Edho 86. Bölüm Detaylı Özeti #Nevzat Ölecek Mi?

Edho 86. Bölümde Neler Olacak? Edho 26 Aralık’ta Neler Olacak? Edho 86. Bölüm Fragmanı çıktı mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Edho 86. Bölüm Detaylı Özeti

Atv ekranlarında her salı yayınlanan 26 Aralık’ta ekranlara gelecek olan Edho 86. Bölümünde, Nevzat köşeye sıkışır. Aldığı destek ile kolay kolay ölmeyecek. Omer anne ve babasını bir araya getirmek için birini öldürsün yalanı ortaya çıkacak. Kara Mürsel ise Tipi boğup bıraktıktan sonra nefes aldığını fark ettim. Kara Mürsel ölmemiş olabilir. Ceylân girişimleri ile Nevzat’ı görevden aldıracak. Hızır Nevzat’ı peşine düşecek.

Edho 86. Bölümünde, ekranlara gelecek olan bölümünde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler oldu kısaca bahsedelim. Kara Mürsel ölmek üzere iken Kaptanın kod adlı teröristin Nevzat olduğunu söyleyince Kimsesiz Yaşar Karamürseli öldürmekten vaz geçer. Hatta Kara Mürsel’in adamını Nevzat’a vermekten vaz geçip adamı geri fidanlığa götürürler. Kara mürsel Hızır ve Yaşar’dan güvence ister. Nevzat ise Alpaslan’dan adamı almak için gelir ama adam Alpaslan’ın yanında yoktur.

Alpaslan şüpheli konuşmaları Nevzat’ın dikkatinden kaçmaz ama takip etmekten vaz geçer. Kara Mürsel Nevzat’ın hain olduğunu kendi söylediklerinin doğru olduğunu kanıtlamanın tek yolunun Nevzat’ın kendini bulup öldürmek isterken adamı ile birlikte yakalamak olduğunu söyler. Hızır ise Asım’ın söylediği sözün Nevzat olup olmadığını sormaya gider. Hızır Asım’ın söylediğini sinirli bir şekilde sorar. Ünal Asım’dan öğrendiği isim Nevzat olduğunu söyler. Gerçeği de araştırdığını, arkasında olanları da çözdüğünü ve öğrendiği delilleri de bir bir Hızır ile Alpaslan’a söyler.

Hızır artık kaptan kod adlı ismin Nevzat olduğundan. Alpaslan yolda giderken Nevzat’ın işini kendisi bitirmesi için izin ister. Hızır ödediğim bedel bitmedi mi? Seni de mi kaybedeceğim? der. Hızır kesinlikle müsaade etmeyeceğini söyler. Ben yaşayana kadar hiç bir şey yapmayacağını söyler. Ünal Hızır gözünü kararttığını anladığı için Ekrem’i yanına çağırır. Hızır Nevzat’ı  öldüreceğini söyler. Ekrem , Hızır’ın buna cesaret edemeyeceğini ve Hızır’ın çok şey kaybedeceğini söylese de Ünal her şeyi kaybedeceğini söyler. Bu yüzden Mürsel’i öldürdüğümüzde gerçekler ortaya net bir şekilde çıkmayacağını üstüne Nevzat ile arasını bulmak için daha sonra girişimde bulunup masanın devam etmesini söyler.

O yüzden Mürsel’i öldüren kişinin Hızır’ın kızmayacağı  en yakın arkadaşına öldürmemiz gerek der. Ekrem, kim olabileceğini söyler. Ünal tabi ki de tipi  öldürürse Hızır bir şey diyemez. O yüzden Mürsel’i Tipi’nin öldürmesi için ikna etmesini ister. Hızır bu işin içinde Ceylan’ın olup olmadığını sorar. Ceylan bu oluşum içerisinde olmadığını söyler. Eğer Nevzat’a bir şey yapacaksan bekle Ankara’ya gideyim Görevden alınsın daha sonra ne yapılacaksa yapalım der. Hızır bu gün içinde görevden aldın aldın yoksa ben harekete geçeceğim der. Ceylan acele bir şekilde Hızır’ın yanından ayrılır.

Edho 86. Bölüm Fragmanı 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın