Edho 87. Bölüm Detaylı Özeti (9 Ocak) #İstihbaratçı Davut

Edho 87. bölümde Neler Olacak? Edho 9 Ocak’ta Neler Olacak? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Edho 87. Bölüm Detaylı Özeti

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Edho) dizisinin 9 Ocak‘ta ekranlara gelecek olan 87. bölümde, Hızır Nevzat’ın ölümü ile sorumlu olmamak için en iyi yöntem Nevzat’ın kendisini öldürmesi olduğundan Nevzat’ın kendi silahı içinde bir mermi verip kafasına sıkmasını ister. Nevzat gururlu biri olmadığı için tabi ki de kendi kafasına sıkmayacak. Ancak Fahri Navat’ın konuşmasına dayanamayıp Nevzat’ın kafasına sıkar. İstihbaratçı davut ölmemiş ve yeniden sahalara dönmüştür. Bu planı ise Ünal ile birlikte yapmıştır. Davut kirli ellerin arkasındaki isimleri bulana kadar kendini gizleyecektir. Ömer yaptığı suçun cezasını başkalarına çektirmek istemediğinden polise teslim olacak. Ömer karakterini uzun bir süre göremeyeceğiz anlaşılan

Edho 87. bölümde neler olacağını anlayabilmek adına bu hafta neler olacak kısaca bahsedelim. Ömer gerçekten bir trafik kazası yapar.Kaza yaptığı adam ölür. Ömer’in yerine başkası gidip teslim olur. Nevzat bu olayı öğreneceği için önce masanın kendisinin arkasında olup olmadığını öğrenmek için toplantı ister. Bu arada Seçkin Fahri ve Reha Servet’e bomba yapmasını ister. Servet bu durumu hızır reisten gizli yapar. Bu kararın residen habersiz olduğundan dolayı devlet Hızır reis ile karşı karşıya gelmesin diye böyle bir karar alır. Selda ise evlenmek istediğini Hızır Ali’ye söyler.

Hızır Ali bu durumda ne evlenmesi diye tepki gösterir. Ancak Selda Nevzat’ın ölmesi halinde arkanızda babamın olması için herkesten gizli ve habersiz evlenmek istediğini söyler. Hızır Ali ise Selda’nın bu planını duyunca bu planı baban mı söylüyor yoksa sen mi düşünüyorsun aklıma böyle sorular geliyor diye Selda’ya söyleyince Selda blöf yapıp gitmek ister ama Hızır Ali çabuk kanan bir tip olduğu için Selda’nın planına uyacağına söyler. Meryem taziye evine ziyaret etmek için haber gönderir. Ömer’in de kendileri ile beraber gelmesini ister. Ömer ilk başta kabul etmeyip o insanların yüzüne nasıl bakacağını sorar. Meryem pişmanlıkla bakacaksın oğlum der.

Taziye evinde Hayriye anne çocukların okumaları evlenmeleri işleri benim üstüme vazifedir. Ben ölürsem benim vekilim Hatice’dir. Bu söylediklerimi Hatice yapacaktır der. Gönül ise mağdur olan aileye av aldığını söyler. Masa da ise sert rüzgarlar eser. Kimsesiz Yaşar Mürsel’in öldürülmesini Hızır’a söyler. Hızır bunu neden yaptınız der. Tipi bizi dinlemediniz hesap vermeyeceğim der. Hızır konuyu tekrar Nevzat’a getirir. Alpaslan Nevzat’ı öldürmeleri gerektiğini söyler.

Ancak bu fikre Ekrem karşı çıkar. Hızır ise hainleri tek tek öldürene kadar durmayacağını söyler. Ünal bey bu masa Nevzat’ı öldürmek için bu iş içinde olmayacağını söyler. İlyas ise sanırım herkesin kararını aldınız der. Ünal da oylayalım “Sülalece ölmek isteyen el kaldırsın” der. bu oylamaya Çakırbeyli ailesi dışınca sadece Kimsesiz Yaşar el kaldırır.

Oylamada hayır kararı çıktı. Buna rağmen Hızır bu masa destek vermese de öldüreceğini söyler. Bu arada Nevat’ın eski adamını öldürüp sahile bırakılınca Nevzat cesedi görmeye gelir. Bu sırada Fahri ve adamları Nevzat’a ateş eder ama vuramazlar. Nevzat ise bunu Hızır’ın adamları yaptığını gördüğünü söyler. Nevzat hemen masa toplantısının olduğu yere ve Hızır’ın evine tim gönderir. Nevzat toplantıyı basar ve üç Çakırbeyli’yi kelepçeleyerek alır götürür. Nevzat öndeki arabanın yanlış gittiğini söyler. Nevzat’ın en yakınındaki Murat’da bu işin içinde olduğunu nevzat çok geç anlar. Hızır Nevzat’ı alıp tenha bir yere götürür.

Edho 87. Bölüm 9 Ocak Fragmanı

Yayıncı kuruluş Edho 87. Bölüm 9 Ocak Fragmanı henüz yayınlanmamıştır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Edho 87. Bölüm Detaylı Özeti (9 Ocak) #İstihbaratçı Davut (2 Yorum)

  1. Ben ilk anda anlamıştım Davut beyin ölmediğini. Vedalaşır gibi gitti misafir geldi izleyemedim hepsini ama hain Nevzatı öldürdüklerini gördüm