E.D.H.O

EDHO 17 Ekim 76. Bölüm Fragmanı ve Özeti

Atv ekranlarında Salı günlerinde yayınlanan ve ratin zirvesinin hep ilk sıralarında olmayı başarabilen Eşkıya dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizisinin 17 Ekim 76. Bölümünde yayınlanacak olan bölümde neler olacağından bahsetmeden evvel geçtiğimiz bölümü kısaca hatırlayalım. EDHO 17 Ekim 76. Bölümde neler olacağı sayfanın en alt kısmındadır.

EDHO 76. Bölüm Resmi

EDHO 17 Ekim 76. Bölüm Özeti

Mübeccel aracın altına koyulan bomba sonrası ölür. Servet ise Mübeccel’siz kendisini bir hiç olarak nitelendirdiği için intihar etmeye kalkar ama tesadüfen İlyas ve Hurşid Servet’i Hızır abilerine götürmeye gelmiş kapı kilitli olduğu için cama taş atınca taş lambaya değip açık olan gazın ateş alması ile Servet’in evi patlamış ama Servet ölmeden kurtulmuştu. Mübeccel’i kimin öldürdüğü noktasında masadakilerin bir çoğu Teoman’dan şüphelense de abisi NATO’cu Ekrem’inde olay yerinde olması işin içinden çıkmaz ve Ünal bey ile Hızır olayı çek ederler. Ünal bu işin arkasında Kesinlikle NATO’cu Ekrem’in olduğundan emin kardeşi Teoman ise maşa olduğunu bu yüzden NATO’cu Ekrem’i öldürmeleri gerektiğini söyler.

 

EDHO 76. Bölüm Resmi 2

Hızır işe Ünal’ı da katıp NATO’cu Ekrem’i öldürme planı yaparlar. NATO’cu Ekrem’in bütün bunları yapmasının tek sebebi masaya kardeşi ile birlikte oturmak ve yönetmektir. Ünal masasını kaybetmekten korkar bu yüzden Hızır’ın Ekrem planında yer alır. Teoman ise bütün işleri abisi Ekrem üzerine yıkmaya çalıştığını ve Ceylan bütün bunları ayrıntıları ile anlatacağını söyler. Ceylan ise kendi evine Teoman’ı çağırır. Hızır Ali Selda ile görüşme bahanesi ile ötele girer kolundaki platin olduğundan üzeri arama yapılmaz. Hızır Ali lavabonun çekmecesine parçalanmış silahı bırakır ve yerini babasına görüntüsünü gönderir. Plan tıkır tıkır işlerken Selda aldığı bir haber ile otelden restoranında yemek yemeden bir anda vazgeçer. Ünal ile Hızır Ekrem’in yanına girer. Hızır hemen lavaboya giderek silahı almak ister ancak parça halde silah yerinde yoktur.

EDHO 76. Bölüm Resmi 8

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 76. Bölüm 17 Ekimde yayınlanacak olan bölümde Ekrem İlyas ve Yaşar cinayetten dolayı gözaltına alınırlar. Ekrem Hızır’a bir oyun oynayarak kendisine bağlamayı garanti haline getirecek. Ünal ise nefret ettiği Ekrem’i canını kurtarmak için masaya davet etmişti. İlk Fırsatta masada öldürme planları yapacak. Hızır’a artık Ekrem’in düşman olduğu noktasında emindir ancak İlyas’ın polisler tarafından yakalanması elini kulunu bağlar. 

EDHO 17 Ekim 76. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=Q9kNSL5VBRc

 

EDHO 17 Ekim 76. Bölüm Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu