E.D.H.O

EDHO 14 Kasım Fragmanı 80. Bölüm Özeti #Hızır Kurtulacak Mı?

ATV ekranlarında yayınlanan EDHO adlı dizinin 14 Kasımda yayınlanacak olan 80. bölümünde neler yaşanacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz

EDHO 80. Bölüm Özeti 14 Kasım 

Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin 80. Bölümünde; Meryem bütün sorumluluğu üzerine alır. Bu sorumluluğun neticesinde Selda’yı Ekrem’e karşı kullanır. Eğer Selda ölürse son evladı olan oğlunu da Ekrem öldüreceğini bildiği için adımlarını dikkatle atacak. Ekrem köşeye sıkışmıştır. Ekrem Meryem’in tehditlerini ilk başta hiçe sayacak. Hızır Ali Selda’ya silah doğrulttuğu sırada Ekrem artık geri dönemeyeceği bir kapana kısılır. Ekrem Olayları kendisinin dışında birilerinin yaptığını çıkması için elinden gelene yapacağını söyler ama Meryem yeterli görmez. Kocasını bu akşam evinde beklediğini söyleyip masadan ayrılır. Ceylan ve İlyas ise Mürsel’in yerini basmaya giderler. Ancak mücadele edebilecekleri bir ortam yoktur. Kara Mürsel Tipi’yi  ailesini öldürmekle tehdit edip Kimsesiz Yaşar’ı içeride öldürmesini isteyecek. Meryem ise masadakileri tehdit ettiği için canı tehlikeye girecek.

EDHO 80. Bölüm Resmi1

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gelecek hafta neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandığına kısaca değinmek gerekirsek; Hızır devlet içinde çetenin etkisi ile tutuklanıp cezaevine konur. Hızır’a yapılan suçlama istihbaratçı Nedim’in öldürülmesi meselesini bahane ederler. Hızır ve adamlarına dört bir taraftan saldırı yapılmaya başlanır. Fidanlıkta çıkan çatışmada kaçmayı başaran Reha şirkette babası ile kapının önünde saldırıya uğrar. Reha ayağından yaralanırken Ercan’ın durumu daha ağır yaralanır.

 

EDHO 80. Bölüm Resmi2

Tipi ise kendi şirketinin arşivine saklanırken emine ablasının başına gelenleri duyar duymaz saklandığı yerden çıkar ve kendi isteği ile teslim olur. yaşar ile Hızır koğuş arkadaşı olurlar yanlarına Tipi de eklenir. İlyas, Alparslan ve Fahri köşe bir mahallede saklanırlar. Tek çıkar yollarının Nevzat’tan alacakları bilgidir. Alparslan Nevzatı kulübeden arayıp buluşmaları gerektiğini söyler. Nevzat ilk başta kabul etmese de Alparslan’ın ısrarı ile öğleden sonra buluşmak için sözleşirler. Enişte , Adnan , Hatice ev için alış-verişe çıktığı sırada Mürsel’in adamı tarafından saldırıya uğrar. İlk kurşunda Adnan omzundan yaralanır.

 

EDHO 80. Bölüm Resmi3

Enişte adamı etkisiz hale getirir. Adnan’ı da hastaneye kaldırırlar. Alparslan Nevzat’tan mürsel’in yerini öğrenir. Bu arda Enşte de koğuşta yerini alır. Meryem tüm işleri yönetmek için kocası Hızır’dan izin ister. Hızır buna müsaade etmez. Meryem Hızır’a güzvenip güvenmeme konusunu açar. Hızır sonsuza kadar güvendiğini söyler. Meryem dolaylı da olsa izini alır.Bu sırada Ceylan Alparslan’ın polisin elinden kaçmasına yardım eder. Meryem Yanına Hızır Ali Selda ve Hurşit’i de alıp Ekrem’in makamına gider.

EDHO 80. Bölüm Resmi5

 

Meryem içeri girmeden Hızır Ali’ye telefon açtığımda öldür emrini verdiğimde gözünü kırpmadan Selda’yı öldürmesini ister eğer öldürmez isen Hurşit ikinizi vuracağını söyleyip Ekrem’in toplantı halinde olan masasını basar. Bu sırada Ceylan da İlyas’lara katılıp Mürsel’i öldürmeye giderler. Meryem masayı başar ve toplantıya katılır. Meryem masa üyelerinin her birini tehdit eder.

EDHO 80. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=qfvMu1vMY1c

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu