Düşman Başına

Hint Dizisi Düşman Başına Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek?

Hint Dizisi Düşman Başına Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Bölüm Sürecek soruları şimdiler de merak edilmeye başlandı. İşte bu yazımızda Can Yoldaşım dizisinden sonra başlayan kanal7’in yeni Hint dizisi olan düşman başına toplamda kaç bölüm yayınlanacak? Ne zaman final yapacak sorularının cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

314. bölümü ile 9 Haziran 2022 tarihînde ekranlara veda eden Can Yoldaşım dizisinin yerine yine uzun soluklu bir dizi ekrana gelip gelmeyeceği oldukça merak edilmekte idi. Hint Dizi hayranlarını bu defa üzecek bir dizi geliyor. Zira sürükleyici olsa da bölüm sayılarının az olması, dizinin haran kitlesini de şimdinde düşürmekte.

Bilindiği üzere Hint dizilerini seven kitlenin büyük bir kısmı, ev hanımlarından oluşmakta. Diziyi de iş yaparken izledikleri için kısa dizilerin ekranlarda tutunması ve hafızlarda yer etmesi de o denli zayıf kalıyor.

Düşman Başına Ne Zaman Final Yapacak Kaç Bölüm
Düşman Başına Ne Zaman Final Yapacak

Can yoldaşım dizisinden önce yine uzun soluklu bir dizi olan Masum dizisi ekrana gelmişti. Dana öncesine giderek eğer, İkimizin Yerine dizi de yine uzun soluklu dizi olarak dikkat çekmişti. Lakin şimdi 10 Ağustos 2022 tarihinden itibaren, kanal7 ekranlarında yayınlanacak olan dizi bir hayli kısa.

Düşman Başına Ne Zaman Final Yapacak

10 Haziran 2022 tarihinde Kanal 7 ekranlarında Düşman Başına ismi ile yayın hayatına başlayan, orjinal adı “Mere Angne Mei” olan kanal 7’in yeni Hint dizisi Düşman Başına Ne Zaman Final Yapacak sorusunun cevabı şimdiden belli oldu. Toplamda 154 bölüm sürecek olan dizi, 10 Kasım 2022 tarihinde final yapacak.

Hint Dizisi Düşman Başına Kaç Bölüm Sürecek

Orjinal adı “Mere Angne Mein” olan dizi ilk bölümü ile Hindistan’da 15 Haziran 2015 tarihinde ekrana gelmiştir. Son bölümü ise 5 Ağustos 2017 tarihinde yayınlanmıştır. Toplamda 770 bölüm olan dizi, ülkemiz de 154 bölüm olarak yayınlanacaktır.

Bildiğini üzere Hindistan da dizilerin bölümleri 20 dakikadır. Lakin ülkemiz de Kanal 7 bazen 120, bazen de 140 dakikayı bir bölüm olarak yayınlandığı için dizinin 154 bölüm sürmesi bekleniyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu