E.D.H.O

E.D.H.O Yeni Sezon (72. Bölüm) Yayın Tarihi Kesinleşti

Senaryosunu Raci Şaşmaz ve Bahadır Özdener in yaptığı, yapımcılığını Raci Şaşmaz’ın üstlendiği yönetmen koltuğunda Onur Tan’ın olduğu Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Adlı dizinin yeni sezon yani 72 bölümü sevenleri tarafından ne zaman? hangi kanalda? hangi saatte? yayınlanacak sosyal medyada en çok konuşulan konular arasındaydı tüm Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

E.D.H.O resmi

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 71. Bölümde Neler yaşanmıştı hep birlikte hatırlayalım

Hazır abisinden emanet kalan Rüstem’in kendi canı için feda etmesi hızlı derinden yaralamıştı Bu arada istihbaratçı Serkan verilen talimatı yap ama işi Hızır Serkan’ı tekrar bir araya getirir bu arada Meryem son zamanlarda yaşadıklarından bunalmış ve uzaklarda sakin bir hayat yaşamak ister Ünal Kaplan ise masasındaki olup bitenlere kayıtsız kalamaz Rüstem ise Ünal’a karşı restini çeker Rüstem yabancı istihbarattan aldığı desteği kaybetse de Bu hırsından vazgeçmez.

E.D.H.O Hızır Meryem resmi

E.D.H.O Yayın  Tarihi ve 72. Bölümde Yaşanacak Olaylar

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 72 bölüm de ise herşeyden uzakta Hızır çakırbeyli Baba ocağına dönmüştür. Ailesiyle birlikte kendini bu olanlardan bir nebze uzak tutarak ailesini korumaya çalışır. E.D.H.O karadeniz resmiAncak dış güçler Hızırın oyundan kopmasını istemez ve planlarını devreye sokarlar uzun namlulu ile Hızır çakırbeyli ye Ateş edilir Meryem gelen silah sesiyle gözlerine inanamaz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizi yine Atv ekranlarında yine salı günleri saat:20:00 seyirci karşısında olacak. Yani büyük hasret 19 Eylül Salı günü saat:20:00 da bitecek ve sevenleri ile buluşacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu