E.D.H.O

Edho 83. Bölüm Detaylı Özeti #Hızır’ın Planı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 83. Bölümünde Neler Olacak? Edho 5 Aralık da Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz?

Edho 83. Bölüm de Neler Olacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 5 Aralık da Atv ekranlarına gelecek olan 83. Bölümde; Meryem Hızır’ı getirmeye gittiğinde başka bir kadınla yakalar. Meryem için şaşılacak bir durum olmasa da morali bozulur. Hızır Meryemi kendisinden bilerek uzaklaştırmaktadır. Hızır çaktırmadan NATO Ekrem’i takip etmeye ve açığını yakalamaya çalışacaktır Karamürsel ise sağlığına kavuşur ve hızır’a dünyayı dar etmeye çalışır ancak kurduğu tuzağa kendisi düşecektir

Edho 83. Bölüm Resmi

Edho 83. bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu kısaca bahsetmek gerekirse; Kara Mürsel ring aracında Hızır ile karşı karşıya gelmiştir. Hızır Kara Mürsel neşter ile yaralar. İlyas ve ekibi Hızır’ı ring aracından kurtarır. Kara Mürsel acil olarak gizli bir hastaneye götürürler. Orada ameliyata alırlar. Hızır ise adamları ile birlikte Ceylan’ın evinde saklanırlar. Hızır ilk olarak Ünal’ı çağırır. Hızır Ünal’ı açıktan tehdit eder. Nevzata karşı söz verdiği için tekrar ceza evine gideceğini ama Ünal ne yapıp edip ceza evinden kurtarması gerektiğini söyler. Hızır daha sonra Nevzad ile konuşup olayın nasıl gerçekleştiğini söyler.

Edho 83. Bölüm Resmi1

Hızır Nevzata söz verdiği gibi ceza evine gideceğini söyler. İlyas, aklına bir plan gelir. Sokaklarda adamı olan Kimsesiz Yaşar’dan adamları aracılığı ile Kara Mürsel’in yerini öğrenebileceğini söyleyince, Hızır hemen ceza evine Nevzat bey ile gider. Kimsesiz Yaşar çoktan gerekenleri yapmıştır. Masa üyelerine bilgi vermiştir. Masa üyeleri hemen polikliniğine giderler. Hastane sahibini konuşturmayı başarırlar. Kara Mürsel ambulans ile kaçtığı haberini alınca hemen peşlerine düşüp yolda ambulansı durdururlar ancak ambulansın içi boştur. Aradan 2 Hafta geçer Hızır Ünal’ın girişimleri ile dışarı çıkar. Meryem Hızır ile kızının katilini bulana kadar bu işlerin peşini bırakmayacağını söyler.

Edho 83. Bölüm Resmi2

Hızır eşi Meryem’in bu işlerin içinde olmasını istemez. Meryem Hızır’dan habersiz Ceylan, Ünal ve Ekrem’i sabah kahvaltısına çağırır. Ünal Hızır Ali ile Ekrem’in kızı Selda’nın aralarında olan duygusal bağa bir adının konmasını istedi. Hızır gençlerin bir birlerini biraz daha tanıması gerektiğin söyler. Hızır Meryem’i yaptıklarından dolayı Meryem’i terk ederken İlyas ve adamları Kimsesiz Yaşar’dan haber gelince apar topar çıkarlar. Kimsesiz Yaşar Sinan’dan Kara Mürsel’in yerini öğrenmek için dönüşüm bandına koyar. Adam ölmek üzere iken konuşacağını söyler. Sinan Amerikan Ahmed diye adamın üzerinden haberleştiğini ve yerini söyler.

 

Edho 83. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=wPnD7yYxI9o

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu