Düşman Başına

Düşman Başına 71 Bölüm Özeti (19 Ağustos Cuma) Sujeev Sarla’nın Evinde!

Düşman Başına 71 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Ağustos Cuma Düşman Başına 71 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 71 bölüm özeti
 • 19 Ağustos Cuma Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 71 Bölüm Fragmanı
 • 19 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 20 Ağustos Cumartesi Düşman Başına 72 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 19 Ağustos Cuma Düşman Başına 71 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Pari Sujeev’i yanına çekmek için Sujeev’i Sarla’nın evine getirir!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 71 Bölüm Özeti

Riya babası Anupam ile konuşmasıyla bölüm başlar. Riya kayın babasının arkadaşının oğlu geleceğini, ona yer ayarlamasını ister. Anupam gerekeni yapacağını söyleyip telefonu kapatır. Kuşya, Riya’ya bunu neden yaptığını sorar.

Riya da evde bekar genç kızların olduğunu, onlar için elinden geleni yapacağını söyler. Riya evde laf söz olmaması için gelen bekar misafirin başka bir evde kalması gerektiğini söyler. Lakin Kuşya alınganlık yapar ve kızlarının namuslu olduğunu söyler. Riya yardım ederken adeta suçlu durumuna düşer. Shanti Riya’nın tarafında yer alır. Riya’nın suçu olmadığını, Nimmi ve Preeti için yaptığını söyler. Bu sırada Şivam gelir. Riya ile Kuşya’nın tartıştığını görünce sinirlenir.

Preeti Mohit’in ısrarı ile onunla kafede buluşur. Mohit ailesinin Hristiyan olduğunu, ailesi onun yaptığı işi beğenmediğini, bunun üzerine ailesini terk edip kendi başına hayatını idame ettirdiğini söyler. Preeti onun Hristiyan olduğunu duyunca, kendisi ile evlenip evlenmeyeceğini sorar. Mohit de evlenirken kız tarafının erkek tarafına para vermesine gerek olmadığını söyler.

Düşman Başına 71 Bölüm Özeti (19 Ağustos Cuma) Shanti Riya'yı Düşünür

Mohit ile Preeti konuşurken, Mohit bir telefon alır. Arayan komşusudur. Evin yıkılmak üzere olduğunu, gelip eşyalarını kurtarması gerektiğini söyler. Mohit komşusu ile yaptığı konuşmayı Preeti’ye söyler. Preeti de endişelenir.

Pari Sujeev’i kendi yanına çekmek ve mirası kimseye kaptırmamak için Sujeev’i de alıp Sarla’nın evine götürmek ister. Sharmili ve Vyom evde Sujee’i bulamayınca endişelenirler. Vyom her ne kadar Pari’yi arasa da Pari’nin telefonu kapalıdır. Sharmili Pari’nin bir işler çevirdiğini anlar. Gidebileceği tek yer annesinin evi olduğunu bildiği için Vyom’u da alıp, Pari ve Sujeei’n peşine düşerler.

Sarla kapıda kızı Pari ve damadı Sujeev’i görünce şaşırır. Pari hemen annesine sarılır. Sujeev Pari’nin büyüdüğü eve bakar ve çok küçük olduğunu söyler. Sarla da Pari’nin Sujeev’i de alıp yanında getirdiğini görünce, Sujeev’in artık Pari’yi desteklediğini düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Şivam Riya’nın yanına gider. Neden üzgün olduğunu sorar. Riyada eve gelecek misafire yer ayarladığını, buna rağmen Kuşya tarafından azarlandığını söyler. Şivam annesine suç bulmadığı gibi onunda bir görüşü var diyerek annesine destek olur.

Sarla Pari’den para istemek için onun evine gittiği geceyi hatıralar. Sinile onları evden kovmak isterken, Sujeev Sarla’nın fakir olduğunu görünce ona altın kolyesini verir. Sarla altını görünce şok olur. Hemen Pari ve Sujeev’i içeri buyur eder. Pari altını annesinden alıp Sujeev’e vermek ister. Sarla ile Pari ayak üstü tartışırken, ikisinin de kolunda ki bilezikler ses yapar. Sujeev bilezik sesinden rahatsız olduğu için Pari bunu fark eder ve bu Sujeev’i bu açığını Sarla’nın bilmemesi gerektiğini düşünür. Pari annesi ile kavga etmeyi bıraktıktan sonra Sujeev de kendisine gelir.

Pari ve Sujeev Sarla’nın evine girer. Bu sırada Amit gelir. Sarla Amit ile Sujeev’i tanıştırır. Amit önce önemsemek istemez. Sarla Sujeev’in verdiği altını gösterince Amit hemen enişte demeye başlar.

Düşman Başına 71 Bölüm Özeti (19 Ağustos Cuma) Sujeev Sarla'nın Evinde

Amit eniştesi ile vakit geçirirken kartlara ilgisi olduğunu öğrenir. Amit kartları karıştırıp, eniştesinin bunu bilip bilmediğini sorar. Sujeev de her defasında doğru cevabı verince Amit’in aklına yine bir hinlik gelir.

Rani Ashok’u takip eder. Bir bayanla buluştuğunu görünce şok olur. Sarla’nın üzerine gül kokladığını zanneder. Ashok da sokak tezgahında iş yaptığını görünce, Rani Ashok’un yanına gider. Ashok çalıştığı ortamı kimseye söylememesini ister.

Düşman Başına 71. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Ağustos Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti

Anupam Riya’yı arar. Raghav’ın misafiri için yer ayarladığını söyler. Riya da Kuşya’nın bu konunda karar vermesinin ardından onu arayacağını, beklemede kalmasını ister. Anupam şaşırır ve evinde bir sorun olup olmadığını sorar. Riya sorun olmadığını söyleyerek babasını ikna etmeye çalışır.

Raghav eve gelir. Shanti eve gelecek misafir inin Riya’nın babası yer ayarladığını söyler. Raghav ise gelen misafiri başından atmaya çalıştıklarını, bunun olmasına izin vermeyeceğini, gelen misafiri usulüne göre misafir edeceklerini söyler.

Raghav arkadaşı ile konuşurken Shanti telefonu kapar. Raghav’ın arkadaşı ile konuşur. Evinden iki kızı ve bir gelini olduğunu, bekar erkeğin evde bulunmasında sakınca olabileceğini dile getirir. Bunun üzerine Raghav’ın arkadaşı zamanında Raghav’ın da kendi evinde kaldığını, o dönem 5 tane bekar kız kardeşi olduğunu, mesele iyiliğe iyilik ile karşılık istemediğini, aradaki güven olduğunu, oğlunun da Raghav gibi güvenilir olduğunu söyler. Raghav hemen annesinin elinden telefonu alır. Arkadaşı Khare’ye oğlu Nandu’yu evinde misafir edeceklerini söyler.

Preeti ile Mohit kafede konuşur. Mohit endişeli gibi davranır. Mohit kalacak yeri olmadığını, Shanti’nin evinde kalmak istediğini söyler. Preeti ona kızar. Nimmi Preeti’yi arar. Artık eve gitme vakitlerinin geldiğini söyler. Preeti Mohit’in yanında ayrılır. Bu sırada Preeti’ye araba çarpacağı sırada Mohit Prteeti’nin hayatını kurtarır. Lakin Preeti korkudan bayılır. Nimmi hemen Preeti’nin yanında gelir.

19 Ağustos Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti - Preeti Bayılır

Sharmili ile beraber Vyom, Sarla’nın evine gelir. Pari onları orada görünce şok olur. Sarla dünürlerine aarti töreni ile karşılar. Sharmili Pari’nin izinsiz geldiğini söyler. Sujeev Pari’yi kendi getirdiğini açıklayınca, Sharmili orada Pari’ye bir şey diyemez.

Nimmi ve Mohit Preeti’yi eve getirir. Kuşya ile Shanti, Preeti’nin baygın olduğunu görünce şok olurlar. Riya doktoru arayacağını söyler. Nimmi herkese açıklama yapmak durumunda kalır. Preeti iyi olduğunu, sadece korkuda bayıldığını söyler. Raghav Preeti’nin neden korktuğunu sorunca, Nimmi de Sarla’nın evinden gelirken araba çapmak üzereyken, bir adam onu kurtardığını söyler. Raghav dışarıda duran adama bakar ve “kurtaran adam o mu?” der. Nimmi de evet der. Diğer taraftan Nimmi Mohit’e çaktırmadan evden uzaklaşmasını ister.

Pari diğerleri eve gelir. Sharmili Pari’yi odaya götürür. Orada onu dövmesi için bir adamın beklediğini gören Pari, korkudan bağırır ve yardım ister.

Rani herkes mutlu görünce, Ashok’un da işe bağladığını ağzından kaçırır. Sarla nerede ve ne zaman diye bir tane soru sorunca, Rani Ashok’un tezgah açtığını ve bir bayanla birlikte çalıştığını söyleyince Sarla’nın kıskançlık krizi tutar.

Düşman Başına 71 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 72 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Riya babası Anupam ile konuşur
 • Anupam Raghav’ın misafiri için yer ayarlar
 • Şivam ile Riya tartışır
 • Pari Sujeev’i Sarla’nın evine götürü
 • Vyom ve Sharmili Pari’nin peşinden gider
 • Mohit ile Preeti buluşur
 • Preeti bayılır
 • Mohit Preeti’yi evine götürür

Düşman Başına 71 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Ağustos Cuma Düşman Başına 71. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Ağustos Düşman Başına 71 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 72 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 71 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 20 Ağustos Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 72 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu