Oyuncu

Ebru Şahin Kimdir? Hercai Dizisinin Reyyan’ı Tanıyalım

Ebru Şahin kim dediğimiz de yakın zamanda çok fazla kişinin tanımadığı, ancak Hercai dizisinde canladırdığı Reyyan karakteri ile sadece ülkemiz de değil dünya çapında tanınan bir oyuncu haline geldi. Bizde bu güzel Ebru Şahin’i kısaca tanıtmak istiyorum.Dizi oyuncu Ebru Şahin Yakın zamanda Yasak Elma dizisinde Hira karakterini canlandırması ile dikkatleri üzerine çeken, başarılı oyuncunun bu zaman kadar hangi dizide oynadığını, kaç yaşında ve nereli olduğunu merak mı ediyorsunuz? Bu yazımızda tam da sizlere göre.

Ebru Şahin Kimdir? (Biyografisi)

18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan oyuncu asken İstanbulludur. Ekranlarda boyu ve fiziği ile de dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin,  1,70 boyunda ve 54 kilodur. Oldukça popüler bir dizide olması ve sağlığına dikkat etmesinden dolayı düzenli spor yapmaktadır. Bu sayede fiziğini devamlı korumayı başarmıştır.Ebru Şahin - 2 18 Mayıs da hayata gözlerini açan Ebru Boğa burcudur. Burcunun özelliklerini hem gerçek yaşamında hem de canlandırdığı Reyyan karakterinde çok net bir şekilde görüyoruz. Bu yönden bile karakter ile sıkı bir bağ kurduğunu söyleyebiliriz. 

İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunudur. Ekran önünde olmak ve oyuncu olmak maksadı ile bu yolda ilk adımını 2015 yılında reklam filmleri ile sektöre adım atmıştır.Ebru Şahin ResmiAbdullah Bulut oyunculuk ajansına kayıtlı olarak çalışan Ebru ilk defa kamera karşısına dizi yada film olarak 2017 yılında “Babam” isimli sinema filminde Nilüfer karakterini canlandırması ile sektöre adım atmayı başarmıştır. İlk olarak beyaz perde ile tanışan güzel oyuncu dikkatleri üzerine çekmesinde en önemli olay 2017 yılında Savaşçı isimli dizide Didem karakterini canlandırması ile hem yapımcıların hem de kanalların dikkatini çekmiştir.

Star TV ekranlarına 2017-2018 yılında İstanbul Gelin isimli dizide yine çok önemli bir karakteri Burcu karakterini canladırması, kariyerinde çok önemli bir adım olduğunu düşünüyorum. Ancak hiç biri Yasak Elma da canladırdığı karakter kadar etkili olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.Oyuncu Ebru Şahin ResmiEbru Şahin, bu kariyerini kesinlikle Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak elma dizisinde 2018 yılında yayınlanan bölümlerinde Hira karakterine hayat vermesi ile yıldız parlamıştır. Şu an kariyerinin zirvesinde olan güzel oyuncu Hercai dizinin kadrosunda baş rol olarak yer almaktadır.

Ebru Şahin Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

  • 2019 – Hercai (Reyyan)
  • 2018 Yasak Elma (Hira)
  • 2018 – Kan Parası (Didem) => Sinema Filmi
  • 2017 – İstanbullu Gelin (Burcu)
  • 2017 – Savaşçı (Didem)
  • 2017 – Babam (Nilüfer) => Sinema Filmi

Güzel oyuncuya başarılar dilerken Ebru Şahinin sevgilisi kim gibi kişilerin özel hayatını ilgilendiren konulara maalesef, yazılarımızda değinmek istemiyoruz.

Ebru Şahin’in Resimleri

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu