Magazin

Duygu Özaslan Kimdir? Sosyal Medyanın Diline Düştü!

Sosyal medya fenomeni olan Duygu Özaslan kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Nurgül Yeşiçay ve Selin Ciğerci’nin tiye aldığı sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan hakkında detayları sizler için derledik.

Şimdi şey yapacağım. Sunny Side Up’a ne deniyor. Bunun gerçekten Türkçesini bilmiyorum. Kırılmış yumurta. Sahanda yumurta mı bunun adı doğru!

Yorumuyla herkesin dikkatini çeken Duygu Özaslan sahanda yumurtayı bilmeyince hem sosyal medya takipçilerinin hem de ünlülerin radarını fena halde takıldı. Nurgül Yeşilçay ve Selin Ciğerci Özaslan’ı tiye alan videolarıyla sosyal medyada herkesi güldürdü.

6 yıl önce Bim’den aldığın Dost Sütle pasta yapıyordun. Ne ara Türkçe’yi unutacak kadar cool oldun!

gibi yorumların muhatabı olan Duygu Özaslan sosyal medyada makyaj videoları ile fenomen olmuştur.duygu ozaslan resmi

Sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla da gündemden düşmeyen Özaslan, 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur.duygu ozaslan resmi

İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu olan Özaslan’ın 1.5 milyon takipçisi var. Bir dönem adı oyuncu Kerem Bursin ile anılan sosyal medya fenomeni 166 cm boyunda ve 48 kg ağırlığındadır.

Sahanda yumurta kelimesini bilmiyormuş diye herkesin dikkatini çeken Duygu Özaslan bir dönem de Maslak’ta taşındığı sitenin kirası nedeniyle gündeme gelmişti.

Duygu Özaslan Sahanda Yumurta Bilmiyormuş! Videosu İzle

Herkesin merak ettiği o videoyu da sizler için ekledik. İşte o dikkat çeken video:

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu