Düşman Başına

Düşman Başına 73 Bölüm Özeti (21 Ağustos Pazar) Pari’nin Zor Anı!

Düşman Başına 73 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 21 Ağustos Pazar Düşman Başına 73 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 73 bölüm özeti
 • 21 Ağustos Pazar Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 73 Bölüm Fragmanı
 • 21 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 22 Ağustos Pazartesi Düşman Başına 74 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 21 Ağustos Pazar Düşman Başına 73 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Pari aynı anda iki erkeği idare etmeye çalışır. Sharmili Pari’nin bir işler çevirdiğini düşünür!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 73 Bölüm Özeti

Raghav’ın konuşması ile başlar. Kuşya’dan dua etmesin, Shanti’nin iyi olacağını söyler. Doktorlar Shanti’yi muayene ederler. Bu sırada Sharmili’nin evinde yıllardır yatakta mahsur kalan Sujeev’in annesi, Sharmili ve adamları tarafından yakalanıp, aynı yere hapsedilir. Bu sırada Sharmili Pari’yi görünce şaşırır. Kilitli olduğu yerden nasıl kurtuldu diye düşünmeye başlar.

Kuşya sürekli ilahi söyleyip, Shanti’nin iyileşmesi için dua eder. Raghav Shanti’nin yanına gider. Ona hangi ilaçları aldığını sorar. Shanti bilerek yalan söyler. Zira amacı Riya’yı evden kovdurmaktır. Raghav eğitimli Riya’nın hata yapmasına anlama veremediğini, doktorun özellikle ilaçların kullanımını anlatmasına rağmen, Riya gibi birinin bu hataya nasıl düştüğünü sorar.

Düşman Başına 73 Bölüm Özeti (21 Ağustos Pazar) Doktor Shanti'yi Muayene Eder

Raghav Riya’yı kızar. Riya kayın babasına şöyle der.

“Baba ben bir şey yapmadım. Doğru ilaçları verdim!”

Demesine rağmen Raghav artık Riya’nın yapa yaptığına kanaat getirmiştir. Shanti ise içten içe bunun bir başlangıç olduğunu, gün geçtikçe eziyetleri artıracağını ve sonunda evden kovulacağını düşünür.

Riya kendisini Raghav’a karşı savunurken, Shanti onu suçu atmak için aklı bir karış havada olduğunu söyler. Raghav emin olmak adına Preeti ve Nimmi’den şişede kalan ilaçları saymalarını, hata olup olmadığı o zaman ortay çıkacağını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Nimmi Riya ile arasının açık olmasında dolayı Raghav’ın Riya’ya güvenmekte hata ettiğini Preeti’ye söyler. Bu sırada Kuşya dua edip ağlarken eli kapıya sıkışır ve eli yaralanır. Nimmi annesinin elinin yaralandığını görünce çok endişelenir.

Nimmi annesine elinin yaralandığını, hemen tedavi ettirmesi gerektiğini söyler. Bu sırada Şivam gelir. Kuşya Şivam’a Shanti’yi sorar. Şivam Shanti’nin iyi olduğunu, daha da iyi olacağını söyler.

Şivam ayrılacağı sırada Nimmi abisine tüm bu olanlardan Riya sorumlu olduğunu söyler. Şivam anlayamaz ve neden der. Nimmi de Riya’nın Shanti’ye yanlış ilaç verdiğini, bunda olayı Shanti rahatsızlandığını, Raghav bile Riya’ya kızdığını söyler. Şivam eşini korur ve Riya isteyerek yapmadığını, yanlışlık olabileceğini söyler. Nimmi de yanlışlığın olmadığını, eksik ilaçları tek tek saydığını, Riya hata yaptığını söyler.

Düşman Başına 73 Bölüm Özeti (21 Ağustos Pazar) Pari'nin Zor Anı

Şivam babası ile Riya’nın arasının açılmasına canı sıkılır. Shanti’ye gider ve ona nasıl olduğunu sorar. Shanti numara yapar ve kara toprağa gitmekten son anda kurtulduklarını söyler.

Riya odasına ağlar ve evde kimsenin onun istemediğine kanaat getirir. Bu sırada odaya Şivam gelir. Riya hata yapmadığını söyler. Şivam onun dinlenmesini, hata yapmış olabileceğini ima eder. Riya’nın canı sıkılır. Şivam kasten ortada bir işlem olmadığını, yakında bunu babası Raghav’ın da göreceğini ve ona karşı fikri yeniden eski gibi olacağını söyleyerek, Riya’yı ikna etmeye çalışır.

Düşman Başına 73. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

21 Ağustos Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti

Sarla gece uyanır. Uyuyamadığı için balkona çıkar. Balkonda Rani’nin olmadığını görünce sinirlenir. Zira Sarla Rani için balkonda yatmasını, Amit’in uyanına gitmemesini istemiştir. Amit’in yanına gider ve onun orada olmadığını görür. Sonal’ın yanında uyuduğunu görünce Sarla sinirlenir. Sonal ve Rani uyanır. Sonal yengesine dışarıdan erkekler geçerken laf attıklarını, o sebeple yanında uyumasına izin verdiğini söyler. Sarla meseleyi yarın görüşeceğini sinirli bir şekilde ister.

Raghav annesi ile ilgilenirken Şivam ve Riya oraya gelir. Şivam, Raghav’a onun da yanılma payı olduğunu söyler. Raghav ise her şeyi defalarca kontrol ettiğini ve Riya’nın yanlış ilacı verdiğini söyler. Riya meselenin daha fazla uzamaması için Şivam da evde küslük olmaması adına Raghav’ın önüne oturup özür dilerler. Raghav ikisinin de özrünü kabul etmez. Raghav oradan gider. Kuşya yakında kalbi yumuşayacağını, merak etmemelerini söyler.

Şivam da eve yeni gelen ve Raghav’ın nasıl biri olduğunu tam olarak bilmeyen Riya’ya sakin olmasını ister. Şiva Shanti’nin yanına gider. Ondan Riya’yı affetmesi için Raghav’a söylemesin, evde küslük olmamasını konusunda girişimler de bulunmasını ister. Lakin Shanti bunu yapmak yerine, Şivam’ın karısını korumaya çalıştığını, daha önce annesine ya da kardeşlerine yapmadığını söyleyerek ortalığı bir kat daha karıştırır.

21 Ağustos Pazar Düşman Başına Bölüm Özeti - Riya Özür Diler

Vyom Pari’nin yanına gider. Gece Sujeev’in yanında onu uyandırır. Pari bağıracağı sırada onun durudur. Sujeev’in yanında ayrılırlar. Vyom Pari’ye Sujeev’e yüz vermemesini, onu sevdiğini söyler. Pari de ona yalandan söz verir.

Ertesi sabah Riya Şivam’a çay yapar. Riya Raghav’a çay yapmak ister. Aradaki buzları böyle eriteceğini düşünür. Öncesinden Shanti için süt yapıp götürür. Lakin Raghav Riya’yı duyurur ve şöyle der.

“Sen benim annene asla bir şey yapma. Evde anneme Kuşya bakacak. Senin bakmanı asla istemiyorum!”

Dediği anda evde herkes şok olur. Raghav aradaki bunları eriteceği yerde daha da artırmıştır. Riya Raghav’ın bu kadar sert konuşmasına karşın hem özür diler hem de hata yapmadığını defalarca söyler.

Bunty, Riya’yı arar. Evde neler olup bittiğini sorar. Riya da herkesi bir arada tutmak için çok çaba sarf ettiğini, kimi zaman bıktığını ana sonunda Şivam’a olan aşkını hatırlayıp, aileyi bir arada tutmak için elinden geleni yapacağını söyler. Bunty ise meselenin bu denli hassas olduğunu fark eder ve Riya’dan hiçbir işe karışmamasını ister.

Pari ve ailesi kahvaltı yapar. Vyom kahvaltında gizlice Pari’nin elini tutar. Sujeev de Pari’yi sevdiğini düşünüp onun elini tutunca, Pari gerilir. Sharmili ona ne olduğunu sorar. Pari ne cevap vereceğini bilemez.

Düşman Başına 73 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 74 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

21 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Raghav Riya’ya kızar
 • Riya gerçeği açıklamak ister
 • Shanti rol yapar
 • Riya Raghav’dan özür diler
 • Raghav Riya’nın özürünü kabul etmez
 • Pari Sujeevi ile Vyom’u aynı anda idare eder
 • Sharmili Pari’nin bir iş çevirdiğini düşünür

Düşman Başına 73 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 21 Ağustos Pazar Düşman Başına 73. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 21 Ağustos Düşman Başına 73 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 74 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 73 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 22 Ağustos Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 74 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu