Dizi Haberi

Edho Alpaslan Ölecek Mi? [Kesin Bilgi]

Edho Alpaslan Ölecek mi sorusunun bizlere sorduran en önemli olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisinin 182. bölümünün fragmanı geçtiğimiz saatler de yayınlandı. Fragman da Alpaslan arkadan vurulma ana ait görüntüler akıllara Alpaslan Çakırbeyli ölecek mi? Yunus Emre Yıldırımer Edho’dan ayrılıyor mu? Sorularını beraberinde getirdi. İşte bu soruların kesin cevapları haberimiz de sizleri bekliyor.

Edho Alpaslan ölüyor mu resmi

Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren oyunu Oktay Kaynarca hakkında geçtiğimiz sezon diziden ayrılacak iddiaları gündeme bomba gibi düşmüş, buna Oktay kaynarca cevap dahi vermemişti. Bugün Alpaslan’ın ölmesi konusu ile doğrudan bağlantısı olduğu için en başta bunu hatırlatarak konuyu açıklamaya başlayalım.

Edho Alpaslan Ölecek Mi İşte Cevabı

16 Şubat 2021 tarihinde ATV ekranlarına bir hafta aradan sonra 182. bölümü ile gelecek olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alpaslan Çakırbeyli karakteri fragmanda vurulduğu gösterilmekte. Ancak bunların hepsi izleyici de heyecan uyandırmak adına yapılan ufak fragman oyunlarıdır.

Gelelim asıl konuya. Edho dizisinde Alpaslan Çakırbeyli karakterine hayat veren Yunus Emre Yıldırımer dizinin gelecek bölümlerin de baş rol olması beklenen önemli bir karakterdir. Hızır karakterini canlandıran Oktay Kaynarca dizide beş yıl boyunca yoğun tempoda çalışması, öncesinde Kurlar Vadisi dizisinde rol alamsı nedeniyle Oktay geçtiğimiz yıl diziden sıkıldığı ve ayırtılma istediği haberleri yapılmıştı.

Edho Alpaslan Ölecek Mi resmi

Kanal ve yapım Hızır’ın ölmesi üzerine senaryo yazılmadığı için başarılı oyuncunun ayrılmasına izin vermimemiş, bir yıl daha devam kararı alınmıştı. Hızır karakteri dizide ölerek ayrıldıktan sonra Hızır’ın yerine gelecek isim ise Alpaslan Çakırbeyli olacak. (Kesin Bilgi) Hal böyleyken Hızır’ın koltuğuna gelecek olan Alpaslan diziden %100 ayrılmayacak.

Edho Alpaslan Neden Ölmeyecek

  1. Hızır’dan sonra başa geçeceği için
  2. Hızır’ı öldürenlerden intikam alacağı için
  3. Senaryo Alpaslan’a yoğunlaştığı için
  4. İstihbarat birimleri ile tek iletişimi olan kişi olduğu için
  5. Alpaslan’a bağlı bir çok karakter olduğu için

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Alpaslan Çakırbeyli bu nedenlerden ötürü yunus Emre Yıldırımer dizide kalmaya devam edecek. Edho Alpaslan Ölecek Mi sorusuna kesin bir dille hayır ölmeyecek diyebiliriz. Hala yakışıklı oyuncunun anlaşması devam etmekte.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

  1. onur tan ve bahadır özdener i allah ne biliyorsa öyle yapsın berbat boş gereksiz senaryolarla adlarını geçiriyorlar yunus emre yıldırımer ve oktay kaynarca sayesinde dizi izleniyor birini diziden çıkarmaya cesaretleri yok
    ozan akbaba nın yanına yakışan levent ülgen in bir kızı olsa negüzel olur dizide ilyasımızın yanına yakışan geçmişten gelen sevgilisi olarak ceren benderlioglun dan daha fazla yakışır façalı kardeşler tamamen ortadan kalksa ne güzel olur
    emir benderlioglu ceren benderlioglu nun zaman ı dolmuştur fazla uzamasın ki başarılı olun ilyas ın geçmişten bir yetişkin çocugu ve eski sevgilisi çıksa muhteşem olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu