Düşman Başına

Düşman Başına 70 Bölüm Özeti (18 Ağustos Perşembe) Pari İkili Oynar!

Düşman Başına 70 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Ağustos Perşembe Düşman Başına 70 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 70 bölüm özeti
 • 18 Ağustos Perşembe Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 70 Bölüm Fragmanı
 • 18 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 19 Ağustos Cuma Düşman Başına 71 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Ağustos Perşembe Düşman Başına 70 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Pari Sujeev ile Vyom arasında ikili oynayarak, kardeşi kardeşe düşürür!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 70 Bölüm Özeti

Shanti ile Raghav’ın Riya hakkında konuşmasıyla bölüm başlar. Shanti Riya’nın da evden ayrılması gerektiği konusunda fikir verince, Riya elindekileri düşürür. Bunu gören Raghav, Riya’dan işe gitmesini ister.

Rani uzun zaman sonra evine dönen Amit’e su verir. Ona karşı ilgili davranır ve onu çok sevdiğini söyler. Amit yine de onunla ilgilenmek istemez. Ona “Bir şeyler yap. Bana sorma!” der. Amit elindeki bardağı düşürünce, Rani bardağı almaya çalışır. Amit ile Rani göz göze gelir. Sarla o anı fark eder ve sinirlenir. Rani’yi asla gelini olarak kabul etmediği için hemen Sarla bağırır. Bacağının ağrıdığını söyler.

Amit Rani’nin yanından ayrılıp hemen annesinin yanına gider. Sarla Rani’ye çok yaklaşmamasını ister. Sarla Amit’i kontrol altına almak için onunla konuşur. Amit’e çok para kazanmasını ister. Amit de yakında Shanti’nin evinini adı değişeceğini ve “Sarla’nın Evi” olacağını söyler. Sarla ona güvendiğini açıklar.

Pari yatak odasında ki kıyafetleri bilerek yere atar. Sujeev de Pari’ye kızar ve yerdeki kıyafetleri toplamasını ister. Pari bilerek Sujeev’e karşı gelir. Bunun üzerine Sujeev sinirlenir ve Pari’yi dövmeye kalkar. Vyom oraya gelir ve Sujeev’den yapmamasını ister. Lakin Sujeev onu dinlemeyince, Sujeev ile Vyom kavga etmeye başlar. Önce Vyom Sujeev’i döver. Ardından Sujeev Vyom’u döver. Pari se o anları kıs kıs gülerek amacına ulaştığını söyler.

Düşman Başına 70 Bölüm Özeti (18 Ağustos Perşembe) Rani Amit ile Yakınlaşır

Raghav’ın köyünden yakın bir arkadaşı arar. Oğlunun iş bulamadığını, onu yanına gönderip ona iş bulma konusunda yardım etmesini ister. Raghav da adama söz verir ve Shanti’nin evine gelmesini, ona iş bulacağını, daha sonra ona kiralık eve çıkartacağını söyler.

Raghav durumu Shanti’ye anlatır. Shanti kabul etmek istemez. Lakin Raghav adamın çok iyiliğini gördüğünü, bundan dolayı adamın oğluna yardım etmeleri gerektiğini söyler. Shanti evde gelin ve kızları olduğunu, genç bir adamın evde kalmasının sakıncalı olduğunu söyler. Raghav da ona alt katta bir yer ayarlayacağını, merak etmemesini söyler.

Pari gülerken Sharmili oraya gelir. Kavgayı araladıktan sonra kavganın çıkış sebebini öğrenir. Sharmili Vyom’a defalarca tokat atıp, Vyom’u da alıp başka bir odaya gider. Vyom’a Pari’yi korumamasını, Sujeev’in onu dövmesine de engel olmamasını, Sujeev’in zenginliğini ancak Pari’yi baskılayarak elde edebileceklerini söyler. Pari gizlice Sharmili ile Vyom’un konuşmalarını dinler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Amit Sarla ile konuştuktan sonra kısa yoldan para kazanmak için mafya olmaya karar verir. Bilinen bir adamın yanına gider ve iş istediğini söyler. Adam da iş olduğunu ama sıkıldığında çıkamayacağını, iyi karar vermesini ister. Amit hayatta kaybedecek bir şeyi kalmadığını, tek gerçeğin para olduğunu söyleyince mafya babası da çetesine Amit’i dahil ettiğini söyler.

Riya ile Şivam son olaydan dolayı kavgalıdır. Riya Şivam ile konuşmak ister. Lakin Şivam her defasında ailesi ile arasının açıldığını, yaptığı her hamlede ailesinden birinin başının belaya girdiğini ya da ailesi ile ilişkilerinin kırıldığını söyler. Riya evi kurtarmak için yaptığını, yine olsa aynısını yapacağını söyler. Şivam sinirlenir. Riya da Shanti ile Sarla’yı barıştırmak için plan yapmak ister. Lakin Şivam “Sakın ha! Bu işe karışma!” der.

Düşman Başına 70 Bölüm Özeti (18 Ağustos Perşembe) Pari İkili Oynar

Shanti evde Riya’nın Sarla’ya nasıl hakaretler ettiğini düşünür. Sarla ile geçirdiği kendince güzel anıları düşünür. Riya’nın haddini bildireceğini ve evde son 30 günü olduğunu, 30 gün sonra babasının evine göndereceği konusunda kendince plan yapar.

Riya ile Şivam tartışır. Riya onun desteğini istediğini, evdeki ilişkileri düzelteceğini söyler. Şivam ise kimseye haber vermeden plan yaptığını, kafasına göre harekete eden biri olduğunu söyler. Şivam oradan ayrılmak ister. Lakin Riya onun elini tutar. Karısı olduğunu, sadece desteklemesinin yeterli olacağını söyler.

Pari Sujeev’in yanına gider. Vyom ile tartışmasında olayı rahatsız olduğunu, asla alttan almaması gerektiğini, karısı olarak üzüldüğünü söyler. Sujeev de Pari’nin gazı ile Vyom’a haddini bildireceğini söyler.

Düşman Başına 70. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Ağustos Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti

Prabha gülerek Sarla’nın evine gelir. Prabha ile Sarla tartışır. Prabha, Sarla’yı sinir etmek için Pari’nin evde gelin değil hizmetçilik yaptığını, kendi derdinden Pari’nin derdi ile ilgilenemediğini söyler. Sarla Prabha’ya sinir olur ve onun dövmek için arkasında koşar.

Kuşya dua eder. Shanti ile kızı Sarla arasında ki tüm sorunların bir an evvel çözülmesini istediğini söyler.

Vyom evde şirketin işlerini yaparken Pari yanına gelir. Sujeev’in kendisini dövdüğünü, hiçbir zaman para vermediğini, evden çıkamadığını söyler. Vyom Pari’nin kadınsı oyununa gelir ve ona para verir. Pari yüklü miktarda para alınca Vyom’a sarılır. Vyom yaklaşmamasını ister. Pari ise Vyom’u elinden tutmak için “Aşkta sınır olmaz. Seni seviyorum!” der. Bu sırada Sujeev Pari’yi evde aramaya başlayınca Vyom Pari’yi saklar.

Ashok evden her gün dışarı çıktığını fark eden Sarla, Ashok’un nereye gittiğini sorar. Ashok da dışarıda hayırseverlerin verdiği yemeği yediğini ve kendisine uygun bir iş aradığını söyler. Rani Ashok’un ne yaptığını merak eder.

Shanti Riya’dan kalem ister. Riya kalemi Shanti’ye verince takvimde bir tarih işaretler. Raghav’ın eve getireceği kişinin evde sıkıntılara yol açacağını dile getirir. Riya da aynı fikirde olduğunu söyler.

18 Ağustos Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Kuşya'yı Kandırır

Nimmi ile Preeti, Shanti’nin evinden okunmuş dualı tatlılardan Sarla’nın evine getirir. Sarla ilk başta okunmuş tatlıları Shanti’nin gönderdiğini düşünse de Nimmi, Kuşya’nın gönderdiğini söyler. Bunun üzerine Sarla tatlıları kabul etmek istemez. Nimmi de Shanti’nin bilgisi olduğunu söyleyince Sarla sevinçle tatlıları alır. Bu sırada Mohit Preeti’yi defalarca arar. Preeti Sarla’yı atlatıp dışları çıkar ve Mohit ile buluşur. Mohit ona öğle yemeğinde birlikte yemek yemekleri gerektiğini, kabul etmediği takdirde yanından ayrılmayacağını söyler.

Nimmi Preeti’nin yanına gelir. Mohit’in öğle yemeği yemek istediğini söyler. Nimmi de gidebileceğini, onu idare etmeye çalışacağını söyler.

Riya Şivam’ı yanına gider ve evde kalacak adam hakkında Shanti’nin de rahatsız olduğunu, bekar kızların olduğunu söyler. Şivam da babası işle konuşacağını söyler. Kuşya araya girer ve Raghav ile meseleyi konuşup, karara bağlayacağını söyler.

Riya ve Şivam oradan ayrıldıktan sonra Shanti, Kuşya’yı gaza getirir. Riya’nın Şivam’ı yönlendirdiğini, Sarla meselesinde Sarla ile ilişkileri bitirmek zorunda olduğunu, Kuşya’nın da yakında Şivam ile ilişkilerini bitirebileceğinden bahseder. Kuşya sinirlenir ve “Asla bu dediğin olmayacak. Riya’nın bunu yapmasına asla izin vermeyeceğim” der. Shanti, Kuşya’yı kandırdığı için içten içe sevinir.

Düşman Başına 70 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 71 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya Shanti2nini sözlerini duyar
 • Riya evde istenmediğini düşünür
 • Riya iş yerinde Şivam ile tartışır
 • Kuşya, Shanti ile Sarla’nın barışması için dua eder
 • Nimmi ve Preeti, Kuşya’nın gönderdiği tatlıları Sarla’ya verir
 • Pari Sujeev ile Vyom arasında ikili oynar
 • Shanti Riya’yı evden kovmak için 30 gün süre belirler

Düşman Başına 70 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Ağustos Perşembe Düşman Başına 70. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Ağustos Düşman Başına 70 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 71 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 70 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 19 Ağustos Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 71 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. kanal 7 gibi kanal kendini harcatıyor hayır izleyiciyede saygısı yok düşünmeden işler yapıyor öglen saatlerine sensiz olmaz yerine kore dizilerini koysa kötümü olur kanal 7 kendini yerin dibine sokup sokup duruyor ne var izleyicisine kore dizilerini tekrarlarını verse ve yepyeni kore dizileri satın alsa vallahide ya diger kanallar kadarda olamıyor 1997 den 2003 e kadar tümkanallar verdi üstelik rtük bahane etmeden ceza dahi almadan öpüşme yatak sahneleri ne varsa verediler üstüne dünyanın parasınıda kazandılar o yıllarda tutturmuşlar aynı dizileri gidiyorlar kore dizilerini istiyoruz eglendirici drama ne varsa en önemlisi eski kore dizilerini 13 40 yapmasını moon lovers aşka yolculuk tan başlamalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu