Düşman Başına

Düşman Başına 6 Bölüm Özeti (15 Haziran Çarşamba) Şer Odaklar İş Başında!

Düşman Başına 6 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Haziran Çarşamba Düşman Başına 6 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 6 bölüm özeti
 • 15 Haziran Çarşamba Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 6 Bölüm Fragmanı
 • 15 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 16 Haziran Perşembe Düşman Başına 7 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 15 Haziran Çarşamba Düşman Başına 6 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla e Shanti, Shivam’i Riya’dan uzaklaştırmak için plan yaparlar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 6 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Düşman Başına 6 Bölüm Özeti

Shanti’nin Sarla’nın evine gitmesi ile bölüm başlar. Anne kız, tüm masrafı kız tarafına yıkmak için bir dizi liste yaparlar. Fazla fazla altın listesi yapan Shanti, Anupam’ın alıp getirmesi gerektiğini söyler. Sarla Anupam ile bu liste hakkında konuşacağını, kız tarafı evliliğin 4 gün içinde olacağını bilmediğini, bu konuyu da onula konuşacağını söyler.

Shivam ilk maaşından annesine ve evdeki kardeşlerine tek tek hediye alır. Hatta babaannesine ve halası Sarla bile kıyafet alır. Kaushalya oğluna parayı babaannesine vermesini istese de Shivam ilk maaşından hediye vermek istediğini, bir kısmı ile alışveriş yapmak istediğini söyler.

Shanti eve gelir. Ev halkını hediyelerle görünce şok olur. Parayı nereden bulduklarını sorar. Kaushalya oğlu Shivam ilk maaşından aldığını söyleyince, Shanti sinir olur. Zira Raghav evde herkesin maaşı Shanti’nin elinde toplanacağına dair söz verdiği için öfkelenir.

Kaushalya Shanti’ye alınan sariyi verir. Shanti sariyi fırlatıp atar. Raghav’ın önüne düşer. Raghav neler olduğunu sorar. Shanti de zor zamanda lüzumsuz para harcadıklarını, Shivam kazandığı parayı çar çur edip, kendisine getirmediğini söyler. Kaushalya oğlu Shivam’ın kazandığı paranın bir kısmını zarf içinde Shanti’ye verir. Shati pis pis sırıtır.

Düşman Başına 6 Bölüm Özeti (15 Haziran Çarşamba) Sarla Yalan Söyler

Bunty ile Riya, Shivam’ın gerçekten sevip sevmediğini anlamak için kıskançlık üzerine bir plan yaparlar. Riya erkek arkadaşından gelen çiçekleri masasına koyar. Shivam Riya gittikten sonra o çiçeklere bakıp, gelen zarfı okumaya çalışır. Zarfı bulamayınca çiçeği çöpe atar. Bunty ile Riya gizlice Shivam’ı izler. Riya artık Shivam’ın da kendisini sevildiğinden emin olur.

Sarla dünürü Anupam’ı eve davet eder. Anupam eve geldiğinde Sarla tapınakta bereketli zamanın 4 gün sonra olduğunu, bu zamanı kaçırmak istemedikleri, 4 gün içinde evlenmeleri gerektiğini söyler. Anupam 4 gün içinde tüm işleri yapamayacaklarını söylese de Sarla ikna eder. Bu sırada içer. Sarla’nın kocası Ashok gelir. Anupam ile Ashok burada tanışırlar.

Komşu kızı Rani de Anupam’ı görmeye gelir. Rani aslına Amit’i ever. Lakin Amit sevgiden daha çok paraya önem verdiği için zengin kız aramaktadır. Sarla kibarca Rani’yi evden uzaklaştırır.

Sarla Anupam gittikten sonra annesini arar ve Anupam’ı ikna ettiğini söylşer. Shanti, ona aarti yapıp kız tarafına gitmesini, tapınaktan aldığı tatlıyı ikram edip, gözlerine girmesi hakkında fikir verir.

Sarla Shanti’nin dediklerini yapar. Anupam Sarla’nın iyi biri olduğunu, Riya’nın iyi bir kayın valideye, iyi bir kocaya ve iyi bir aileye gideceği için mutlu olduğunu söyler.

Sarla asıl yüzünü ortaya çıkarır. Anupam’dan para koparmak için oğlu ile Anupam’ın duyacağı şekilde telefonla konuşur. Amit parasının olmadığını söyler. Sarla da tefecinden borç almasını ister. Anupam tefeciden borç almamasını, kendisi vereceği söyler. Sarla yok deyip ilk etapta Anupam’ın güvenini kazanır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shivam Riya’nın kendisine ettiği aşk itirafına karşılık vermediğini, çok geçmeden Riya’yı seven bir erkek çıktığını, ona çiçekler gönderdiğini düşünüp üzülür. Yerinde duramaz ve Riya’nın evine gider. Yağan yağmur altında Riya ile konuşmak ister.

Riya uykusunda uyanır. Shivam’ın geldiğini hisseder. Shivam ise Riya ile ne için konuşacağını bilemez ve geri döner. Bu sırada Riya dışarı bakar. Shivam’ın geri gittiğini görünce çok sevinir. Zira artık kendisine değer verdiğini, yağan yağmura rağmen görmeye evine kadar geldiğini düşünür.

Shivam eve gelir ve annesinin farklı sari giydiğini görünce ona yeni sarisini neden giymediğini sorar. Nimmi de Shanti’nin drama yaptığını, Kaushalya da sarisini Sarla’ya verdiğini söyler. Shivam sinirlenir.

Düşman Başına 6 Bölüm Özeti (15 Haziran Çarşamba) Şer Odaklar İş Başında

Shanti altınları getirmesini ister. Kaushalya hangi altınları diye sorunca sinirlenir. Kendisine ait olan tüm altınları ister. Kaushalya çok az altın getirince, Shanti Kaushalya altın çaldığını söyler. Raghav gelir ve meseleyi sorar. Kaushalya annesi altınları görmek istediğini, tüm altınları getirdiği halde kendisine hırsız dediğini söyler. Shanti eksik olan altınları söyler. Kaushalya da onları farklı zaman ve etkinlikte Sarla’ya verdiğini söyleyince Shanti şok olur. Raghav’ın yanında rezil olur.

Shivam eve gelir Kardeşleri gece neden dışarıda gezdiğini, sevgilisi ile bulup buluşmadığını sorar. Shivam kardeşlerin alay konusu olur.

Sarla ve Amit, Shivam ile Riya’nın aynı ortamda olmalarını engellemek için bir plan yaparlar. Sarla hemen Aupam’ın evine gider ve Ortodoks geleneklerine göre gelin ve damat birbirlerini düğün gününe kadar görmemeleri gerektiğini söyler. Riya işten ayrılmayacağını, iş dışında görüşmeyeceğini söyler. Sarla Riya’yı ikna edemeyince Shivam’ın yanına gider.

Shanti Shivam’dan yakında düğün olacağını, düğün sırasına lazım olduğunu, iş yerinden izin almasını ister. Shivam işini yeni bulduğunu, izin isterse işini kaybedebileceğini söyler. Sarla endişelenir.

Düşman Başına 6. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Haziran Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti

Shanti ile Sarla, Shivam’dan habersiz Shivam’ın iş yerine giderler. Shanti müdür odasına sinirle girer. Torunu evlendiğini, Shivam’ın kardeşi (Kuzen) evlenirken, Shivam’ın yardımına ihtiyacı olduğunu söyler. Müdür Shanti’nin sözlerinden sonra çekinir ve düğüne kadar Shivam’a istemese de izin verir. Sarla ve Shanti, Shivam’ın işten kovulup kovulmadığını sorar. Müdür hayır der.

Shivam pazar yerine Sarla ve Shanti’nin iş yerine gidip, müdürden izin isteyeceğini duyunca şok olur. Nimmi acele etmesini, işinden olmamasını ister. Shivam iş yerine gelir. Babaannesi ve halasını orada görür. Shivam müdürün yanına gider. Müdür bu sırada sinirli olduğunu görünce özür diler. Müdür bir daha babaanneni iş yerine girmemesini, düğüne kadar izin yazısı yazıldığını söyler.

15 Haziran Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Gelinine Kızar

Shivam ofisten ayrılırken Riya ile karşılaşır. Riya Sarla’ya söz verdiği için geline damat evlenene kadar birbirlerine konuşmayacağı konusunda ki sözüne sadık kalır ve Shivam ile konuşmaz. Riya müdürden izin ister. Müdür de ne işin der. Riya evleneceğini, bu sebeple izin istediğini söyler. Müdür şanslı erkeğin kim olduğunu sorar. Riya da Shivam der.

“Bizim Shivam mı?”

Deyince Riya evet der. Müdür kafası karışır. Zira Shivam’ın babaannesi Shivam için izin isterken “Torum evleniyor. Kardeşi Shivam ona yardım etmesi gerekiyor!” sözlerini düşününce kafası karışır.

Shivam eve gelince Shanti ve Sarla yeni bir plan yaparlar. Riya’nın Jaipur’dan özel kına istediğini, bunu ancak Shivam’ın alıp getireceğini söyler. Raghav hemen bilet alır. Shivam ortalıkta dolanmaması için Sarla’nın planı tıtır tıkır işlemeye başlar.

Amit annesinin kolyelerinden birini çalıp satar. Sarla bunu fark eder. Amit de annesine karşı sinirlenir ve enayilerden bir tane daha kolye alabileceğini, gidip Shanti’den istemesini ister.

Sarla annesinin evine gelir. Yalandan ağlar. Shanti ona ne olduğunu sorar.

“Anne ne olacak şeflerimiz iki paralık oldu. Düğünde takacağım altın çalındı. Şimdi ben ne yapacağım!”

Shanti Kaushalya’nın annesinden kalan atını vermesini söyler. Kaushalya altını Shivam’ın eşine vereceği için bunu reddeder. Raghav araya girer ve şimdi Amit’in evlendiğini, Shivam evlenirken başka kolye alacaklarını söyler. Kaushalya istemese de kolyeyi Raghav’a, Rahgav da Sarla’ya verir. Sarla enayileri yine kaldırdığını düşünerek evden ayrılır.

Düşman Başına 6 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 7 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Shanti il Sarla plan yapar
 • Sarla Anupam’ın evine gider
 • Sarla Anupam’a 4 gün içinde evliliğin olmasını ister
 • Anupam kabul etmek zorunda kalır
 • Sarla Shivam ile Riya’yı birbirinden uzaklaştırmak için için plan yapar
 • Sarla Ortodoks olduklarını, gelin ve damadın düğüne kadar konuşmamalarını ister
 • Riya Sarla’ya söz verir
 • Sarla ve Shanti, Shivam’ın müdüründen izin ister
 • Sarla Shivam’ın Jaipur’dan kına getirmesi için gönderir

Düşman Başına 6 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Haziran Çarşamba Düşman Başına 6. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Haziran Düşman Başına 6 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 7 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 6 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 16 Haziran Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Düşman Başına 7 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu