Düşman Başına

Düşman Başına 75 Bölüm Özeti (23 Ağustos Salı) Raghav Tren Kazası Geçirir!

Düşman Başına 75 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Ağustos Salı Düşman Başına 75 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 75 bölüm özeti
 • 23 Ağustos Salı Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 75 Bölüm Fragmanı
 • 23 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak
 • 24 Ağustos Çarşamba Düşman Başına 76 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Ağustos Salı Düşman Başına 75 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Raghav tren kazası geçirir! Riya ve Şivam Raghav’ı aramaya gider!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 75 Bölüm Özeti

Sarla ve ailesi yeniden eve geçerler. Rani ve Amit eşyaları yeniden yerleştirir. Bu sırada Shanti Sarla’nın ev telefonunun arar. Sarla telefonu açar. Shanti hemen telefonu kapatır. Sonal telefon numarasına bakar. Arayan Shanti olduğunu anlayınca Sonal tekrar arar. Shanti kimseyi aramadığını, kimsenin de büyük annesi olmadığını söyleyip telefonu kapatır.

Shanti Riya’yı evden atmak istediğini, bu sırada Sarla ile tüm ilişkileri bitirdiğini, aradan bir hafta geçtiğini, lakin kendisine bir ay gibi uzun geldiğini, Sarla’yı çok özlediğini kendi kendine söyler.

Riya eve fazla sebze alıp geldiğini gören Shanti Riya’ya kızar. Riya’nın savurgan olduğunu iddia eder. Kuşya’dan mutfağı nasıl yönetmesi gerektiğini öğrenmesi gerektiğini Riya’nın yüzüne söyler. Riya ise olayı çok yanlış anlar. Evde mutfağı idare etmek, evde yemek yapmakla eş değer olduğunu zanneder.

Rani balkana gider. Sarla hemen peşinden gelir. Neden dışarı baktığını sorar. Rani de Amit’i beklediğini, onun için en sevdiği yemeği yaptığını söyler. Tam da bu sırada Prabha karşı balkona gelir. Sarla ile alay eder.

“Hayırdır Sarla kardeşinin evinde oturmaya utanmıyor musun?”

Diyerek Sarla’ın sinir olmasını ister. Sarla da sinirlenir ve Rani’yi de alıp içeri geçer.

Riya evde yemek yapmak, aldığı sebzeleri değerlendirmek için Nimmi’den yardım iter. Nimmi işi olduğunu bahane edip yalan söyleri Preeti’nin de kendisine yardım ettiği için gelemeyeceğini dile getirir. Riya tama deyip oradan gittikten sonra preeti Nimmi’ye neden yalan söylediğini sorar. Nimmi de şöyle der.

“Birazdan Riya hiç anlamadığı bir işe kalkışacak. Evde kıyamet kopacak. Biz orada Riya ile fırça yemeyelim diye yalan söyledim. Bizim işimiz kavga çıktığında çıkıp onları izlemek olmalı.”

Preti Nimmi’nin açıklamalarından sonra Riya’ya yardım etmekten vaz geçer.

Düşman Başına 75 Bölüm Özeti (23 Ağustos Salı) Komşular Sarla ile Alay Eder

Raghav normal görevine giderken bir telefon alır. Her zaman bindiği trene değil, başka bir tren de görev yapması gerektiğini öğrenir. Şivam da bunu duyar. Raghav acele ile trene yetişmen için evden çıkar.

Riya yemek yaparken tavayı yere düşürür. Tava bardağı kırar. Shanti ve Kuşya oraya gelir. Shanti Riya’ya kızar. Nimmi de dramanın şimdi başladığını, gidip izlemeleri gerektiğini Preeti’ye söyler.

Shanti yemeğe cam düştüğünü söyleyip, o yemekten yemeyeceğini söyler. Kuşya’dan mutfakla ilgilenmesini isterken, Riya ısrarla hatasını düzletmek ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Shanti sinirlenir ve Nimmi’ye de yanına alıp sebze almaya pazara giderler. Pazar yerinden Shanti ile Sarla karşılaşır. Shanti içinde kızına sarılmak geçse de aradaki ilişkiyi bitirdiği için Sarla’ya bakmaz. Sarla ise annesinin bu soğuk tavırlarını görünce çok üzülür.

Amit Sujeev’i arar. Onunla önemli bir işi olduğunu söyler. Lakin Sujeev Pari’nini hasta olduğunu ve gelmeyeceğini söyler. Bu sırada Sharmili de Pari ile kendi yöntemiyle nasıl başa çıkacağını düşünür.

Rani Amit’i kıskandırmak için mankenlik ajansını arar. Uzun boylu ve yakışıklı bir erkek istediğini söyler. Kadın şaşırsa da Rani sadece dediğini yapmasını, ajanstan birini vereceği adrese göndermesini ister.

Şivam eve gelir. Bu sırada Kuşya Riya’nın evdeki tüm malzemelerin yerini değiştirdiğini görünce sinirlenir. Yemek yaparken soğanları yakar. Bu sırada Şivam’a bir telefon gelir. Şivam duydukları karşısında şok olur. Hemen TV’yi açmalarını ister. Herkes ne oldu der.

TV de “Godavari ekspresi” treni nehre düştüğü son dakika verilir. Şivam “Baba” deyince Shanti Raghav’ın treni başka olduğunu söyler. Şivam ise son anda babasının bineceği tren değiştiğini söyleyince evdeki herkes şok olur. Şivam hemen görevlileri arar. Lakin görevli bilgi alamaz. Haberler de üst düzey görevlilerden olan Raghav’ın da tren kazasında kayıp olanlar arasında olduğunu duyan Shanti ve diğerleri şok olur. Riya ve Şivam olay yerine gidip, Raghav’ı aramak ister.

Düşman Başına 75 Bölüm Özeti (23 Ağustos Salı) Raghav Tren Kazası Geçirir

Shanti Şivam’dan gidip babasını getirmesini ister. Shanti giderken Riya’yı yanında götürmemesini söylese de Riya gitmek de ısrar eder.

Rani balkonda yatarken para ile tuttuğu adam Rani’nin geldiği balkonun yanına gelir ve oraya mektup atar. Amit mektubu görür ve adamın ne yazdığını okur. Kıskançlık krizine girer ve adamın peşinden gider. Amit adamı yakalar. Öldüresiye onu döver.

Amit eve gelir. Ashok Amit’e karısına her zaman güvende tutmasını ister. Komşularda yeni gelini balkonda yatmasının uygun olmadığını söyleyince, Amit annesine sormadan Sonal ile Rani’nin artık aynı odada kalacağını söyler. Ashok ve Rani bu habere sevinirken, Sarla sinirlenir. Lakin karşı da çıkamaz.

Şivam ve Riya yolda giderken motosikletin tekerleği patlar. Şivam ve Riya lastiği tamir ettirmek için lastikçiye gider. Yolda serseriler Şivam ve Riya’nın önünü keser. Altınlarını ister. Şivam adamları döver. Yoldan geçen kamyoncunun kasasına motosikleti yükleyip, tren kazasının olduğu yere giderler.

Düşman Başına 75. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Ağustos Salı Düşman Başına Bölüm Özeti

Preeti babasının tren kazası geçirdiğini, yardımını ihtiyacı olduğunu söyler. Mohit Shanti’nin evine gelir. Bu sırada Kuşya Raghav’ın tren kazası geçirdiğini duyduğu için adeta şoktadır. Shanti Kuşya’yı dövüp kendisine getirir. Shanti Mohit’i görür.

Mohit ona tren kazasında kayıp kişilerin yavaş yavaş bulunduğunu, tren garında ki kurulan bilgi merkezinden öğrenebileceklerini söyler. Kuşya bunu duyunca koşmaya başlar. Shanti Mohit’den yardım ister. Kuşya’yı eve getirmesini söyler. Mohit Kuşya’yı eve getirir. Mohit meseleyi radyoya haber vereceğini söyler. Shanti ona radyocu olup olmadığını sorar. Nimmi Mohit’in arkadaşı radyocu diyerek durumu kurtarmaya çalışır.

Prabha, Sarla’ya tren kazasında bahseder. Sarla onu dinlemek istemez. Prabha Sarla’ya Raghav’ın da tren kazasında kayıp kişilerin arasında olduğunu söyleyince Sarla şok olur. Amit hemen TV’deki haberi açar. Raghav’ın kayıp olduğunu öğrenince o da şok olur. Sarla hemen Shanti’nin yanına gitmek ister. Amit ise dayısının ölmesi işlerine geleceğini, Shanti’nin evine konacaklarını söyler. Sarla oğluna tokat atar ve kaldıkları ev Raghav’ın üzerine olduğunu, Raghav öldüğünde evden atılacaklarını söyler.

Sarla Shanti’nin evine gelir. İçeri girmek ister. Lakin Shanti ona izin vermez. Yabancıları içeri almayacağını söyler.

23 Ağustos Salı Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Raghav'ın Yaşadığını Öğrenir

Ertesi gün Şivam ve Riya kazanın olduğu alan gelirler. Yaralı yakınları ve yarılar kazayı makinistin sebebiyet verdiğini söyler. Şivam ve Riya babasının böyle bir şey yapamayacağını söyler. Orada bulunan grevli yarıların ve ölülerin olduğu çadırı gösterir. Çadırın içinde makinistinden öldüğünü söyler. Şivam babasının öldüğünü düşünüp, ağlamaya başlar.

Şivam ile Riya kaza yerine gelirler. Görevli çadırsa sonradan bulunan ölülerin olduğunu Şivam’a söyler. Şivam babasını bulmak için çadıra Riya ile birlikte girer.

Şivam babasını ölüler arasında göreceğini düşünüp çok üzülür. Riya her zaman Şivam’a destek olur. Babasının ölmediğini, dik durması gerektiğini söyler. Riya tek tek tüm ölüleri kontrol eder. Lakin hiçbiri Raghav değildir.

Sarla sabah olduğunda sokaktaki seslerden dolayı uyanır. Komşular Sarla ile alay eder. Bindu ile Renu da alay edenler arasındadır.

Riya kazam mahalline gider. Çevrede araştırma yaparken Raghav’ı taşların arasında yaralı bir halde görür. Riya Şivam’a söyler. Birlikte Raghav’ın yanına giderler. Raghav kendisine gelir ve iyi olduğunu söyler.

Riya hemen evi arar. Raghav’ın iyi olduğunu, merak etmemelerini söyler. Shanti bu güzel habere herkese duyurur. Kuşya çok sevinir. Raghav için yemek yapmaya gider. Nimmi Rahhav’ın iyi haberini verir. Sarla bu habere çok sevinir. Shanti ondan gitmesini istese de Sarla gitmeyeceğini söyler.

Sharmili Pari’ye ders vermek için suya kaşıntı tozu ekler. Pari banyo yaptıktan sonra kaşınmaya başlar. Bunu Sharmili’nin yaptığını anlar. Sharmili’den kaşıntıyı giderecek ilaç ister. Sharmili yalvarması karşılığında ilacı vereceğini söyler. Pari yalvararak ondan ilacı ister. Sharmili Pari’ye krem verir. Pari Sharmili gittikten sonra aynısını ona yaşatacağına dair yemin eder.

Düşman Başına 75 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 76 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Ağustos Düşman Başına Neler Olacak

 • Sarla ve ailesi evine yerleşir
 • Raghav farklı bir trenle yola çıkar
 • Raghav tren kazası geçirir
 • Shanti Raghav’ın kaza geçirdiğini öğrenir
 • Kuşya şok olur
 • Shanti Kuşya’ya tokat atar
 • Kuşya kendisine gelir
 • Riya ile Şivam Raghav’ı aramaya gider
 • Riya Raghav’ı bulur

Düşman Başına 75 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Ağustos Salı Düşman Başına 75. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Ağustos Düşman Başına 75 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 76 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 75 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 24 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 76 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. öncelikle her yazımda giriş gelişme sonuç vardır
  giriş..
  kanal 7 nin fazla zeki olmadıgını yayın akışından vede 8 yıldır aldıgı hindistan dizilerinden anlıyoruz gel gelelim hiç bir kanal kanal kanal 7 kadar beceriksiz düşüncesiz olmamıştır allahın hergünü hint dizileri hergün 3 adet haa tekrar verdikleri degersiz dizileride tabi ki dünyanın parasını dolar üzerinden öde dur eline geçen ne ortada izlenecek dizi yok bepannah nerede lshbaaz nerede gezmeyemi gitmiş star plus 600 taneyi geçti
  gelişme
  starplus un zekası kadar zekanız olmadıgınızın farkındasın starplus tan dizi alamayacak kadardamı düşüncesizce hareketler ee sahipsiniz starplus un dizileri
  Naamkarann.. ishqbaaz.. Yeh Rishta Kya Kehlata Hai.. The Empire .. Humsafars.. Ishq Ka Rang Safed.. kore aşkı da başkadır fated to love you . my name.. the heirs. healer.. eve.. playfull kiss.. Tomorrow.. Crazy Love.. Black (Kore).. japonya.. From Five to Nine
  five.. Itazura na Kiss: Love in Tokyo 2 sezon..
  sonuç
  bunu dahi yapabilecek cesaretiniz olmadıgıdır siz her zaman hindistan dizilerine bagımlı hastalıklı biçimde takıntılı olarak kaldıgınız süre içinde ilerlemeyen gerilemeye ve başarısızlıklar a açık olacaksınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu