Düşman Başına

Düşman Başına 99 Bölüm Özeti (16 Eylül Cuma) Shanti’nin Evi!

Düşman Başına 99 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Eylül Cuma Düşman Başına 99 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Düşman Başına 99 bölüm özeti
 • 16 Eylül Cuma Düşman Başına Özeti
 • Düşman Başına 99 Bölüm Fragmanı
 • 16 Eylül Düşman Başına Neler Olacak
 • 17 Eylül Cumartesi Düşman Başına 100 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Konularını detaylı olarak cevaplayacağız. Öncelikle 16 Eylül Cuma Düşman Başına 99 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce, bu bölümün ana konusu; “Dini lider, Shanti’nin evinde kalacağını açıklar!” öne çıkacak. İşte detaylar.

Düşman Başına 99 Bölüm Özeti

Kuşya’nın Nimmi ile konuşması ile başlar. Nimmi’ye sabaha kadar uyuyamadığını, bu olaya bir son vermesi için hastaneden raporları hemen alıp, haber etmesini ister.

Sarla’nın evinden de Sarla hazırlık yapar. Kendi evini ve Shanti’nin evini o bölgeye gelecek olan dini liderin kalabileceği yerler olarak kaydetmiştir. Sarla kendi evine geleceğini düşünüp, dini lider gelmeden banyoya gitmek istese de Rani’nin banyonda olduğunu görünce sinirlenir.

Preeti annesinin kendisine güvenmediğini ama sonunda haklı çıkacağını söyler. Kuşya hala kesin sonuç için Nimmi’den gelecek telefona odaklanmıştır. Preeti Nimmi’yi arasa da telefon çekmez. Kuşya’nın heyecanı bir kat daha artar.

Düşman Başına 99 Bölüm Özeti (16 Eylül Cuma) Rani Amit'e Yakınlaşmaya Çalışır

Kuşya ile Preeti dışarı çıkar. Nimmi’yi kapıda görürler. Nimmi sonucun olumsuz geldiğini söyleyince, Kuşya derin bir nefes alırlar. Bu arada bir adam onların yanına gelir. Dini lider 3 gün boyunca kalacağı evi seçtiğini söyler. Olaylardan haberi olmayan Kuşya ilk başta anlamaz. Adam da dini liderin bu bölgeye gelmeden önce kalacak ev için başvuru aldığını, Shanti’nin de başvuranlar arasında oldğunu söyler. Kuşya Shnati’nin evi olduğunu, Shanti’nin evde olmadığını söyler.

Dini lider Shantiş’nin nerede olduğunu, kendisini davet ettiği halde neden evde durmadığını sorar. Kuşya Shanti’nin kardeşi Santos’un kalp krizi getirdiği için acil olarak çıktığını söyler. Dini liderin adamı içeri girebilmeleri için evde soğan ve sarımsağın yenmediğinden emin olmak ister. Kuşya evinden soğan ve sarımsağın tüketildiğini söyler.

Dini liderin adamı içerideki soğanları dışarı atmasını ister. Kuşya kapıdan dışarı çıkarmak istese de adam, dini liderin soğan ve sarımsağı görmesi halinde, büyük bir uğursuzluk olacağını söyler. Kuşya üst katta soğan ve sarımsak çuvalını çıkarıp, arka taraftan yere atar. Oradaki halk da gökten soğan ve sarımsak yağıyor diyerek, Shanti’nin evine ait olan soğan ve sarımsakları toplar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google’a
dizicenter Düşman Başına özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kuşya dini lideri karşılamadan önce acele ile duş alıp, dini lideri evin içinde karşılar. Dini liderin adamı Kuşya’ya neler yapması gerektiğini anlatır. Lidere sadede Kuşya’nın hizmet edeceğini, kızları hizmet edemeyeceğini söyler.

Prabha Sarla’nın evine gider. Sarla’ya dini liderin seçtiği ev beli olduğunu, Shanti’nin evini seçtiğini söyleyince Sarla şok olur. Sarla hemen yalakalık yapmak için Shanti’nin evine gider. Bu sırada dini lider odasında dua etmektedir. Sarla annesinin odasına girince, orada Anupam’ı görünce şok olur. Anupam hasta olduğu için Kuşya’nın davet ettiğini söyler.

Sarla Anupam ile dalga geçer. Kızının evine geldiğini, Riya evin yönetimini ele aldıktan sonra eve yerleştiğini, geçimi Shantiş’ni evine attığını söyleyince Anupam şok olur. Anupam tüm bu olanlardan haberinin olmadığını söyler.

Düşman Başına 99 Bölüm Özeti (16 Eylül Cuma) Shanti'nin Evi

Nimmi Sarla’nın yanına gelir. Dini liderle konuşmaya geldiği halde neden Anupam ile konuştuğunu sorar. Sarla Nimmi’ye sinirlenir. Anupam’ın yanından ayrılıp, dini liderin yanına gidip yalakalık yapıp, elindeki değerli eşyayı çaktırmadan almaya çalışır.

Kuşya dini liderin aarti yapmana önce ormanı hazırlayacağını söyler. Sarla dini liderin elinden onay almak için tüm işleri kendisi yapacağını söyler. Lakin Kuşya dini lidere sadece kedisinin hizmet etmesini istediğini söyler. Asistanı da Kuşya’yı destekler ve Sadece Kuşya’nın ona hizmet edebileceğini söyler.

Sarla dini liderin elinden onayı kendisi alacağını, Kuşya’nın yapacağı her işi mahvedip, dini liderden onay alacağını düşünür.

Düşman Başına 99. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Eylül Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti

Kuşya dini liderin ihtiyacını hazırlarken, Nandu Kuşya’yı arar. Dini liderin eve geldiğini duyduğunu, doğru olup olmadığını sorar. Kuşya doğru olduğunu, eve gelip hizmet etmesini ister. Bu sırada Sarla Kuşya’nın yaktığı mumları gizlice söndürür. Dini liderin asistanı Kuşya’nın yanına gelir ve 5 dakika içinde aarti yapmak için liderin geleceğini, hazırlıklarını bitirmesini ister. Bu sırada ateşin söndüğünü görünce Kuşya şok olur. Asistan bu şartlarda puja olamayacağını söyler. Kuşya henüz 5 dakika olduğunu, 5 dakikada her şeyi halledeceğini söyler. Kuşya her şeyi yeniden yapar ve daha güzelini ortaya koyar. Sarla sinirlenir.

Riya ile Şivam telefonda görüşür. Henüz eve gidemediğin, Nimmi de Anupam’ı Shanti’nin evine getirdiğini, Kuşya’nın ona baktığını, bu arada dini lider de Shanti’nini evinde kalmayı seçtiğini ve Kuşya tüm bunları tek başına yapmak zorunda olduğunu söyler. Şivam meselenin tamamından haberinin olmadığını, gerekeni yapacağını söyler.

Kuşya aarti için her şeyi hazırlar. Dini lider gelir ve aarti töreni başlar. Bu sırada Amit’in iş yerinde gizli odada kumar oynatılırken, Riya’nın patronu Amit’in iş yerine denetime gelir. Amit hemen kumar oynanan yeri kapatır. Patronu Amit’ten müfettiş raporlarını ister. Amit patronuna karşı samimi davranır. Patron raporları inceleler ve çalışmalarına devam etmesini ister. Patron gittikten sonra kumar oynayan adam, kaybettiği paralara canı sıkılır. Amit sinirle o adama kızar.

Dini liderin asistanı ilk günü başarı ile tamamladıklarını, ikinci gün dini lideri eve davet eden Shanti’nin kesin olarak gelmesini, aksi halde ev için büyük uğursuzluk olacağını söyler. Kuşya onları aradığını, Shanti’nin yarın evde olacağına dair güvence verir.

16 Eylül Cuma Düşman Başına Bölüm Özeti - Kuşya Dini Lidere Hizmet Eder

Sarla Kuşya’nın azimli çalıştığını görünce dini liderin elindeki değerli onayı almak ister. Odasına gider. Dini, lider bunu fark edince, Sarla uyur gezer numarası yapıp odadan çıkar. Sarla günü kar ile kapatmak için en azından Riya’nın ev harcamaları için kasaya koyduğu paradan çalmak için Shanti’nin odasına gider. Anupam’ın uyuduğunu görünce sevinir. Sarla paraları alacağı sırada Anupam uyanır. Sarla paraları çalamadan oradan kaçmak zorunda kalır.

Rani evde sari bulur. Yeni sariyi Amit’in kendisine aldığını düşünür. Amit gelmeden üzerini değiştirir. Amit annesine aldığı sariyi Rani’nin giydiğini görünce sinirlense de Rani kıyafeti Sarla’ya asla vermeyeceğini söyler.

Kuşya, Shanti’yi arar. Dini liderin eve geldiğini ve 3 gün boyunca evlerinde kalacağını, dini liderin tek isteği de Shant’nin eve gelmesi olduğunu söyleyince Shanti şok olur. Shnati zamanında geleceğini söyler.

Kuşya dini lidere yemek yapar. Sarla Kuşya fark etmeden yemeğe başka bir malzeme koyar. Sarla eline aldığı malzemeden dolayı elleri kaşınır. Dini lider yemeği yer ve çok beğenince Sarla şok olur.

Kuşya, Nimmi’den babaannesi Shanti’yi aramasını, ne zaman evde olacağını sormasını ister. Nimmi Şivam’ı arar ve ona nerede olduklarını sorar. Şivam 30 dakika içinde evde olacaklarını söyler. Nimmi de annesine aynı şekilde iletir.

Sarla adamını arar. Shanti’nin eve geç gelmesini, Kyuşya’nın dini lider önünde rezil olmasını istediğini söyler. Bansi tamam der ve Shanti’Yi durdurmak için plan yapar.

Düşman Başına 99 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Düşman Başına 100 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Eylül Düşman Başına Neler Olacak

 • Nimmi hastaneye gider
 • Kuşya Nimmi’yi arasa da ulaşamaz
 • Preeti kendisine güvendiğini tekrar eder
 • Nimmi eve gelir ve Preeti’nin hamile olmadığını söyler
 • Dini lider Shanti’nin evini seçer
 • Kuşya olaydan haberinin olmadığını söyler
 • Kuşya Shanti gelene kadar, dini lideri evinde ağırlar
 • Sarla Kuşya’yı kıskanır
 • Sarla Kuşya’yı rezil etmek için elinden geleni yapar

Düşman Başına 99 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Eylül Cuma Düşman Başına 99. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Eylül Düşman Başına 99 Bölüm fragmanı.

Düşman Başına 100 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Düşman Başına 99 Bölüm özeti yukarıda verilmiştir. Düşman Başına gelecek bölümde neler olacak? sorusu oldukça merak edilmekte. İşte bir sonraki bölümde 17 Eylül Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan, Düşman Başına 100 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu