Düşman Başına

Düşman Başına 8 Bölüm Özeti (17 Haziran Cuma) Bua İle Shanti Çocuklu Arkadaşı Çıktı!

Düşman Başına 8 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Haziran Cuma Düşman Başına 8 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 8 bölüm özeti
 • 17 Haziran Cuma Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 8 Bölüm Fragmanı
 • 17 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 18 Haziran Cumartesi Düşman Başına 9 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Haziran Cuma Düşman Başına 8 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Riya’nın babaannesi ritüelleri için Shanti’nin evine gelir. Çocukluk arkadaşını görünce şok olur!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 8 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Düşman Başına 8 Bölüm Özeti

Sarla’nın Renu’ya yırtık sari verdiğini söylemesi ile başlar. Renu yırtık sari vermediğini söylese de bunu kimseye inandıramaz. Kaushalya Sarla’dan özür diler. Shanti, Kaushalya’ya onun mesele ile alakalı olmadığını, olayı başlatan Renu olduğunu söyler. Bunun üzerine Renu özür diler. Sarla Renu’nun bol keseden konuşup, Kaushalya’nın aklını çelmesinin intikamını alır.

Shanti Renu’ya Sarla’nın ayaklarını dokunmasını, bu sayede özrü kabul olacağını söyler. Renu mecburen ayaklarına dokunur. Sarla yalandan ağlayıp Renu’ya sarılır.

Nimmi ve Preeti, sarileri kimin yırttığını araştırmaya başlar. Yırtılan sarilerin parçalarını orada bulunan Nimmi, bu işin arkasında Sarla olduğunu anlar. Pari oraya gelir. Nimmi kumaşı gizler. Pari ne yaptıklarını sorar. Nimmi yalan söyleyince, Pari “anneme karşı kanıt bulduğunuzu biliyorum!” deyince Nimmi ve Preeti şok olur.

Riya’nın evinden düzenlemeler devam eder. Ashok oraya gelir ve Bua’nın telefonunu teslim eder. Bua Anupam’a fikir verir. Anupam da Bua’nın dediklerini dinlemek ister. Anupam Sarla’yı arayıp, kız tarafının malzemelerini yardımcıları değil, bizzat kız tarafı olarak erkek tarafına gelip teslim edeceklerini söyler. Meseleden haberdar olmayan Sahnti, kabul eder. Sarla ve Amit gerilir.

Sarla gizlice dışarı çıkar ve Anupam’ı arar. Gelmemesini söyler. Lakin Anupam tek kızı olduğu için tüm ritüelleri yapacaklarını söyler.

Düşman Başına 8 Bölüm Özeti (17 Haziran Cuma) Riya Babası ile Konuşur

Sarla Amit ile konuşur. Shivam’ı even uzaklaştırmaları gerektiğini, aksi halde planları mahvolacağını söyler. Sarla Shivam’dan uzak bir yerden gömlek getirmesini istemeyi düşünür. Shanti bu meseleden haberdar olur ve Shivam ile neden uğraştıklarını sorar.

Shanti kız tarafının eve gelip evde ritüellere devam etmesini kabul eder. Sarla Riya’nın ailesi Shivam değil de Amit’in damat olduğunu anladığında, başları belaya gireceğini düşünür.

Sarla hemen birkaç adam ayarlar. Onlara 1000 RS vereceğini bir adamı kaçırıp akşam 5 de bırakmaları ister. Adamlar kabul eder.

Sarla eve gelir. Amit’in baharata karşı alerjisi olduğunu kullanmayı, kıztarafınının damadıgörmesini engellemek için yi bir fikir olacağını düşünür. Pari bunu görür ve annesine şantaj yapar. 500 Rs ister. Sarla vereceğini söyler.

Rani Amit’in yanına gelir. Lakin Amit komşu kızına kötü davranır Shivam Amit’e kızar ve kadınlara karşı iyi davranmasını ister. Amit eline bir sopa alır ve Shivam’ı dövmek ister. Shivam Amit’in elindeki sopayı alıp kırar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kız tarafı erkek tarafına gitmek için hazırlanır. Serseriler de onu kaçırmak için dışarıda bekler. Kötü adamlar Sarla’yı arar ve Anupam dışarı çıktığını, kaçıracaklarını söyler. Bu sırada Sarla’nın konuşmalarını Kaushalya duyar. Serserilerin aracı bozulur. Anupam hareket eder ve oradan uzaklaşır. Sarla serserilere kızar.

Serseriler ileride Anupam ve oğlu Sahil’i yakalar ve kaçırır. Bau ise başka bir araçla Shanti’nin evine gider. Anupam’ın aracının gelmediğini görünce panik olur ve onu arar. Lakin Anupam telefonu çalmaz.

Sarla her ihtimale karşı Shiavam’ı evden uzaklaştırmak için kameraman tutmasını, bu bölgede ki kameramanların acemi olduğunu söyleyip, Shivam’ı uzak bir yere gönderir.

Düşman Başına 8 Bölüm Özeti (17 Haziran Cuma) Bua İle Shanti Çocuklu Arkadaşı Çıktı

Anupam ve oğlu Sahil adamların eline düşer. Sarla’yı arayıp, istediğini yaptıklarını, rehineler depoda durduğunu söyler. Arla işlerin tıkırında ilerlediğini görünce sevinir.

Riya’nın büyükannesi Shanti’nin evine gelir. Sarla bunu görünce şok olur. Onu hiç hesaba katmadığı için şimdi ritüelin yapılacağını düşünür. Shanti de Sarla’nın neden paniklediğini düşünür. Anupam ve oğlu Sahil de adamların elinden kaçmak için plan yaparlar.

Riya’nın babaannesi Shanti’nin evine gelir. Karşısında Shanti’yi görünce şok olur. Zira Shanti ile Bua çocukluk arkadaşıdır. Shanti hakkında her şeyi bilen Bua, bu evliliğin olmayacağını söyler.

Shanti işkenceleri ile kocasını bile öldüren bir kadın olduğunu, torununu bu aileye gelin olarak veremeyeceğini söyler. Sarla ağlar ve Bua’dan bu evliliği yapmasını ister. Kaushalya da Shanti’nin iyi biri olduğunu söyler.

Düşman Başına 8. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Haziran Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti

Bua dışarı çıkar. Sarla iki gencin hayalleri yıkılacağını söyleyince, Bua Shanti’nin ondan özür dilemesi halinde bu evliliğe onay vereceğini söyler. Shanti özür dilmese de Sarla özür diledi diyerek Bua’yı kandırır.

Anupam ve oğlu Sahil adamların elinden kurtulamaz. Raghav da acil ofise gitmesi gerektiği için evden ayrılır.

Bua ritüele başlamak ister. Lakin, Anupam ve Sahil’in gelmediğini, yolu kaybetmiş olabileceklerini söyler. Sarla bir mucize olmasını ve bu ritüelin olmamasını diler. Riya da Shivam’ı özler. Erkek tarafında ki ritüeller sırasında çekilen bir resim ister. Bunty ayarlayacağını, erkek tarafından isteyeceğini söyler.

Akşam 17:00 da kadar adamlar Anupam ve Sahil’i rehin tutar. Akşam 17:00 olunca adamları ikisini de serbest bırakır. Anupam kız tarafına 15 km uzaklıkta olduğunu söyler.

Sarla Amit’in yüzünün tam kızarmadığını görünce ona tokat atar. Herkese Amit’in yüzünün kızardığını, ritüeli yapamayacağını söyler.

17 Haziran Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti - Shanti Bua'ya Sinir Olur

Rani sevgilisini Riya’ya kaptırmak istemez. Rani’nin teyzesi ona bir fikir verir. Rani Amit’in yanına gider. Sarla’nın gönderdiği tatlıyı yemesi gerektiğini söyler. Amit tatlıdan yiyince karnı ağrımaya başlar.

Shivam eve gelir. Sarla nasıl bu kadar çabuk eve geldiğini düşünür. Anupam Bua’yı arar ve adamlar kendilerini kaçırdığını, lakin yanlış kişi olduklarını anlayınca bıraktıklarını söyler.

Sarla değerli zamanın geçtiğini bahane edip, ritüelleri hızlandırır. Din görevlisi damadın yerinde olması gerektiğini söyler. Shanti damat koltuğuna Shivam’ı oturtur. Ritüllerin böyle tamamlanmasını ister.

Düşman Başına 8 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 9 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Renu yırtık sari vermediğini söyler
 • Shanti özür dilemesini ister
 • Renu yapmadığı halde Sarla’dan özür diler
 • Kız tarafı erkek tarafının yanına gelmek ister
 • Sarla engellemek için Anupam ve oğlunu kaçırır
 • Bua erkek tarafına gelir
 • Ritüellerin yapılmasını ister
 • Rani Amit’i Riya’ya kaptırmamak için plan yapar
 • Amit’in karnı ağrır
 • Damat koltuğuna Shivam oturur

Düşman Başına 8 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Haziran Cuma Düşman Başına 8. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Haziran Düşman Başına 8 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 9 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 8 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 18 Haziran Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Düşman Başına 9 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu