E.D.H.O

EDHO 24 Ekim Fragmanı ve Özeti

EDHO 24 Ekimde yayınlanacak olan bölümde neler olacağını ve Edho 77. Bölüm Fragmanını ayrıca Bu hafta özetinide yazımızın devamında bulabilirsiniz

edho 24 ekim resmi

EDHO 24 EKİM ÖZETİ

EDHO 24 EKİM 77. Bölümde Hızır örgüte çalışan Nedimi öldürdüğü için örgütün yakın takibine girer. Nedimi ve adamlarının cesetleri Hızır ve Yaşar’ın üzerlerine kalmaz ancak geri planda Hızır’ı bitirme planını devreye koyarlar. Ceylân Hızar’ destek olsa da derin güçler her alanı Hızır’a dar ederler. Ekrem ise adamı Zekinin Hızır tarafından kaçırılmasını masaya taşır. Ünal güç savaşında kaçak dövüşe devam eder. Selda ise göründüğü gibi masum biri mi? Hızır Ali Selda’nın radarında Ekrem gücü ele geçirmenin peşinde. Ünal ortaya attığı Belçikalı kodadlı Ekrem olduğu ortaya çıkmaması adına tedbirleri alır.

edho 24 ekim resmi 2

Edho geçtiğimiz bölümde ise Yaşar ATO Ekrem’in planı ile kardeşi teoman’ı öldürmüş işin içine İlyas’ı da katarak kendisine masaya oturmasını sağlamıştır NATO Ekrem ilaçları karakolda gözaltından kurtarmak için lehlerine ifade verir ikisini de karakoldan çıkarır Hızır ise Ekrem’i yalnızlaştırmak için kimsesiz Yaşar’a kendi saflarına çekmek ister toplantıda kozlar çekilir kimsesiz Yaşar kendisini öldürtmek isteyenlerin emniyetteki Nedim olduğuna inandırılır Nedim ise Teoman’a çalışan aslında emniyette istihbaratçı olan birisidir

 

edho 24 ekim resmi 3

Hızır ekleme açık açık kızının ölümü ile alakalı bir bağının olup olmadığını sorar Ekrem kızı Zeynep in ölümü ile alakalı hiçbir bağlantısının olmadığını ancak kardeşi Teoman’ın ölüm ile alakalı bağlantısını bulduğu için kimsesiz Yaşar’a kardeşini öldürdüğünü açıklar Hızır masa üyesi olan birisini masaya sormadan öldürmesinin doğru olmadığını söyler Ekrem delilleriyle birlikte kardeşini Hızır’ın kızı Zeyneb’in ölümünde bağlantısını bulduğu için masaya sormadan öldürdüğünü ve en doğal hakkı olduğunu söyler Yaşar masada ortalığı karıştırma da niyetlidir Ünal’a  Asım’ın son sözlerinin ne olduğunu sorar.

edho 24 ekim resmi 4

 

Ünal açıklama yapmak istemezse de masa üyeleri oy birliği ile açıklama yapmasını mecbur bırakır Ünal Sır Gibi sakladığı gerçeği açıklar Asım ölmeden evvel kendisini Belçikalı kot atlı birisi öldüreceğini söylediğini Kendisi de araştırma yaptığını ancak herhangi bir somut veriye ulaşamadığını söyler.

edho 24 ekim resmi 5

 

EDHO 24 FRAGMANI

Fragman şu anda yayınlanmadı

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu