Beni Bırakma

Eda Nur Gülbudak Kimdir? Beni Bırakma Başrol Oyuncusu

Eda Nur Gülbudak kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizilerde ve filmlerde rol almıştır işte Beni Bırakma yeni başrol oyuncusu olan Eda Nur Gülbudak hakkında merak edilenler!

Atv ekranlarının günlük dizisi Beni Bırakma dizisine yeni oyuncular dahil oldu. Başrolde yer alacak olan bir diğer oyuncu olan Eda Nur Gülbudak hakkında merak edilenleri sizler için derledik.

Eda Nur Gülbudak Hayatı Yaşı Dizileri

Gökberk Yıldırım ile başrolü paylaşacak olan Eda Nur Gülbudak, 11 Aralık 1998 tarihinde Isparta’da dünyaya gelmiştir. eda nur gulbudak resmi

Antalya Serik Sağlık Meslek Lisesi mezunu olan oyuncu lise yıllarında oyunculuğa ilgi duymaya başlamıştır. Lise 3 öğrencisi iken sosyal medya fenomeni olan Başak Karahan ile tanışmıştır. Başak Karahan ile yakın arkadaş olan Eda Nur Gülbudak, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla da herkesin dikkatini çekmiştir. eda nur gulbudak kim resmi

“Beni Bırakma” dizisi başrolde yer alacak oyuncu ilk kez bir dizide rol alma şansı elde edecek. Beni Bırakma dizisi yeni başrol oyuncusu için yapılan seçmelerde başarılı bir çizgi çizen Eda Nur Gülbudak Beni Bırakma başrol oyuncusu oldu. Oyuncu koçu ise Ebru Ay.

Eda Nur Gülbudak Kaç Yaşında?

Oyuncu 22 yaşındadır.

Eda Nur Gülbudak Dizileri ve Filmleri

  • Beni Bırakma – 2020

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu