Sen Anlat Karadeniz

Ece Uslu Sen Anlat Karadeniz Oyuncularına Katılmaya Yeşil Işık Yaktı!

Atv ekranlarının sevilen dizisi Sen Anlat Karadeniz oyuncularına yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Sen Anlat Karadeniz’e katılması beklenen şu an için üç karakter mevcut. Bunlardan bir tanesi Sen Anlat Karadeniz Gülendam karakteri. 

Geçtiğimiz bölümlerde hatırlarsanız Gülendam karakterinin gençliğini görmüştük. Vedat’ın annesi olan Gülendam karakterini seyircinin dikkatini çekmişti. Fikret’in eski sevgilisi olan Gülendam karakteri sesiyle olduğu kadar güzelliğiyle de Fikret’in yüreğini titretmiş ve yıllar geçmesine rağmen hala onun yerini kimse dolduramamıştır.

Gülendam bildiğiniz üzere öldü olarak yansıtıldı ancak gelen duyumlara göre Gülendam karakterinin aslında hayatta olduğu ve diziye yakın zamanda dahil olacağı konuşulanlar arasında. Asıl büyük iddiaya gelelim: Ece Uslu Gülendam karakterini canlandırabilir diye konuşuluyor. Şu an için net bilgiler bulunmasa da seyircinin asıl merak ettiği konuya gelelim:

  1. Sen Anlat Karadeniz Gülendam Ece Uslu karakterine hayat vermesi bekleniyor ama Ece Uslu kim? 

Ece Uslu, bir zamanlar ekranların vazgeçilmezi olan “Zerda” dizinin başrol oyuncusu. En son “Dayan Yüreğim” adlı dizide Elvan karakterine hayat veren oyuncu uzun yıllar “Karagül” dizisinde Ebru karakterine hayat vermiştir. Masum Kırmızıgül’ün meşhur filmlerinden olan “Vezir Parmağı” filminde Feride karakteriyle de bilinen oyuncu şu ana kadar yaklaşık 44 yapımda rol almıştır.sen anlat karadeniz ece uslu resmi“Kara Melek” dizisinde Şule Saylan karakteri oyuncun canlandırdığı ve unutulmaz rollerden bir tanesidir. “Bulutların Ötesinde”, “Erik Zamanı”, “Kızım Nerede”,”ulak”,”Son Ders: Aşk ve Üniversite”, “Elveda Derken”, “Sırça Köşk”, “Üç Kadın”, “Ölümüne Sevdalar”, “Büyü”, “Aşkımızda Ölüm var”, “Bana Abi De”, “Benimle Evlenir Misin”, “Rüzgar Gülü”, “Güle Güle”, “Yalan Dünya”, “Fırat”, “Anılarda Sevgili”, “Gökkuşağı”, “Son Söz Sevginin”, “Sevgili Ortak”, “Sahte Dünyalar”, “Yalancı”, “Kıvılcım”, “İz Peşinde”, “Ana”  adlı yapımlar rol aldığı bazı yapımlardan.

Güzel oyuncu 1974 doğumlu. 44 yaşında olan Uslu, başak burcu. Serkan Şenalp ile sevgili olan Ece Uslu, İzmir doğumludur. Nazan Uslu’nun kızı olan oyuncu, lisede ike mankenliğe başladı. Çocukken en güzel çocuk yarışmasında ikinci olan oyuncu Ferhan Şensoy Tiyatrosunda çalıştı. 56 kg ağırlığında olan oyuncunun boyu ise 168 cm. 

Sen Anlat Karadeniz Gülendam karakterine hayat vereceği konuşulan Ece Uslu’nun diziden gelen teklife sıcak baktığı anlaşma sağlanırsa diziye katılacağı konuşuluyor. Ancak sosyal medyada yapılan bazı yorumlarda oyuncunun bu rol için çok genç olduğu ve diziye başka bir rolle gelmesinin daha mantıklı olacağı konuşuluyor. Sizin bu konudaki düşüncelerinizi merak ediyoruz. Yorumlar kısmından paylaşırsanız çok mutlu oluruz. 

Ece Uslu Sen Anlat Karadeniz Gülendam Videosu

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu