Düşman Başına

Düşman Başına 98 Bölüm Özeti (15 Eylül Perşembe) Preeti Hamile Mi?

Düşman Başına 98 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Eylül Perşembe Düşman Başına 98 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 98 bölüm özeti
 • 15 Eylül Perşembe Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 98 Bölüm Fragmanı
 • 15 Eylül Düşman Başına Neler Olacak
 • 16 Eylül Cuma Düşman Başına 99 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Öncelikle 15 Eylül Perşembe Düşman Başına 98 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce, bu bölümün ana konusu; “Preeti hamilelik testi yaptığında, sonucu pozitif olarak görünce şok olur!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 98 Bölüm Özeti

Kuşya Preeti için gelen teklifi dinler. Kandın çevredeki kızların çok ahlaksız olduğunu, evlilik dışı ilişki bile yaşayıp, hamile kalanların olduğunu söyler. Kuşya kadına, kızı Preeti’ye sonuna kadar güvendiğini söyler. Kadın ise yeni nesil kızlara güvenmekte acele etmemesini söyleyip gider.

Prabha Rani ile karşılaşır. Rani’ye nereye gittiğini sorar. Rani de Kuşya’nın evine gideceğini söyler. Prabha oradan bir şey koparmak için kendisin de geleceğini, Kuşya’yı çok özlediğini söyler. Rani sinirlenir ve onu takip etmemesini ister. Rani Prabha’yı evden alırken, Amit’in dükkanından çaldığı ürünleri görür. Rani kocasının emeklerini kimseye yedirmeyeceğini söyler. Prabha’nın çaldığı kremleri çalıp kaçar. Prabha da Rani’nin arkasından bağırır.

Düşman Başına 98 Bölüm Özeti (15 Eylül Perşembe) Kuşya Görücü ile Görüşür

Preeti koleksiyonlara bakarken, Sarla da gizlice Preeti ile Sujeev’in karşılaşmasını bekler. Lakin Pari ile Sarla’nın planı tutmaz. Preeti dışarı çıkar. Sarla planı boşa gittiği için canı sıkılır.

Nimmi Kuşya’nın da isteği üzerine Anupam’ın evine gider. Lakin Nimmi Anupam’ın çok kötü olduğunu görünce onu Shanti’nin evine getirir. Zira Shanti kız kardeşi Santos’un hastanede birkaç gün yanında kalacağını bildiği için Anupam’a evde daha rahat bakılacağını düşünür. Kuşya Anupam’ı Shanti’nin odasına götürür. Anupam ateşi olduğunu ve doktorun reçete yazdığını söyler. Nimmi reçeteyi alır.

Rani Prbaha’nın evinden çaldığı malzemeleri geri iade edip, ona karşı kötü düşündüğü için özür dilemeye gider. Amit ona karşı şirin davranır. Bu sırada adamın biri Amit’in kumar da çok kazandığını duyunca, Rani herkesin Amit hakkında dediklerinin doğru olduğunu anlar ve Amti’e kızar. Amit ise Rani’yi ofisten kovar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Preeti eve gelir. Kuşya Preeti’ye Sarla’yı sorar. Preeti de Sarla’nın acil işi çıkıp gittiğini söyler. Preeti bu sırada başının ağrıdığını söyler ve kusmaya gider. Kuşya’nın aklına sabah gelen kadının söyledikleri gelir. Preeti’nin Mohit’den hamile olabileceğini düşünür.

Preeti gelince Kuşya açık açık Preeti’ye şöyle söyler.

“Kızım hamile misin?”

Preeti annesinden bu sözleri duyunca şok olur. Sadece rahatsız olduğunu, hamile olmadığını, kendisine neden güvenmediğini sorar. Kuşya ise Mohit’in evde uzun bir süre kaldığını, bu sebeple doktordan hamile olmadığına dair rapor alana kadar inanmayacağını söyler.

Düşman Başına 98 Bölüm Özeti (15 Eylül Perşembe) Preeti Hamile Mi

Kuşya Anupam’ın ilaçlarını almaya giderken hamilelik testi alacağını söyler. Kuşya eczaneye gider. Lakin orada çalışan Şivam’ın arkadaşı olduğunu fark edince, Kuşya sadece Anupam’ın ilaçlarını alıp geri döner. Preeti annesinin kendisine güvenmemesinden dolayı çok üzüldüğünü söyler.

Kuşya eve gelir. Preeti’nin yine kusmaya gittiğini görünce gözlerinin önüne, hayal dünyasında Mohit’in doğacak bebeği kabul etmediğini düşünür ve şok olur. Hemen hayal dünyasından çıkar.

Düşman Başına 98. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Eylül Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti

Kuşya Raghav’ı arar. Preeti annesine yalvarır ve babasına saçma bir konudan bahsetmemesini, düşündüğü gibi bir şeyin olmadığını söyler. Kuşya Raghav ile konuşurken, Raghav Kuşya’nın endişeli konuştuğunu, evde her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Kuşya her şeyin yolunda olduğunu söyleyip telefonu kapatır. Raghav Şivam’ı yanına çağırır. Kuşya’yı endişeli hissettiğini, Şivam’a eve gitmesini, daha sonra kendisinin de geleceğini söyler.

Nimmi Kuşya’nın satın almadığı hamilelik testini gizlice almaya gider. Yüzünü gizleyip testi satın alır. Bu sırada orada ki kadın fark eder. O kadın Ashok’un kardeşi Bindu olduğunu fark eder. Bindu yüzü kapalı kızın sesini tanıdık bulur. Ondan yüzünü açmasını ister. Nimmi Bindu’nun elini ısırıp, orana kaçar.

Bindu Nimmi’nin peşinden gider. Nimmi saklanır. Nimmi Bindu’yu atlatmayı başarır. Nimmi yolda Amit ile karşılaşır. Amit ona neden yüzünü sakladığını sorar. Nimmi de bir adamın takip ettiğini düşündüğünü söyler. Amit ondan hemen eve gitmesini ister.

Nimmi eve gelir. Preeti hamilelik testini yapar. Sonuç pozitif çıkar. Preeti sonucu görünce şok olur. Bunun mümkün olamayacağını söyler. Preeti’nin yanına Nimmi gelir. Nimmi çift çizgiyi görünce gözlerine inanamaz. Preeti’nin hamile olduğunu Kuşya’ya söyler. Kuşya Preeti’yi döver. Lakin Preeti hamile olmadığını söyler. Nimmi Preeti’ye inandığını, hamilelik testinin kimi zaman hata verdiğini söyler.

15 Eylül Perşembe Düşman Başına Bölüm Özeti - Nimmi Kardeşini Savunur

Kuşya ondan Preeti’yi alıp uzak hastaneye götürmesini ve kan testi yaptırmasını ister. Nimmi evin giderleri için kasadan para alır. Oraya ne yazacağını bilemez ve saçma bir bahane yazar.

Nimmi ve Preeti hastaneye gider. Nimmi hastane de Bindu’yu görünce şok olur. Peşini bırakmadığını düşünür. Görevli hamilelik testi için kayıt alması gerektiğini söyler. Ana adı ve baba adını sorar. Nimmi baba adı olarak Nandu der. Preeti şok olur. Görevli testin eve gideceğini söylese de Nimmi gelip bizzat alacaklarını, eve göndermemelerini söyler.

Bindu sonunda Nimmi ve Preeti’yi laboratuvar çıkışında görür. Onlara neden hastaneye geldiklerini sorar. Nimmi de yalandan bir bahane uydurur. Lakin Bindu buna inanmaz ve Preeti ile Nimmi’nin ne çevirdiğini öğrenmek için araştırma yapmayı düşünür.

Sarla Raghav’ın durdurduğu kazıyı kendi adamları ile kazdırmayı planlar. Her zaman pis işlerine koşan adamını çağırır. Gece kazı yaparken Kuşya fark eder. Kuşya dışarı çıktığında serserileri fark eder. Nandu serserileri döver. Sarla ise amacına ulaşamadığı için sinir olur.

Düşman Başına 98 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 99 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Eylül Düşman Başına Neler Olacak

 • Kuşya görücü ile görüşür
 • Kadın yeni nesil kızların evlilik dışı hamile kalmasında bahseder
 • Sarla Preeti’yi koleksiyon dükkanında bırakır
 • Pari ile Sarla’nın planı tutmaz
 • Preeti eve gelir
 • Preeti hasta olduğunu söyler ve kusmaya başlar
 • Kuşya’nın aklına Preeti’nin hamile olma olasılığı gelir
 • Kuşya açık açık Preeti’ye hamile olup olmadığını sorar
 • Preeti ağlar ve hamile olmadığını sorar
 • Preeti hamilelik testini kanıt olarak yapar
 • Preeti hamilelik testinde sonucu görünce şok olur

Düşman Başına 98 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Eylül Perşembe Düşman Başına 98. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Eylül Düşman Başına 98 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 99 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 98 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 16 Eylül Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 99 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. çok düşünüyorum söylüyorum kimseler kulak vermiyor anlamak dahi istemiyor
  insanlar vurdum duymaz olmuş
  kanal 7 en çok sen ama sen sana 1000 defa kore dizileri tayland japon çin dizileri dedik lakin kabul edelim kore ve tayland aşkı sınırları aştı kendinizi büyütüyorsunuz lakin degilsiniz attınız taş ürküttünüz kurbaya degmeli o bile olamıyor gerçekten çoook utanç verici ilerlemeniz yavaş bu kadar başarısızlıklarla ne kadar vakit kaybolacak merak konusu olmuştur 7 kanal 7 önünüze bakın ilerleme yapın her zaman ayrı hava tüm kanallar ilerler kanal 7 geriler
  allah a inancı olmayan filler e dua eden hindistan dizileri haddinden fazla olmuştur
  kore dizi isteklerimiz hatsaffada tayland dizileride görelim ya ne kadar ciddi kanal olduklarını he kanal 7 ciddimi ciddiyetsiz kanal mı kore dizileri isteklerimiz arasında

  1. Para verdikleri dizileri bile yayınlamadılar. Kanal 7 ne yaptığını eminim kendi de bilmiyor.

 2. acıyorum üzülüyorum gülüyorum alaylar ediyorum kendini kötü durumlar a sürükleyen kanal 7 gibi kanal a
  umutsuzca kusurlarıyla ayıplarıyla saygısızlıklarıyla 2023 e girmeye az kalmışken
  13 40 gibi bir saat ee kore dizilerinin tekrarını koymayı beceremeyenler ee ve yeni kore dizileri alamayan ezik kanal olurmu
  allahın her anı her gün 3 hint dizisi manyaklıgı şursuzlugu olur mu
  gel gelelim kanal 7 nin sabit düşüncelerine hindistan dizileriyle bizleri hindu mu yapmaya çalışıyor
  başarısızlıklarda en büyük azimle başarıdır
  sizlerden beklenen küçük başarılar a imza atmanız degil daha büyüklerine imza atabilmeniz biz hindistan ın da dışında dizi verebilecek azim ve cesaretimiz var korkmuyoruz biz türkiye cumhuriyetinde yaşayan kadınlarımıza kore dizilerinide tayland dizilerinide cesaret le verebiliriz hiç bir sahneyi kesmeden sarılma öpüşme her hangi bir sahneyi kesmeden tüm kadınlar izlesin diyerek 13 40 da hem eski hem yeni kore tayland dizilerini karma şeklinde 13 40 da vercek cesaretimiz her daim olacak demenizdir her diziyi hafta içi 5 gün verin hindistan dizileri gibi degil sonuçta ..
  eski ve yepyeni kore dizileri kanal 7 den bekliyoruz çalışmalar a yüklenin
  kore dizileri ve bölüm sayıları diyelimmi
  Extraordinary Attorney Woo 16 Bölüm… Eve 16 Bölüm..Tomorrow 16 Bölüm… Shine or Go Crazy 24 bölüm…
  A Business Proposal 12 bölüm.. My Father is Strange 52 bölüm.. Radio Romance 16 bölüm.. School 2017 16 bölüm
  Go Back Couple 12 bölüm…Tale of the Nine-Tailed 16 bölüm.. Who Are You: School 2015 16 bölüm.
  Cheese in the Trap sosyopat aşkım 16 bölüm..Noble, My Love 20 bölüm.. Playful Kiss 16 bölüm,,,
  Why Secretary Kim 16 bölüm.. The Legend of the Blue Sea 20 bölüm… Mr. Queen 20 bölüm.. Clean With Passion For Now 20 blm
  When a Man Loves 20 bölüm.. The King: Eternal Monarch 16 blm… I’m Not a Robot 32 blm..
  Ruler: Master of the Mask 20 blm,, Descendants of the Sun 16 blm..Pinocchio 20 blm.. Crazy Love 16 blm
  My Love from the Star 21 blm… Healer 20 blm.. 20 blm.. Doctor Stranger 20 blm.. Sh**ting Stars 16 blm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu