E.D.H.O

EDHO 81. Bölüm Özeti 21 Kasım Fragmanı #Meryem Ölecek Mi?

E.D.H.O  81. Bölüm Detaylı Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 21 Kasım’da ekranlara gelecek olan 81 bölümde; Yılmaz hain olduğunu Meryem’e söyler. Yılmaz işin arkasında Ekrem’in çıkmasını sağlamak isterken İlyas’lar Ekrem’in radarından çıkıp kurtulur. Yılmaz Meryem’i öldürmek üzere iken İlyas’lar gelmeden Ekrem Yılmaz’ı öldürüp, Meryem Yılmaz’ın elinden kurtulacak. Meryem artık gerçek düşmanını öğrenir. İlyas’lar içeride olanların Ekrem’den şüphelenerek sorsa da ekrem doğru dürüst cevap vermez.

EDHO 81. Bölüm Resmi1

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 81. bölüm de neler yaşanacağını anlayabilmek adına bu hafta neler olmuştu kısaca değinelim. Meryem masayı tehdit etmişti. Bu hafta ise Ceylan, İlyas, Alparslan ve Fahri Baba Karamürsel’in mekanını basar ancak Karamürsel son anda kurtulur. karamürsel kendisini öldürmek isteyenlerden intikam almak için Tipi’yi ceza evinde ziyarete gider. Kamürsel, Tipiyi ailesini öldürmek ile tehdit eder. Kimsesiz Yaşar’ı ölmesini ister eğer öldürmez ise eşini  ve ablasını öldürmek ile tehdit eder. Tipi görüşe gelen Karamürsel’den Hızır’a bahsetmez. Tipi Karamürsel’in gönderdiği eşyayı alır.

EDHO 81. Bölüm Resmi

Ünal Natocu Ekrem’e  bu oyuna bir son vermesi gerektiğini söylese de Ekrem Karamürsel kendisinin kontrolünde olmadığını söyler. Ünal içeridekilerin özgürlüğü dışarıdakilerin firardan kurtulması için masanın başına geçmeyi teklif eder. Natocu Ekrem bunları yapacağını ama Hızır dışarı çıkınca kendisini satmaması konusunda uyarır. Tipi kararını öldürmemekten yana kullanıp durumu Hızır’a gerçekleri anlatır. Bu arada Yaşar Tipi’nin yatağının altında Karamürsel’in gönderdiği kesici aleti bulur. Bu arada Tipi Hızır’a her şeyi anlatmıştır. Yaşar eline aldığı kesici alet ile Tipi’ye hesap sorar.

EDHO 81. Bölüm Resmi2

Tipi bir ara öldürmeyi düşündüğünü ama vazgeçtiğini söyler. Karamürsel içeridekilere mesaj vermek için Tipi’yi içeride bıçaklatır. Murat yani Tipi ölmeden hastaneye yetiştirirler. Karamürsel’in yaptığı hareket Ünal’ın hoşuna gitmez.  Yılmaz’ın dost görünmeleri gerektiği hatta Hızır’ı ceza evinde Tipi’yide hastanede ziyaret etmeyi önerse de Ünal ve Ekrem kabul etmez. Meryem ceza evinde Hızır’ı ziyarete gider. Hızır Meryem’in masayı tehdit ettiğini öğrenince  masadan biri kendisini yani Meryem’i öldürmek istediğini sakın kendisini öldürmek isteyeni öldürmemesini aksi halde tüm ailesi öldüreceklerini söyler. Meryem hastanede Tipi’yi ziyarete geldiği sırada Yılmaz Meryem ile özel görüşmek istediğini söyler. Meryem’in aklına hemen Hızır’ın söyledikleri gelir. Meryem, Hurşit ile İlyas’lara haber gönderir. Meryem kendi arabası ile gittiğini duyunca araçta gprs sistemi olduğu için uydudan gittikleri yeri takip ederler. Yolda İlyas’lar Karamürsel’in tuzağına düşerler.

EDHO 81. Bölüm Fragmanı 

https://www.youtube.com/watch?v=fSgpDwA2XTA

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu