Düşman Başına

Düşman Başına 74 Bölüm Özeti (22 Ağustos Pazartesi) Sarla’nın Evi!

Düşman Başına 74 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Ağustos Pazartesi Düşman Başına 74 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 74 bölüm özeti
 • 22 Ağustos Pazartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 74 Bölüm Fragmanı
 • 22 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 23 Ağustos Salı Düşman Başına 75 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 22 Ağustos Pazartesi Düşman Başına 74 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Sarla’nın evine görevliler gelir. Sarla evi boşaltmak istemez. Raghav Sarla’nın evini kurtarır!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 74 Bölüm Özeti

Sharmili Pari’den turşu istemesi ile bölüm başlar. Pari aynı anda hem Vyom’un hem de Sujeev’in elini tuttuğu için ne yapacağını bilemez. Sharmili Pari’nin elini neden sakladığını merak edip, yere çatalı yalandan düşürür. Vyom hemen elini çeker. Sujeev Pari’nin elini tuttuğunu görür. Vyom da ayı anda Pari’nin hem kendisini hem de Sujeev’in elini tuttuğunu fark eder.

Rani evden çıkacaklarını öğrenicice teyzesinin yanına gider. Prabha’ya Amit ile evinde kalıp kalamayacaklarını sorar.

“Amit Sarla’nın önünde bana yalvarması halinde dilediğiniz kadar kalabilirsiniz.”

Rani sinirlenir ve Amit’in kimseye yalvarmasını istemediğini söyler.

Nimmi ile Preeti Mohit meselesi hakkında konuşur. Nimmi ailesi ile küs olan bir erkekle evlenmenin çok zor olduğunu, Mohit ile konuşup evlenmek istiyorsa, ailesi ile arasını düzeltilmesi gerektiği konusunda konuşmasını ister. Preeti Nimmi’nin dediği gibi Mohit’i arayıp durumu anlatır. Mohit ailesi ile konuşmayı kabul eder.

Düşman Başına 74 Bölüm Özeti (22 Ağustos Pazartesi) Raghav Sarla'nın Evine Gelir

Sarla evin önünde demiryolu görevlisinin geldiğini fark eder. Görevliler belirtilen yasal süre içinde evi boşaltmadıkları için evi zorla boşaltmaya geldiklerini söyler. Memur Sharma, Ashok’tan evi boşaltmasını ister. Sarla adama kızar.

Sharma Ashok’un yasa dışı işe bulattığını, bugün de bu evden çıkmayı sonuna kadar hak ettiğini söyler. Ashok ise meşum bir adama iftira attıklarını ve halan bu iftirayı devam ettirdiklerini ifade eder. Rani ortalığın karışacağını hisseder. Hemen Sonal’ın yanına gider ve dayısı Raghav’ı çağırmasını, bu kargaşadan sadece onun çıkarabileceğini söyler.

Mohit ailesi ile konuşmak yerine birkaç saat sonra tekrar Preeti’yi arar. Lakin Preeti aramayı cevaplamaz. Nimmi merak edip, Mohit’i arar. Mohit Preeti ile konuşmak ister. Nimmi Preeti’ye telefonu verir. Mohit ailesine bekar biri olarak gitmekten utandığını, evlenip gitmek istediğini söyler.

Preeti Mohit’in kendisi ile ısrarla evlenmek istemesi hoşuna gitse de Mohit sözlerine devam eder. Onun evinden yaşamak istediğini söyleyince Preeti sinirlenir ve bir daha aramamasını ister. Bu sırada içeri Şivam girer ve Preeti’yi rahatsız eden bir adamın olduğunu fark eder. Şivam kız kardeşlerine kızar ve adamın numarasını alıp, onu tehdit eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Vyom aynı anda Sujeev’in de elinin tutan Pari’ye neden bunu yaptığını sorar. Pari de aynı evde aynı odada kalmalarına rağmen, aynı yatakta yatmadığını, yemek masasında Sujeev’in elini tuttuğunda ve karşı koyamadığını söyleyerek Vyom’u ikna eder.

Sarla evini kaybetmemek için tahliye için gelen memurları korkutur. Onları dövmeye kalkar. Olay yerine polis ve basın mensupları gelir. Basın mensupları Ashok’a Sarla’nın neden cinnet geçirdiğini sorar. Ashok basın mensuplarını azarlar. Amit olayı duyar duymaz gelir. Sarla oğluna kızar.

Rani ile Sonal, Raghav’ın yanına gelirler. Sarla’nın evini tahliye etmesi için görevlilerin geldiğini söykler. Raghav ilk başta Sarla’nın bir oyunu olup olmadığını sorar. Rani ve Sonal oyun olmadığını söylemelerine rağmen Raghav kardeşine güvenmediğini söyler. Sonal’ın ikna edici sözlerinden sonra Raghav işin gerçek olduğunu anlar. Kuşya gidip Raghav’dan kardeşine destek olmasını ister. Raghav onları gönderir. Kendisi daha sonra geleceğini söyler.

Düşman Başına 74 Bölüm Özeti (22 Ağustos Pazartesi) Sarla'nın Evi

Amit işi çözmesi için yanında çalıştığı mafyayı arar. Lakin patronu kendilerine uygun biri olup olmadığını göstermesi için evini polisin elinden kurtarmasını ister. Aksi halde işe dahi gelmemesini söyleyince Amit şok olur.

Amit polisleri dövmek isterken, polisler Amit’i yakalar ve polise mukavemet etmesinden dolayı onu gözaltına almak ister. Ashok polislere yalvarınca, polisler Amit’i serbest bırakır.

Hizmetçi Pari’nin isteklerinden şikâyet eder. Sharmili hizmetçiyi evden gönderir. Tüm işler Pari’ye kalır. Pari mutfakta bulaşık yıkarken Sujeev ve Vyom’un geldiğini görür. Tüm işi Sharmili’ye yıkmak için karını ağrıyor numarası yapar. Vyom hemen doktor çağırır. Sharmili ona sıcak su torbası yapacağını, karın ağrısı hemen geçeceğini söyler. Sharmili bilerek sıcak su torbasını keser. Pari’nin tüm işi kendisine yıkmak için bunları yaptığını bildiği için gerçekten Pari’ye ders vermek ister.

Düşman Başına 74. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Ağustos Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Raghav ile Riya Sarla’nın evine ulaşır Raghav görevlilere tepki gösterir. Sarla kardeşini görünce gülümser. Görevli memur da emir aldıklarını, emir gereği evi boşaltıp, yeni birisi gelene kadar evi mühürlediklerini, yanlış ya da kanuna aykırı hiçbir işlem yapmadıklarını söyler.

Raghav Ashok’un bunca zaman çalıştığı kurma karşı hata yapmadığını ve saygıyı hak ettiğini söylemesine rağmen, görevli memurların başında ki Sharma, adeta Ashok’dan intikam alırcasına evi boşaltır. Kapıyı mühürlemeye çalışır. Sharma mühürü yaptıktan sonra kimsenin bu mührü kıramayacağını söyler. Raghav şimdi kırılacağını söyleyince Sharma şaşırır.

“Demiryolunda çalışan herkesin lojman isteme hakkı var. Ben de bunca yıl bir kere bile lojman talep etmedim. Şimdi talep ediyorum ve bu evi lojman olarak tahsis edilmesini istiyorum!”

Deyince Sharma yasal sürenin 30 gün olduğunu, evraklarını idari büroya teslim etmesini, uygun görülmesi halinde evi alabileceklerini söyler. Riya araya girer ve bu olayın yazılı süreci olduğunu, online başvuruda bulunduklarını ve evin Raghav’a tahsis edildiğini söyler. Sharma buna inanmaz. Raghav Sharma’dan amirini aramasını, gerçeği öğreneceğini söyler.

Sharma amirini arar. Raghav’ın dediği gibi Ashok’a tahsis edilen ev, Raghav’a tahsis edildiğini duyunca Sharma şok olur. Raghav evdeki mührü kırar ve Sarla ile Ashok’un istediği kadar kalabileceklerini söyler.

Riya Sarla’nın eşyalarını taşımasına yardım eder. Sarla Riya’yı durdurur. Annesi ile arasını bozduğunu, şimdi evine gitmesine izin vermediğini, evine girdiğinde çocukları ya da kocası ile arasının bozulmasından çok korktuğunu söyler. Raghav konuşmaları duyar. Riya’dan eve gitmesini, kendisi de daha sonra geleceğini söyler.

22 Ağustos Pazartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Pari Endişelenir

Anupam Shanti’yi arar. Riya için yeni bir ev aldığını söyler. Shanti yalanda iyi davranır. Anupam Riya’yı yanına göndermesi için Shanti’den yardım ister. Shanti Riya’nın gelebileceğini söyler.

Anupam Riya’yı arar. Ona yeni bir ev aldığını söyler. Riya yok dese de Anupam kabul etmesi Riya babasının yanına gider. Riya evi Sahil’e vermesini istese de Anupam ona da ev aldığını, merak etmemesini ister. Bu sırada Shanti de Sarla’nın evden atıldığı gün Riya’nın yeni bir eve sahip olması, Shanti’yi içten içe sinirlenir.

Sharmili Pari için sıcak su torbası getirir. Pari Sujeev’in yanında kalmasını ister. Pari karnına sıcak su torbası koyunca, karnına sıcak su dökülür. Acı içinde çığlık atar. Sujeev torbanın delindiğini görünce Sharmili’ye neden yırtık olanı getirdiğini sorar. Sharmil’i de sıcak suyun şiddeti ile delinmiş olabileceğini, eve hemen doktor çağıracağını söyler. Pari doktor istemediğini söylese de Sharmili doktoru aradığını, ona iyileşene kadar iğne yapmaya geleceğini söyler. Bunu duyan Pari endişelenir. Bu işten nasıl yırtacağını kara kara düşünmeye başlar.

Düşman Başına 74 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 75 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Demiryolu görevlileri Sarla’nın evine gelir
 • Sarla görevlileri görünce sinir kiriz geçirir
 • Sonal ve Rani, Raghav’dan yardım ister
 • Raghav ve Riya Ashok’un lojmanını kendisine tahsis ettirir
 • Demiryolu görevlileri Raghav’a inanmaz
 • Raghav adamlara kızar
 • Sarla evine yeniden kavuşur
 • Pari Sharmili’ye oyun yapar

Düşman Başına 74 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Ağustos Pazartesi Düşman Başına 74. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Ağustos Düşman Başına 74 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 75 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 74 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 23 Ağustos Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 75 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu