Düşman Başına

Düşman Başına 69 Bölüm Özeti (17 Ağustos Çarşamba) Amit Kurtulur!

Düşman Başına 69 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Ağustos Çarşamba Düşman Başına 69 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 69 bölüm özeti
 • 17 Ağustos Çarşamba Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 69 Bölüm Fragmanı
 • 17 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 18 Ağustos Perşembe Düşman Başına 70 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Ağustos Çarşamba Düşman Başına 69 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Amit, Şivam ve Raghav’ın yardımı ile tefecinin elinden kurtulmayı başarır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 69 Bölüm Özeti

Raghav ile Şivam, Sarla’nın evine gelmesi ile bölüm başlar. Raghav Sarla’ya Amit’in gerçekten kaçırılıp kaçırılmadığını, bu onun son şansı olduğunu, asla yalan söylememesini ister. Sarla’da evet der ve sözlerine devam eder. Ashok’un kantini kapatıldıktan sonra Amit tefeciden borç para aldığını, işleri düzelmediğini ve tefeciye parayı zamanında vermediklerini söyler. Ashok hala Sarla’ın yalan söylediğini görünce içinde onun asla değişemeyeceği hisseder.

Rani karakola gider. Komisere kayıp vakası bildirmeye geldiğini söyler. Komiser daha önce kaynanası işle olay yaşadığını, polis boş yere meşgul ettiğini söyleyerek onun kayıp vakasını işleme almak istemez. Rani kendisini yakmakla tehdit edip, Polisin işini yapmadığını tüm dünyanın göreceğini söyler. Bunun üzerine polis Rani’nin ifadesini alır.

Raghav arkadaşını arar. Polis olduğunu, onunla görüşüp Amit’i bulacaklarını söyler. Raghav’ın arkadaşı Sarla’nın evine gelir. Raghav ona her türlü bilgiyi aktardıktan sonra müfettiş plan yapar.

Düşman Başına 69 Bölüm Özeti (17 Ağustos Çarşamba) Raghav Sarla'nın Yanına Gelir

Nimmi ile Preeti, Shanti’nin kızı Sarla’yı reddetmesi ile ilgili konuşur. Nimmi bunun iyi olduğunu, artık Sarla desteksiz yalan söyleyemeyeceğini, söylese bile yakalanma korusu olacağını, ayrıca Shanti de körü körüne kızı Sarla’ya inanmayacağı için bunun iyi olduğunu dile getirir.

Sarla’nın evine gelen ve Raghav’ın arkadaşı olan müfettiş, Sarla’dan tefecinin adamlarını aramasını, parayı ayarladığını söylemesini ve buluşma yerini ayarlamasını ister. Sarla tefecinin adamlarını arar. Amit oradan bağırır ve kurtarmasını ister. Sarla damlara istediği kadar parayı ayarladığını, vereceği adrese geleceklerini söyler. Tefecinin adamı da ona buluşma yerini söyler.

Kuşya Shanti’nini endişeli olduğunu görünce Raghav’ı arar. Raghav da Amit’in gerçekten kaçırıldığını Kuşya’ya söyler. Müfettiş arkadaşı konu ile ilgilendiğini söyler. Kuşya Shanti’ye her şeyi anlatır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Pari’nin planı Sujeev ile Vyom’u birbirine düşürüp, evdeki dengeleri değiştirmek olduğu için Pari Vyom’un yanına gidip flört etmeye çalışır. Shanti de bu sırada Amit’in kurtulması için bir dizi ritüele başlar. Evde yerde sürünmeye başlar. Riya yerdeki cam parçalarını görüp alır. Kuşya da Shanti gibi benzer bir ayin yapar.

Müfettiş Sarla’nın buluşma noktasına yalnız gitmesi gerektiğini, polislerin olay yerine kılık değiştirerek geleceklerini Raghav’ı da kılık değiştirmesi gerektiğini söyler. Rani de yanlarına gelir. Hep birlikte olay yerine giderler. Sarla serserilerin dediği adrese yalnız giderken, Raghav ve polisler de kılık değiştirip yerini alır.

Düşman Başına 69 Bölüm Özeti (17 Ağustos Çarşamba) Amit Kurtulur

Serserileri Amit’i getirir. Sarla serserilere para verir. Serserileri para çantasını alıp kaçarken, Sarla Amit’i adamların elinden alır. Serseriler para çantasını açacakları sırada polis baskın yapar ve serserilerin hepsi tutuklanır.

Rani hemen kocasına sarılır. Lakin Sarla, Rani’den Amit’in yanında uzaklaşmasını ister. Rani Sarla’ya sinir olur.

Düşman Başına 69. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Ağustos Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti

Pari ile Vyom gece birlikte vakit geçirirler. Pari uyanır ve aynı yatakta Vyom’u görür. Sujeev ile evlense de Vyom’u sevdiğini ve şimdi onun koynunda olduğunu düşünür. Hemen Vyom’u uyandırır. Sharmili Vyom’u çağırır. Vyom gece geç yattığını, uyanamadığını söyler. Sharmili üzerini değiştirip gelmesini ister. Pari herkes gittikten sonra gizlice dışarı çıkar. Kapı önünde Sujeev ile karşılaşır. Sujeev ona ne işi olduğunu sorar. Pari de yemek için herkesin istediğini sormaya geldiğini söyler. Sujeev Pari’ye kızar ve mutfağa gitmesini ister.

Sarla ile birlikte amit de Shanti’nin evine gelir. Shanti Amit’i içeri alsa da Sarla’nın içeri girmesine izin vermez. Shanti ve Sarla’nın gözleri dolar.

Amit Shanti’nin yanına gelir. Shanti her zaman Amit’i diğer kuzenlerine örnek gösterdiğini, buna layık olması için elinden geleni yapmasını ister. Amit Shanti’yi sevmese de ona karşı laf etmez ve sadece elinden geleni yapacağını söyler.

17 Ağustos Çarşamba Düşman Başına Bölüm Özeti - Amit Serserilerin Elinden Kurtulur

Shanti, Raghav’a Riya’nın ortalığı karıştırdığını söyler. Raghav da her şeyin bir çözümü olduğunu, Sarla’yı affetmesi gerektiğini söyler. Bunun üzerine Shanti şöyle der.

“Ben Sarla’yı affedersem Riya’yı evden kovmam lazım!”

Riya odanın önünden geçerken bunu duyar ve elindeki bardağı yere düşürür. Shanti Riya ile Sarla aynı evde olduğunda yine bir sorun çıkacağını, affetmenin çözüm olmadığını söyleyince herkes şok olur. Raghav da Sarla’yı affetmesin, Sarla’nın başının dertte olduğunu, Amit’in iyi bir işi olmadığını, Ashok’un kantini kapatıldığını söylese de Shanti Amit’in evi düzene koyacağı konusunda inancı tam olduğunu ifade eder. Bu arada Riya da evden atılıp atılmayacağını merak etmeye başlar.

Düşman Başına 69 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 70 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Şivam ve Raghav Sarla’nın yanına gider
 • Raghav Sarla’ya Amit hakkında sorular sorar
 • Sarla Amit’in kaçırıldığını söyler
 • Raghav müfettiş arkadaşını arar
 • Rani karakola gidip ifade verir
 • Sarla serserilerle buluşma yeri ayarlar
 • Sarla paraları serserilere verir
 • Polisler baskın yapar
 • Amit Serserilerin elinden kurtulur

Düşman Başına 69 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Ağustos Çarşamba Düşman Başına 69. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Ağustos Düşman Başına 69 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 70 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 69 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 18 Ağustos Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 70 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu