Edho 2 Ocak’ta Neden Yayınlanmadı? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Diriliş Ertuğrul 2 Ocak’ta Neden yeni bölüm yayınlanmadı? Edho 87. bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? Bu soruların Cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Edho 87. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Atv ekranlarında yayınlananEşkıya Dünyaya hükümdar Olmaz Bu hafta 86. Bölümü ile ekranlara geldi. Edho 86. Bölümünde  Seçkin Fahri ve Reha Servet’e bomba yapmasını ister. Servet bu durumu hızır reisten gizli yapar. Bu kararın residen habersiz olduğundan dolayı devlet Hızır reis ile karşı karşıya gelmesin diye böyle bir karar alır. Selda ise evlenmek istediğini Hızır Ali’ye söyler. Hızır Ali bu durumda ne evlenmesi diye tepki gösterir. Ancak Selda Nevzat’ın ölmesi halinde arkanızda babamın olması için herkesten gizli ve habersiz evlenmek istediğini söyler. Hızır Ali ise Selda’nın bu planını duyunca bu planı baban mı söylüyor yoksa sen mi düşünüyorsun aklıma böyle sorular geliyor diye Selda’ya söyleyince Selda blöf yapıp gitmek ister ama Hızır Ali çabuk kanan bir tip olduğu için Selda’nın planına uyacağına söyler. Meryem taziye evine ziyaret etmek için haber gönderir. Ömer’in de kendileri ile beraber gelmesini ister.

Ömer ilk başta kabul etmeyip o insanların yüzüne nasıl bakacağını sorar. Meryem pişmanlıkla bakacaksın oğlum der. Taziye evinde Hayriye anne çocukların okumaları evlenmeleri işleri benim üstüme vazifedir. Ben ölürsem benim vekilim Hatice’dir. Bu söylediklerimi Hatice yapacaktır der. Gönül ise mağdur olan aileye av aldığını söyler. Masa da ise sert rüzgarlar eser. Kimsesiz Yaşar Mürsel’in öldürülmesini Hızır’a söyler. Hızır tabi hiç bir şeyden habersiz olduğu için duyduklarına inanamaz. Hele ki bunu en güvendiği Tipinin yapmış olmasını kabullenemez. Navzat ise masayı basar ve Çakırbeylileri kelepçeleyip götür ancak Navzat oyunun içinde olduğunun farkında değildir. Hızır Nevzat’ı Ceylan’ın evine götürüp en güzel ölüm kafana sıkıp ölmendir diyerek tek kurşun ile ölmesi için silahını çıkarıp içine tek kurşunu koyup kafasına sıkmasını ister.

Edho geçtiğimiz bu bölümde heyecan dorukta bitince izleyenlerde Edho yeni bölüm ne zaman yayınlanacağını merak eder. Ancak aldığımız Bilgi doğrultusunda Büyük bütçeli diziler geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da yeni bölüm yayınlamasını bir hafta ara vereceğinden dolayı Edho 87. bölüm 2 Ocak’ta yeni bölüm yayınlanmayacak. Edho’nun 87. Bölümü bir sonraki hafta yani 9 Ocak’ta ekranlara gelecek.

Edho 9 Ocak Fragmanı

Yayıncı kuruluş tarafından Edho 87. Bölüm Fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın