şivam onlara vereceğine dair söz verir.

Düşman Başına 58 Bölüm Özeti (6 Ağustos Cumartesi) Pari Evden Kaçar

Shanti Riya’nın sebze alıp almadığını sorar. Riya unuttuğunu söyleyince, Shanti ona kızar. Riya iş yerinde patronu, evde Shanti ona kızınca iş yerinden ayrılmaya karar verir. İstifa mektubu yazar ve Şivam’ın bu mektubu okumasını ister.

Raghav eşi Kuşya’ya 25. Evlilik yıldönümlerinde onu Shimla’ya götüreceğine dair söz verdiğini, şimdi başlarına gelen olaylardan dolayı zorlandığını söyler. Kuşya ondan merak etmemesini, başka zaman tatile gideceklerini söyler. Raghav eşinin bu denli anlayışlı olmasına çok sevinir.

Düşman Başına 58. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Ağustos Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Gece herkes uyurken, Pari evden kaçmak için uyanır. Valizini toplar. Bu sırada Sarla gelir. Pari uyuyor numarası yapar.

“Kızım Par seni dövdüğüm için çok pişman oldum!”

Deyip onu öper. Bu sırada Pari uyuyor numarası yapar. Sarla odadan çıktıktan sonra, Pari Rani’nin gelinliğini de alıp tapınağa gider. Zira Sujeev’i kandırmak için intihar edeceği zamanı, yeri ve tarihi söylemiştir. Sujeev ise evde ne yapacağını bilemez.

Nimmi, Preeti ve Şivam da anne ve babalarını tatile nasıl gönderecekleri konusunda fikir alışverişinde bulunurken Riya gelir. Herkes sus pus olunca, Riya evin bir üyesi olduğunu, kendisinden bir şeyler gizlediklerini söyler. Şivam planlarını Riya’ya da bahsetmek zorunda kalır. Nimmi Riya’ya hiç güvenmediği için bu duruma çok sinir olur.

Sujeev Pari’nin ölmesine izin vermeyeceğini düşünür ve evden çıkar. Vyom ve diğerleri de gizlice Sujeev’i takip ederler. Pari tapınağa gider ve orada yalandan intihar etmek için Sujeev’in oraya gelmesini bekler. Pari Sujeev’in geldiğini görünce intihar ediyor gibi numara yapar.

6 Ağustos Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Riya Şivam'ı Görür

Sujeev gidip onu kurtarır. Kirlendiğini ve artık yaşamanın da bir anlamı olmadığını söyler. Sujeev onun adını kurtaracağını ve onunla evleneceğini söyler. Vyom ve diğerleri oraya gizlice din görevlisi getirir. Pari hemen orada evlenmek ister.

Din görevlisini fark eden Pari ve Sujeev, din görevlisine kendilerini evlendirmesini ister. Lakin din grevlisi ikisinin de anne ve babasının evliliklerine onay verip vermediğini sorar. Pari Sujeev ile birlikte kaçtığını söyleyince, din görevlisi nikahı kıyamayacağını söyler.

Düşman Başına 58 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 59 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti Sarla ve ailesine üzülür
 • Shanti Sarla’nın geçinebilmesi için altınlarının Raghav’a verir
 • Raghjav Shanti’nin altınlarını kabul etmez
 • Raghav Sarla ve ailesine bakacağına dair söz verir
 • Nimmi eve gelir
 • Kuşya Nimmi’nin üzerindeki kıyafeti görünce şok olur
 • Pari evden kaçmak için plan yapar
 • Amit Rani’nin arsasını satmak ister
 • Rani Arsada altın olduğunu dolaylı yoldan söyler
 • Pari evden kaçar

Düşman Başına 58 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Ağustos Cumartesi Düşman Başına 58. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Ağustos Düşman Başına 58 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 59 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 58 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 7 Ağustos Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 59 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu