E.D.H.O

EDHO 7 Kasım Fragmanı 79. Bölüm Özeti –

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz adlı dizinin 7 Kasımda yayınlanacak olan 79. Bölümde Bizleri neler beklediğini yazımızın devamında bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar…

Edho 79. Bölüm 7 Kasım Resmi

EDHO 79. Bölüm Detaylı Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) Adlı dizinin 7 Kasımda yayınlanacak olan 79. Bölümünde Kara Mürsel Hızır üstüne kara bulut gibi çökecek. İlyas Sıddık’ın en güvendiği adamını gözlerinin önünde öldürmesi kara mürseli çılgına çevirecek ve ilk hedefi Hızır değil İlyas olacak. Natocu Ekremde masada hızır’ı yalnızlaştırmaya ve haksız olduğunu masa üyelerine inandırmaya çalışırken en büyük destekçisi Ünal olacak. Bu arada Selda babasının planı olan Hızır Ali ile sevgili rolüne devam edecek. Hızır Ali Selda’nın farkına hala varamayacak.

RIW9RUD

Edho’nun gelecek hafta neler yaşanacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşandığına kısaca bahsetmek gerekirse; aile üyeleri evde sabah kahvaltısında toplanır. Hızır Ali babasını düşürdüğü durumdan dolayı özür diler ama bu özür yüzeyseldir. Alparslan özrün üstünü dedikler. Hazır Ali baskılar nedeni ile Alparslan’dan da özür diler. NATO’cu Ekrem Hızır’ bitirmek için kızı Selda’yı evden kovmuş gibi gösterip Hızır’ın evine yollar. Selda evde sadece Hızır Ali’yi etkileyebilir. Diğerleri Selda’nın tavırlarını inandırıcı bulmaz. Selda’yı yeniden Ekrem’in anına götürürler. Alparslan Selda’nın büyük oynadığını söyleyince Hazır Ali Alparslan’a yumruk atar.

Edho 79. Bölüm 7 Kasım Resmi1

 

Evin kadınları olayı Hızır’a aksettirmez. Hatice Selda’ya inanmadığını yüzüne söyler ve buralardan gitmesini tavsiye eder. Selda’yı babasının yanına götürünce Ekrem benim böyle bir kızım yok bırakırsanız öldürürüm deyince İlyas Selda’yı geri getirir. Kara Mürsel Kimsesiz Yaşar ile Tipi’yi tehdit eder. İkilide hemen durumu Hızır’a bildirirler. Mesel masanın meselesi olduğunu söylerler. Şahin Ağa Ekrem masaya oturana kadar ortada olmadığını ama Ekrem masaya gelince ortaya çıktığını o yüzden mesele masanın meselesi olmadığını bütün işlerin arkasında Ekrem’in olduğunu İma eder.

Edho 79. Bölüm 7 Kasım Resmi2

Hızır Kara Mürsel’in açığını arar. Kimsesiz Yaşar’a açığı olup olmadığını sorar. Yaşar kara mürsel’in bir zaafı olmadığını söyler. Eğer güven meselesi zaafsa Kara Mürsel çok güvendiği eski bir itirafçı olduğunu adı da Sıddık olduğunu söyler. Hızır eğer Sıddık’ı öldürürse Kara Mürsel de İlyas veya Alparslan’ı öldürebileceğini Kimsesiz Yaşar söyler.  Kara Mürsel silah sevkıyatına müdehale edeceği ön yargısı ile sevkiyata dahil olurlar. Amaç İtirafçı Sıddık’ı sağlam ele geçirmek.

EDHO 7 Kasım Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=xaHuB5s9bKk

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu