Edho 84. Bölüm Detaylı Özeti #Nevzat Hain Mi?

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 84 bölümde neler olacak? Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 12 Aralık da neler olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

E.d.h.o 84. Bölüm DETAYLI Özeti

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz adlı (edho) dizinin 12 Aralık’ta ekranlara gelecek olan 84. Bölümünde Kara mürsel Hızır’ın tuzağına düşer. Ancak Nevzat’ın gelmesi ile paçayı yırtar. Nevzat örgüt şemasını söylemek için gözaltına alabileceğini aksi takdirde buraya gelmemiş gibi olacağını söyleyip Kara mürsel’e tek çıkar ol sunar. kara mürsel, muhtemelen örgüt şemasını anlatacak. Bu bağlamda örgütün gizli kalan bölümü ile Hızır ilgilenecek.  Hızır hala Meryem’e bilerek mesafeyi koruyacak. Hızır Nevzat’ın hain olup olmadığını da düşünmeye başlayacak.

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz 84 bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler yaşanmıştır kısaca değinmek gerekirse Meryem hızır’ı Yeniden eve getirip aile olmak isterken otel odasında candanla basar ancak Meryem Herşeyi yanlış anlamıştır Bu sırada kendisine göreve edinen enişte Amerikalı Ahmedi yakalayıp paket ederler sabah olduğunda Candan Hızır ile otelin yemek salonunda kahvaltı ederken Ceylan Hanım gelir ve candana hakaret edip Hızır  ile konuşmak istediğini söyler. Candan mecbur kalınca kalkıp gider. Ceylan Hızır’a hesap sormak istese de Hızır buna müsade etmez ve kahvaltı masasından ayrılır. Bu sırada enişte aldığı adamı Kimsesiz yaşar’ın mekanına götürür. Amerikan Ahmet konuşmak istemez.

Yaşar her zaman ki gibi paletin üzerine adamı koyunca keskin bıçaklara yaklaştıkça adamın dili çözülmeye başlar. Mursel’i tanıdığını ama nerede olduğunu bilmediğini söyler. Kimsesiz Yaşar Amerikan Ahmet’i de alıp bahsetti yeri göstermesin ister yüksekçe bir yere çıktıktan sonra etrafında silahlı adamların olduğu bir yeri gösterir ve Karamürsel ve bunların içerisinde Ya da buraya devamlı geliyor der. Kimsesiz Yaşar yanına enişteyi de alıp durumu diğerlerine haber vermeye gider. Bu sırada Alparslan ve istihbaratçı Nevzat Hızır’ın yanında bulunan Candan’ın geçmişi hakkında konuşurlar. Bu sırada Amerikan Ahmed’in enişte tarafından kaçırıldığını öğrenirler.

Nevat hemen gerekli çalışmayı yapmak için fidanlıktan ayrılır. İlyas ise abisi Hızır’a hesap sormak için gelir. Hızır çaktırmadan plan içinde plan olduğunu söyler. Bu sırada Kimsesiz Yaşar enişte ile gelir. Amerikan Ahmed’i kaçırdığını söyleyince Hızır enişteyi dövmek ister ancak karamürselin izini bulduğunu söyleyince tipi enişteyi alnından öper. Hızır karamürsel meselesine karışmayacağını söyler. Madem buldunuz gidin olun diyerek alttan da talimatını söyleyip gider. Alparslan yengesini ziyarete gelmiş gibi gösterip Gönülden bilgi almaya gelmiştir. Gönül candan ‘ın resmini görünce daha önce gördüğünü yollar evvel Ankara da sahne aldığında kendisini Ünal bey ile birlikte geldiğini söyler. 

 

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (E.d.h.o) 84 Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın