E.D.H.O

Edho 27 Şubat’ta Neden Yok?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (edho) 27 Şubat’ta ekranlara gelecek mi? Edho 92. bölümü ne zaman yayınlanacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Edho 27 Şubat’ta Neden Yayınlanmadı?

Eşkıya dünyaya hükümdar olamaz dizi kanalın aldığı Türkiye kupası nedeni ile ile yanlış hatırlamıyorsam iki kez yayınlanmadı. Ancak şimdi öyle bir durum değil. Bu sefer farklı bir nedenden dolayı 27 tarihinde Atv ekranlarında olması beklenen 92. bölümü bir hafta sonra 6 Mart 2018 tarihinde yayınlanacak. Peki dizi niçin ara verdi derseniz. Dizinin senaryosunda biraz daha gündemden katkı yapılması ve diziye yeni heyecan gelmesi için kanalın isteği üzerine böyle bir değişikliğe gidildiği söylentileri konuşuluyor. Şahsen başladığı ilk bölümden itibaren Raci bey gündemi yakalamak için çak çabalıyor. Ancak son bir aydır dizinin konusu ağır işlemesini bende fark ettim.

edho kapak resmi 4

Dizinin 2018 yılında yayınlanan yaklaşık iki aylık reytinglerini inceleyelim dizinin reyting değerlerinde düşme olup olmadığını kendi gözlerimiz ile görelim. Edho, Ocak ayının ilk haftası bir çok dizi gibi ara verdiği için ilk haftayı pas geçelim ikinci haftasında yani 9 Ocak’ta 9.52 reyting ile ilk yüz listesinde birinci sırada yer aldı. 16 Ocak’ta kupa maçı nedeni ile yayınlanmadı. 23 Ocak’ta 9.71 reyting değeri ile yine birinci sırada olmayı başardı. 30 Ocak’ta 8.88 reyting değeri ile birinciliği kadın dizisine kaptırıp kendisine ikinci sırada yer buldu. Şubat ayının ilk haftasında kupa maçı nedeni ile yine yeni bölümü yayınlanmadı. Geçtiğimiz hafta 13 Şubat’ta 8.10 reyting ile üst üste birinciliği Fox TV de yayınlanan Kadın dizisine kaptırarak ikinci sırada yer aldı.

edho dizi resmi

Atv yetkilileri sanırım ufak bir gerilemeyi fark etmiş ve senaryoya biraz heyecan katılmasını istemiş olabilir. Yani yeniden birinci sırada yer almak için bir çabaya girdiğini konuşuluyor. Dizinin geçen hafta neler yaşandı kısaca bahsedelim. Pudra Hakkı kendi safına İlker’i çekmeyi başardı. Şahin ağa ile oğlu potanın ucunda. Pudra Hakkı kendi mekanını patlatan herkesten hesabını soracağını Natocu Ekrem’e söyler. Ekrem’in tek isteği Kimsesiz Yaşar’a dokunmamasını ve onun kendisine lazım olduğunu söyler.

E.d.h.o Yeni Kapak Resmi

Tipi ise yaptıklarının cezasını çekmektedir. Gönül boşanmak istediğini Tipiye iletir. Araya İlyas’ın girmesi ile duygusal bir ayrılık konuşmasından sonra Murat Gönül’ün ayrılma isteğini anlar. İlker Ender’i satar. Polisler Ender’i uyuşturucu kaçırmaktan yakalatır. Ender bunu kendisine yapan İlker’i bitirmek için kendisine söz verir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu