E.D.H.O

Edho 92. Bölüm Özeti ve Fragmanı (6 Mart)

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 92. bölümü bir hafta ara ile 6 Martta Atv ekranlarına gelecek. Edho 92. bölüm fragmanını ve özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Edho 92. Bölüm Özeti # İlker’in Zaafı

Atv ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (edho) dizisinin 6 Mart’ta yayınlanacak olan 92. Bölüm Özetinde; İlker Enver’i bir yolunu bulup kandırıp Pudra Hakkı’nın mekanına getirip Yalçın’a yakalatır. Yalçın hem Ender’i hem de İlker’i bitirme emri almıştır.

Pudra bu gün çok sevdiği arkadaşı Ender’i satan yarın beni satar diye İlker’i öldürme emri vermiştir.  Ancak önce İlker’i kullanmak ardından öldürmek ister. Hızır Resi ise Ender’in ölümü arkasında İlker’in öldüğünü anlamıştır. Pudra Hakkı mekanını patlatan ne kadar adam varsa hepsinden hesap sormaya başlar.

En zayıf halka Şahin ağa ve oğlu Reha’dan başlar. Sanırım Şahin Ağa ölecek. Hem Hızır ile aralarının bozulması üstüne Hızır’ı dinlememesi sonu geldiğini işaret ediyor. Muhtemelen Şahin Ağa ölecek.

E.d.h.o Yeni Kapak Resmi

Edho bu hafta neler oldu. Kısaca hatırlayalım. Zafer bombayı koyduktan sonra yakalandı. Servet kaçıp durumu İlyas’a haber eder. İlyas hemen Hızır’ı arayıp durumu haberdar eder. İlyas ise Pudra Hakkının oğlu ve adamlarında yakalanıp bir güzel dayak yerler.

Kimsesiz Yaşar ve adamları sayesinde Hakkı’nın oğlunun elinden kurtarır. Hızır olanları duyunca dayak yiyen ekibi Fidanlığa gitmesini ister. Hepsini tek tek sorgulayan Hızır hepsine Hızır ve artık Şahin ağa ve yanındakilerin her an ölümle burun buruna olduğunu bu fidanlıktan adımını atan Pudra Hakkı tarafında öleceğini söyleyince Mecburen dizini kırıp fidanlıkta oturmaya razı olurlar.

Ertesi sabah ise bir tek Fahri fidanlıkta kalır. Diğerleri Hızır’ın söyledikleri gururlarına dokunduğunu söyleyip çekip gittiklerini Alpaslan duyar ve yine Hızır amcasını dinlemedikleri için başlarını belaya sokacağını söyler.

Edho Yalçın Resmi

Reha Hızır’ın yanından ayrılanlara görev paylaşımı yapıp, Seçkin ve yanına aldığı iki kişiyi Pudra’nın oğlunun yanına gönderip ilk fırsatta kafasına çökmesini ister. Ercan’ı ise Şahin ağanın yanından bir dakika bile ayrılmasını istemez. Şahin ağa ise bizim yüzümüzden başkasının ölmesine müsaade etme diye oğlu Reha’ya söyler.

Hakkı Ekrem ile konuşup piyasaya bu Hızır ve Kimsesiz Yaşar ve Şahin ağa’ya cevap vermesi gerektiğini söyleyince Ekrem, Kimsesiz Yaşar’a dokunmamasını o kendisine lazım olduğunu diğerine ne yapıyorsa hakkıdır der.

Boşanma heyeti Ceylan’ın evinde toplanırlar. Selda, Tipi için Özgür ile İlyas’ın yalancıktan birlikte olduğunu duyar. Hızır ise Emine ile Tipi’yi çağırıp boşanma davasına karşı çıkmamasını istemek için çağırır ama Tipi bu lafları Hızır’dan duymamak için Hakkı meselesini açıp duymak istediklerini söyler.

Kimsesiz Yaşar'ın Resmi

İlker paralarını kurtarmak için Hakkı’nın mekanına gider. Hakkı Ender’i satması karşılığında hem paralarını vereceğini hem de çok para kazanacağını duyunca İlker hemen kabul eder. 

Hatice yıllardır kendisini seven Hurşid’in yanına gidip kendisini yılardır sevdiğinden bahsedip buralardan gitmesini ister. Hurşid ise ben seni değil 25 sene evvel Hatice adında birini sevdiğini ama o kişi sen değilsin der.

Hurşid, Hatice’nin git demesi ile buralardan çekip gider. Hatice ile konuşmaları enişte duyunca Hurşid’in gitmesine müsaade etmez. Çünkü eşi Hatice’ye yan gözle bakmadığını açık açık söylemiştir. 

https://www.youtube.com/watch?v=vkuPBblXoBk

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu