Düşman Başına

Düşman Başına 66 Bölüm Özeti (14 Ağustos Pazar) Riya Sarla’nın Oyununu Anlar!

Düşman Başına 66 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Ağustos Pazar Düşman Başına 66 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 66 bölüm özeti
 • 14 Ağustos Pazar Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 66 Bölüm Fragmanı
 • 14 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 15 Ağustos Pazartesi Düşman Başına 67 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Ağustos Pazar Düşman Başına 66 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Riya Sarla’nın sahte raporlarını öğrenir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 66 Bölüm Özeti

Sarla ve diğerleri doktorun yanına girmesi ile başlar. Sahte Doktor Rajendra, Sarla’yı kontrol eder. Lakin ne kanseri olduğunu ve evresinin kaç olduğunu söylemez. Sahte doktor ondan tedaviye hemen başlaması gerektiğini, istediği miktarı getirip getirmediğini sorar.

Shanti sahte doktora 25.000 Rs verir. Geriye kalan parayı da iyileştikten sonra vereceğini söyler. Rajendra Sarla’nın raporlarını 25 doktora gösterdiğini, hepsinin teşhisi de aynı olduğunu söyler. Raghjav sahte doktorun açıklamalarından şüphelenir ve ona sorular sormaya başlar. Sarla hemen lafa girer ve sahte doktoru herkese karşı övmeye başlar.

Shanti paraya düşkün ve açıklayıcı bilgi vermeyen doktor olduğunu, insanları değil, hayvanları iyileştirebilecek biri gibi durduğunu söyler. Shanti adama güvenmez ve verdiği 25000 Rs’yi geri alır. Sarla hemen dikkatleri üzerine çeker. Yalandan bayılma numarası yapar.

Düşman Başına 66 Bölüm Özeti (14 Ağustos Pazar) Raghav Sarla'yı Doktora Getirir

Raghav Sarla’yı yerden alıp yatağa götürür. Shanti sahte doktor olan Rajendra’dan Sarla’yı kontrol etmesini ister. Rajendra doktor gibi değil, sıradan vatandaş gibi konuşunca, bu durum Raghav’ın ve Shanti’nin dikkatinden kaçmaz. Sarla endişelenir.

Raghav doktorun hiçbir şekilde Sarla’nın ne kanseri olduğunu, kanserin türü ve evresi hakkında hiçbir bilgi vermediğini, doktorla yapılan görüşme tamamen zaman kaybı olduğunu söyler. Sarla araya girer ve Rajendra’dan hastalık hakkında bilgi vermesini ister. Bunun üzerine sahte Doktor Sarla’nın her yerinde kanser olduğunu söyler. Lakin bu Raghav’ı ikna etmediği gibi daha çok şüphelenmesine neden olur.

Raghav Riya’nın dediği, Mumbai’deki doktorlara da göstermeleri gerektiğini, Sarla’nın dediği doktorun sadece zaman kaybı olduğunu söyler. Shanti de aynı fikirdedir. Sarla Riya’ya kızar. Onun yüzünde parası elinden gideceğini, saf abisi ve annesini kandırabilecekken, Riya’nın araya girmesi planın bozduğu düşünür ve buna sinir olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Pari Vyom ile Sujeev’i birbirine düşürüp, evdeki kendi hakimiyetini kurmayı, hatta Sharmili’ye karşı elinde koz elde etmeyi düşünür. Bunun için Vyom’un yanına gider ve ona Sujeev’in kendisine hiç dokunmadığını açıklar. Vyom evlenmeden önce Sujeev’in kendisine taciz ettiği iddiasını sorar. (Aslında Vyom bilmesine rağmen soruyor) Pari de aralarında hiçbir şey olmadığını, ona yakın olmak adına Sujeev ile evlendiğini söyler.

Sarla eve gelir. Para elden gittiği için sinir olur. Evde ölmüş kişiler için yapılan ayin hazırlıkları başlatır. Herkes ona ne yapıtlığını sorar. Sarla ölmeden önce son ayini için hazırlandığını söyler. Herkes Sarla’ya sakin olmasını isterken, Raghav Sarla’nın ısrarı üzerine onun dediğini yapacağını, istediği doktora gideceğini söyler.

Raghav Riya’nın yanına gelir ve Sarla’yı başka doktora gitmesi için ikna etmesini ister. Riyada Sarla’nın raporlarını gizlice alıp, onların resmini çeker. Sarla raporları yanında bulamayınca panikler. Sarla Riya’nın yanında ki raporları görünce Riya’nın hala kendisine inanmadığını, evde bir dakika birle kalamayacağını söyleyerek, evde sahte drama yapar.

Düşman Başına 66 Bölüm Özeti (14 Ağustos Pazar) Riya Sarla'nın Oyununu Anlar

Kuşya Riya’nın yanlış davranışı üzerine Sarla’dan özür diler. Onu affetmesini ister. Riya ise resmini çektiği raporları başka doktorlara göstermeyi düşünür.

Preeti’nin sevgilisi Mohit, Shanti’nin evcine dilenci kılığında gelir. Shanti başlarında ki belayı def etmek için dilenciye yiyecek vermesi için Preeti’ye söyler. Preeti dilenciye yemek verirken, Mohit yüzünü gösterir. Preeti bir anda korkar ve elindeki meyveleri düşünür. Shanti ve Kuşya oraya gelir. Riya yerdeki meyveleri toplar. Preeti Mohit’in hemen gitmesini ister. Lakin Mohit inatçıdır. Onula uygun bir zamanda buluşmasını, aksi halde başka kılıklarla yine geleceğini söyler.

Pari Vyom’u yeniden kendisine aşık edip, evdeki dengeleri lehine çevirmek için hamle yapar. Vyom ilk hamle de hemen Pari’ye inanır. Pari doğru yolda olduğunu düşünür.

Düşman Başına 66. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Ağustos Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti

Riya Sarla’nın raporlarını başka doktora göstermek için acil toplantı yalanını uydurur. Sarla da eve gitmek için Riya ile birlikte çıkar. Riya Sarla’yı evine bıraktıktan sonra işe gidiyor gibi Sarla’nın yanından uzaklaşır.

Riya doktora raporları gösterir. Başka doktorların kanser teşhisi koyduğunu, lakin kanserin türü ve evresi hakkında bilgi vermedikleri için kafası karıştığını söyler. Doktor rapora bakar ve hastanın %100 kanser olduğunu söyler. Doktor hastanın ölüp ölmediğini sorar. Riya hayır deyince, doktor raporun bir ay öncesine ait olduğunu, çoklu organ yetmezliği olmasından dolayı, hastanın makineye bağlı olacağını, bir ay içinde öleceğini söyleyince, Riya hastalarının yürüyebildiğini söyler. Doktor raporun kesinlikle yanlış olduğunu söyleyince, Riya şöyle der.

“Kredi almak için ipotek ettiren Sarla’dan bunun hesabını soracağım. Yaşadığım evi satmaya hiç mi hiç niyetim yok!”

Şivam eve elinde meyveler getirir. Sarla için taze meyve aldığını, 500 Rs harcadığını söyler. Kuşya Riya’nın acil toplantısı olduğunu söyleyerek çıktığını, onun neden geldiğini sorar. Shanti hemen araya girer ve Riya’nın kandırdığını, yalan söyleyerek dışarıda gezdiğini ifade eder. Şivam hemen araya girer ve Şivam Riya’yı toplantıya gönderdiğini, meyve almak için patrondan izin istediğini bahane ederek, Riya’yı korur.

Şivam her ne kadar yalan söyleyerek Riya’yı korumaya çalışa da eski toprak Shanti bu yalan inanmaz. Shanti, Şivam’ın Riya için yalan söylediğini, Riya’nın başka bir planı olduğunu Kuşya’ya söyler. Kuşya da bunu Riya geldiğinde soracağını açıklar.

14 Ağustos Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti - Sarla Raghav'ı İkna Eder

Riya yaşananları görünce onu destekleyecek ve birlikte plan yapacağı tek kişinin Rani olduğunu düşünür. Hemen Rani’yi arar. Onunla buluşmak istediğini ifade eder. Rani önce gelmek istemese de sonunda ikna olur. Riya ortak bir noktada buluşmak için sözleşir.

Tefecinin adamı Sarla’yı arar. Sarla parayı ayarladığını, ufak bir pürüz kaldığını söyler. Amit’e bir şey yapmamasını ister. Bu sırada Amit ipleri çözüp, rehin tutulduğu yerden kaçmaya çalışır.

Riya ile Rani buluşurlar. Riya Rani’ye olayları anlatırken Şivam’ı fark ederler. İkisi de saklanır. Lakin Şivam tekrar aynı yere gelince Riya ile Rani’yi yan yana görünce şok olur. Riya’ya ne yaptığını sorar.

Şivam, Riya’ya neden evden çıktığını sorar. Riya da toplantı raporlarını Bunty’e vermesi gerektiği için acil çıktığını söyler. Kısaca Riya Şivam’a gerçekleri söylemez.

Düşman Başına 66 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 67 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Sarla sahte doktor ayarlar
 • Shanti ve Raghav Sahte doktorun sözlerine inanmaz
 • Raghav Riya’nın dediği doktora götürmek ister
 • Sarla yalandan bayılma numarası yapar
 • Raghav Riya’dan yardım ister
 • Riya Salra’nın raporlarının resmini çeker
 • Riya Sarla’nın raporlarını gerçek doktora gösterir
 • Riya Sarla’nın yalan söylediğini öğrenir,
 • Amit adamların elinden kaçar

Düşman Başına 66 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Ağustos Pazar Düşman Başına 66. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Ağustos Düşman Başına 66 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 67 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 66 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 15 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 67 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu