Düşman Başına

Düşman Başına 9 Bölüm Özeti (18 Haziran Cumartesi) Shivam Gerçekleri Öğrenir!

Düşman Başına 9 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Haziran Cumartesi Düşman Başına 9 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 9 bölüm özeti
 • 18 Haziran Cumartesi Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 9 Bölüm Fragmanı
 • 18 Haziran Düşman Başına Neler Olacak
 • 19 Haziran Pazar Düşman Başına 10 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Haziran Cumartesi Düşman Başına 9 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu; “Shivam Riya’nın Amit ile evlendiğini öğense de Riya hala Shivam ile evlendiğini zanneder!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 9 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Düşman Başına 9 Bölüm Özeti

Kız tarafı Shanti’nin evinden ayrılması ile başlar. Anupam kızına kaçırıldığını söylemek zorunda kalır. Riya babası için endişe eder. Anupam ritüellere katılamadığını söyler. Bua ise tüm ritüelleri yaptığını, merak etmemesini ister.

Sarla erkek tarafının kız tarafına gitme konusu gündeme gelir. Bir yolunu bulup bunu engellemeleri gerektiğini düşünür. Bu sırada oğlunu sari ile götürmeyi planlar. Sarla daha kesin çözüm olarak da babaannesinin ruhu içine kaçmış numarası yapar.

Sarla annesi Shanti’yi azarlar. Shanti karşısında kaynanasının ruhunu görünce şok olur. Sarla herkese bağırıp deli numarası yaparken, Pari annesinin ne yapmak istediğini anlar. Shanti kızını sakinleştirmek isterken, Sarla’nın kocası gelir ve eşini o halde görünce şok olur.

Düşman Başına 9 Bölüm Özeti (18 Haziran Cumartesi) Sarla Deli Numarası Yapar

Ashok bu durumu düzeltmek için eksi ayakkabı getirilmesini ister. Sarla ayakkabıları Kaushalya’nın getirdiğini görünce kendisine vurmak isteyeceklerini düşünür. Sarla erken davranır ve Kaushalya’nın boynunu sıkar. Shivam annesini kurtarır ve bu işin içinde bir iş olduğunu düşünür.

Riya’nın babaannesi, Riya’ya bir şey demese de Anupam’a durumu anlatır. Shanti’nin çocukluk arkadaşı olduğunu ve çok kötü biri olduğunu, bu evliliği bir kez daha düşünmesini ister.

Amit gizlice pencereden çıkar. Tekrar dışarıdan içeri gelince Shivam onu fark eder. Normal de Amit ritüelleri sırasında dışarıda durması yasak olduğu için Shivam Amit’e nereye gittiğini sorar. Amit de din görevlisi çağırdığını, annesinin durumunu düzeltmek istediğini söyler.

Sarla oyunculuğuna devam eder. Din görevlisi Sarla’nın içine ruh kaçtığını, evde düğün olup olmadığını sorar. Shanti torunu evleneceğini söyler. Din görevlisi toplumun gerilim içinde olduğunu ve düğün stresinden dolayı Sarla’nın içine ruh kaçtığını söyler. Shanti bunun üzerine şöyle der.

“Düğünü iptal edeceğim!”

Deyince Sarla yalandan kendine gelme numarası yapar. Etrafında olup bitenden haberi yok gibi davranır. Shanti din görevlisine kızı Sarla’yı iyileştirdiği için teşekkür eder. Din görevlisi de Sarla’nın daha önce söylediği şekilde bir daha ruh içine girmemesi için uzak tapınaktan su ve okunmuş tatlı getirmesini ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sarla bunu Shivam’dan yapmasını ister. Shanti de Shivam’ı uzak yerdeki tapınağa gönderir.

Riya’nın evinden Bua damadı hiç göremediğinden yakınır. Riya nedenini sorar. Bua da damadın karnı ağrıdığı için lavabodan çıkamadığını söyler. Riya bunu duyunca endişelenir ve en yakın arkadaşı Bunty’den yardım ister. Shivam’ı aramasını, iyi olup olmadığını sormasını ister. Bunty Shivam’ı arar. Sağlığını sorar. Shivam şaşırır ve iyi olduğunu söyler. Meşgul olduğu için daha sonra konuşacağını söyler.

Bunty Shivam ile konuştuğunu, sağlığı hakkında çok detay vermediğini, sağlığı hakkında sorduğu soruları duyunca garipsediğini söyler. Riya Shivam’ın sağlığında endişe etmeye başlar.

Erek tarafı kız tarafına kına yakma töreni için giderler. Sarla yine bir plan yapar. Kendi geleneklerinde damadın yüzünün görünmesinin yasak olduğunu söyleyip, damadın yüzünü kapatarak kız taafına giderler. Komşu kızı Rani de Amit’in evlenmesini bir şekilde engellemek için o da kına merasiminin olduğu eve gelir.

Düşman Başına 9 Bölüm Özeti (18 Haziran Cumartesi) Shivam Gerçekleri Öğrenir

Shivam uzak tapınağa gider. Kaushalya oğlu henüz gelmediği için endişelenir ve onu aramak ister. Lakin Sarla acele etmemesini, yakında geleceğini söyleyerek Kaushalya’yı oyalamaya çalışır.

Riya’nın babaannesi damadın yüzünü görmek istese de Sarla engel olur. Geleneklerinde bu olduğunu, damadın evlenene kadar yüzünü görmemeleri gerektiğini söyler. Bua Anupam’ın yanına gider ve bu işin içinde bir iş olduğunu söyler. Anupam erkek tarafının iyi insanlar olduğunu söylese de Bua şöyle der.

“Ben çok düğün gördüm. Önce iyi bir damadı kız tarafının karşılarına çıkarıyorlar. Evlilik sırasında deli bir adamla evlendiriyorlar. Bu işlem sırasında damadın yüzünü de bilerek kapatıyorlar.”

Deyince Anupam’ın da içini korku sarar. Nimmi Bua’nın bu konuşmasını duyar ve Sarla’nın neden böyle yaptığını merak eder.

Düşman Başına 9. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Haziran Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti

Komşu kızı Rani kına merasimi sırasında Amit’in adını eline yazar. Sarla bunu fark eder ve oradaki banyoya Rani’yi kilitler. Rani kapıyı açmasını istese de gürültüde kimse onu duymaz.

Bua ile Shanti sonunda dans için karşı karşıya gelir. Herkes onların dansını merakla bekler. Bu sırada Pari düğün alanından kaçıp sevgilisi ile buluşup. Sevgilisi ile otele gider. Sevgilisi ona yüzük verip, evlenmek istediğini söyler.

Bua dans etmeden hemen önce damada kına yakacaklarını, yüzünü görmek istediğini söyler. Shanti damadın yüzünü Bua’ya gösterir. Bua Shivam’ı bilmediği için Amit’i gerçek damat zannettiği için şüphesi ortadan kalkar.

Shanti ile Bua dans eder. Herkes yaşlıların dansını görünce gülümser. Erkek tarafından biri ile kız tarafından birileri karşılıklı dans edip adeta yarışırlar.

Sarla kızı Pari’yi arar. Lakin Pari telefonu açmaz. Sarla sinir olur ve ısrarla arar. Pari düğün için gerekli bir malzeme almaya gittiğini söyler. Sarla inanmadığını, hemen eve gelmesini ister. Pari sinirlenir ve telefonu kapatır.

Shivam tapınaktan su alır. Onların okunmuş tatlısını da alıp dönüş yoluna geçer. Kaushalya oğlunu merak eder. Shivam yakında geleceğini söyler. Sarla Pari’yi Shivam’ı engellemesi için görev verdiğini ama şimdi Shivam eve doğru geldiği için tekrar Pari’yi arar. Bu sefer Pari telefona bakmaz.

Shivam kına merasiminin olduğu eve gelir. Sarla Shivam’ı orada görünce şok olur.

Pari ile sevgilisinin kaldığı otele polis baskın yapar. Pari ve sevgilisi son anda polisten kurtulup kaçarlar. Pari’nin sevgilisi Pari’den özür diler. Gittikleri otelin böylesi kötü bir yer olduğunu bilmediğini söyler.

18 Haziran Cumartesi Düşman Başına Bölüm Özeti - Sarla Shivam'ı Engellemeye Çalışır

Shivam gelir gelmez Sarla yanına gider ve suyu tapınakta bekletmesini ister. Shivam kabul eder ve tapınağa gideceği sırada Nimmi ve Preeti onu durdurur. Başka bir çocukla suyu tapınağa bırakacaklarını, onun için aldıkları kıyafeti giyip düğünden dans etmesini ister.

Shivam gelir ve herkesle birlikte dans ettiğini görünce Sarla gerilir. Bunty bu sırada Shivam’ı görüp gülümser. Sarla tekrar Shivam’ın yanına gider. Ona başka bir iş verip onu oradan uzaklaştırmak ister. Shivam giderken, Riya ile Amit’in dans ettiğini görünce şok olur. Riya yüzündeki şal düşer. Amit’in ise yüzündeki örtü durduğu için Shivam Riya’nın Amit ile dans ettiğini anlar. Lakin Riya Shivam ile dans ettiğini düşünür.

Shivam sinirlenir ve kına merasi yapılan yerden çıkarken, Riya’nın Amit ile olan isimlerini görünce sinirlenir. Sarla bunu fark eder ve Shivam’ı takip eder. Shivam yokla motosiklet kazası yapar. Lakin ölmez. Tapınağa gidip dua eder.

Sarla an ve an Shivam’ı takip eder. Sarla Shivam’ın gerçekleri bildiği görünce Par’yi arar ve Riya’nın cep telefonunu çalmasını ister. Pari çalacağını ama geri vermeyeceğini söyler.

Düşman Başına 9 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 10 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Haziran Düşman Başına Neler Olacak

 • Sarla Kız tarafına gitmek istemez
 • Sarla içine ruh kaçmış gibi numara yapar
 • Din görevlisi onu yalandan iyileştirir
 • Sarla uzak tapınaktan su ister
 • Shivam Sarla için çok uzaktaki tapınağa gider
 • Amit kız tarafına yüzüne örtü örterek gider
 • Sarla damadın yüzünü açtırmaz
 • Pari sevgilisi ile otele gider
 • Oteli polis basar
 • Shivam uzak tapınaktan gelir
 • Shivam Riya ile Amit’in dans ettiğini görür ve yıkılır

Düşman Başına 9 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Haziran Cumartesi Düşman Başına 9. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Haziran Düşman Başına 9 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 10 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 9 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 19 Haziran Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Düşman Başına 10 Bölüm fragmanı alt kısımda yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Abla neden ozetleri çok kisa yazyorsunuz ozetleri çok bekletyorsunuz lutfen gunde iki tane yazarmisiniz riya amitle evlenecekmi

  1. gelecek bölümde belli olacak. Normalde bölümler uzun ama aynı şeyler yaşanıyor. o Sebeple kısa yazıyorum.

 2. Ya bu hintliler varya karma karişiga istalar gòr bak şivamla rani amitle riya evlenir sonunda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu