E.D.H.O

EDHO 82. Bölüm Özeti 28 Kasım Fragmanı #Kara Mürsel Öldü Mü?

Edho 81. Bölümde Neler Olacak? Edho 28 Kasımda Neler Olacak? Edho 28 Kasım Fragmanı çıktı mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Edho 82. Bölüm Detaylı Özeti

Edho 28 Kasımda ekranlara gelecek olan 82. Bölümde; Ünal Hızır’ı ileride neyin beklediğini bildiği için çaktırmadan bıçak verir. Kara mürsel yaralı olarak Hızır’ın elinden kurtulacak. Ceylân ve ünal girişimleri ile Hızır’ı ceza evinden çıkarmaya çalışsa da başarılı olamayacağını anlayınca Hızır gladyo’yu bitirmek için ceza evinden kaçacak. Kara mürsel göğsüne aldığı bıçağın hesabını daha şiddetli bir şekilde sormak için çok kapsamlı plan yapacak. İlyas ve adamları ise her yerde açık açık Kara Mürsel ve adamlarının peşine düşecek.

Edho 28 Kasım Resmi1

Edho 28 Kasımda ekranlara gelecek olan 82. Bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşanmıştı. Kısaca bahsetmek gerekirse; Meryem Ekrem’in yardımı ile Yılmaz  Meryem’i öldüremeden Ekrem Yılmaz’ı öldürür. İlyas ise Ekrem’den şüphe etmeye devam eder. Ceylan Ekrem ve Ünal ile toplantı yapar. Ceylen bir an evvel Hızır’ı ceza evinden çıkarmaları gerektiğini söyler. Hızır ceylan ve Nevzat’ın sayesinde hastaneye çıkar. Bu arada Kirli İsmet’in izini sürmek için İlyas Servet’i kumarbaz olarak piyasaya sürerler. İsmet yemi yutunca İlyas ve adamları kumarhaneye dalarlar.

Edho 28 Kasım Resmi

İlyas kirli ismet’in adamlarını etkisi hale getirdikten sonra Kirli İsmet’i konuşturmaya çalışırlar. İsmet, kara mursel’in yerini bilmediği ancak Hızır’ın koğuşuna adam soktuğunu ve Hızır ile Yaşar’ı öldürmeye çalışacağını söyler. Başka bir şey bilmediğini anlayan Fahri Kirli İsmet’in kafasına sıkar. Hızır ve Yaşar’ın canı tehlikede olduğunu duyan İlyas Ceza evine haber göndermeye çalışır. Ünal hastaneye Tipi’yi ziyarete gelir. Hastanede kısa bir toplantı yapan Ünal masa üyelerine konuşma yapmadan İlker en yakınında ki Yılmaz’ın hain çıkmasına çok kızar ve bunu nasıl bilemediğini söyler. Ünal bu lafları geçiştirip masa üyelerine güvendiğini söyler. Ancak bu adamlar her an birinizi kandırabilir. Diyerek masa üyelerinin dikkatini çeker. Hızır aynı ceza evi aracında hastaneye sevk edilen ada dikkatini çeker. Hızır karşındaki adamdan şüphelenir. Bir kaç sorular ile adamı çözmeye çalışır. Bu arada koğuşa Yaşar’ın güvendiği adam Hüsnü  koğuşa gelir.  Yaşar gelen adamı güzelce gözleri ile süzer. Sinan gönderdiğini söyleyince Sinan’ı gittiğinde görmediğini söyler. Yaşar adamın hain olduğunu konuşmaları ile hemen çözüp koğuşa adamın eşyalarını kontrol etmeye çaktırmadan bakmaya gider.

 

Edho 82. bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=g61cvpz7LyU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu