E.D.H.O

Edho Avukat Ebru Kim? Alpaslan’ın Avukatı Ebru’nun Gerçek Adı

Edho Ebru karakteri avukat Damla karakteri ile birlikte bu sezon dahil olan isimlerden bir tanesidir. İlk zamanlar damla karakterinin gölgesinde kaldığı için fark edilmediğini ama ilerleyen bölümlerde önemli bir karakter haline döndüğü için bu yazımızda sizlere hem karakter hakkında hem de bu karaktere hayat veren güzel oyuncunun gerçek hayatında bahsedeceğiz.

Ünal kaplan karakteri ölmesi ile mal varlıklarını Alpaslan Çakırbeyli’ye bıraktığı için Avrupa mal varlıklarını yöneten Damla ve iş ortağı Ebru, Türkiye’ye gelerek yasal mirasçısı Alpaslan’ı hem istihbaratçıların elinden kurtardılar. Hem de mirasın kaldığını açıkladı. İşte Damla ile birlikte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ebru karakteri de diziye dahil olan isimlerden bir tanesi oldu.

Eşkıya Avukat Ebru Kimdir?

Edho Avukat Ebru karakterine hayat veren güzeller güzeli oyuncuyu sizlere tanıtmadan önce oyuncunun nasıl ve hangi şartlar da diziye dahil olduğunu konusuna değineceğim. Daha sonra gerçek hayatından ve yaşamında bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere istihbaratçı Altan karakteri ilk zamanlar oldukça güvenilir bir çizgide ilerlemişti. Kendisinden önce Mesut hainlik etmiş, Ünal ve Hızır da Altan’ın gelmesini istemişti.

Şimdi geldiğimiz noktada Altan Çakırbeyli ailesini yok etmek için düğmeye bastı. İlk hamlesi de Alpaslan’a işkence etmek oldu. Tam da bu sırada Ünal kaplan karakterini istihbarat örgütleri öldürdüğü haberi gelmişti.

Hızır tam da teslim bayrağını çekip çekmeme arasında kaldığı sırada Ünal Kaplan’ın yurt dışında tüm işlerini yöneten Avukat Damla ve iş ortağı Ebru çıka geldi. Altan’ın elinden tehditle Alpaslan’ı almayı başaran Damla ve Ebru, sonrasında Altan’ın kurduğu planları da bir bir bozmaya başladı. Kısaca Edho dizisi Ebru karakteri böylelikle kadroya dahil oldu.

Edho Ebru’nun Gerçek Adı

Edho dizisi Ebru’nun gerçek adı Dilşad Şimşek. Güzel oyuncu Dilşad Şimşek, kasım 1980 tarihinde dünyaya geldi. Norveç’te dünyaya gelen Şimşek, 38 yaşında. Eşi Bedran Güzel. Yay burcu olan oyuncu 68 kg ağırlığında ve 164 cm boyunda. Kahverengi gözleri, siyah saçları olan oyuncu, School of Public Relations mezunu. 14 yaşında iken Türkiyeye dönen oyuncu İzmir’e yerleşmiştir. edho ebru dilsad simsek resmiÜniversite eğitimini almak üzere Londra’ya giden oyuncu burada School of Public Relations üzerine eğitim almıştır. Yani Halkla İlişkiler Bölümü mezunudur. Norveç’te Halka İlişkiler uzmanı olarak çalışan oyuncu ülkemize geldiğinde de reklamcı olarak çalışmış. BKM Prot ekibinde rol aldığı oyunlar ile oyunculuk ile tanışan Şimşek, oyunculuk üzerine eğitim almaya karar vermiş ve bir buçuk yıl kadar eğitim almıştır. edho dilsad simsek resmiEşi de yönetmen olan oyuncu Dilaşd Şimşek, “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ile sektöre merhaba demiştir. “Gün Akşam Oldu” dizi ile kariyerine devam eden oyuncu bu dizide Türkan karakterine hayat vermiştir. “Esir Şehrin Gözyaşları” dizisinde Komiser elif karakteri ile seyirci karşısına çıkan Şimşek, “Sana Bir Sır Vereceğim” dizisinde Esra rolünü canlandırmıştır. Güzel oyuncunun unutulmaz rollerinden biri de “Kertenkele” adlı dizideki Melis karakteridir.

Dizi sektöründe de olduğu kadar sinema sektöründe de adından söz ettirmiştir. “Her Şey Aşktan” filminden sonra “Mutluluk Zamanı” adlı filmde Müge rolüne hayat vermiştir. Son olarak rol aldığı film ise “Öldür Beni Sevgilim” adlı filmdir.

Dilşad Şimşek Oynadığı Diziler

  • Gün Akşam Oldu (Türkan)
  • Sana Bir Sır Vereceğim (Esra)
  • Kertenkele (Melis)

Dilşad Şimşek Oynadığı Filmler

  • Her Şey Aşktan
  • Mutluluk Zamanı (Müge)
  • Öldür Beni Sevgilim

İlerleyen bölümler de Alpaslan ile bir aşk yaşar mı? diye sosyal medyada soranlar olmuş. Şu an için bizlere öyle bir bilgi gelmedi. Ancak elimize bu yönde bilgi geçerse sizlere en kısa sürede bilgi vereceğiz.

Edho Dizisi Avukat Ebru’nun Geldiği Bölüm Fragmanı

Bazı oyuncuların hangi tarihte ve hangi bölümde geldiği oldukça çok merak ediliyor. Bu sebeple bizde tarihe not düşebilmek için eşkıya Avukat Ebru’nun geldiği bölümün fragmanını hemen alt kısımda sizler ile paylaştık.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu