E.D.H.O

Edho Behram Kim? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Behram Kimdir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi yeni sezonuna 24 Eylül 2019 Salı günü başlayacak. Yeni sezon ile birlikte kadrosuna da yeni isimleri dahil etmeyi başardı. Bu yazımızda Edho Behram karakteri ile karşımıza çıkacak usta ismi sizlere tanıtacağız.Edho dizisi Behram (Evren Erler) ResmiEşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Behram karakteri kahraman karakterlerden biri değil. Terör örgütünün elemanı olarak Hızır’ın tam karşısında olacak. Her sezon türlü türlü kötü adamlar ile baş eden Çakırbeyli ailesi bu sezon Behram ve adamları ile karşı karşıya gelecek.

Edho Behram Kim?

En son Savaşçı dizisi Melik karakterini başarı ile canlandıran usta isim o zaman kılıç timine zor anları da yaşatmıştı. Kötü karakterleri her insan oynayamaz. Birazdan sizler tanıtacağımız karakter zor olanı başarabiliyor. Zira hemen hemen tüm oynadığı dizi ve filmlerde kötü karakteri başarı ile canlandırmıştır. Bizler ekran karşısında onun sanki gerçekten kötü biri olduğuna bizleri inandırmayı başaracak kadar harika bir performans göstermiştir.Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Behram (Evren Erler) Resmi

Böylesine önemli bir yeteneğin Edho dizisinde gelmesi biraz uzun sürdü diyebilirim. Edho dizisinde Behram karakterine hayat verecek usta isim, dizi de Çakırbeyli ailesine yok etmek üzere terör örgütünün baş adamı olarak Hızır Çakırbeyli’nin karşısında olacak. Aldığım bilgilerin henüz doğruluğunu teyit edemesem de Çakırbeyli ailesinden önemli bir karakteri de öldürecek olan Behram zamanla çok önemli bir isim haline gelecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi Behram karakteri olarak karşımıza çıkacak oyuncunun gerçek adı Evren Erler’dir. Ali Sabuncugil Menajerlik Ajansına bağlı olan Evren dizilerin vazgeçilmez kötü adamlarından biri olarak pek çok dizide rol almıştır.

Savaşçı dizisinin de yeni kötü adamı olarak izlediğimiz Melik karakterini canlandıran Evren Erler, yeni sezonda ATV’nin en popüler dizilerinden olan Edho oyuncu kadrosuna ismini yazdırmayı başarmıştır.

Edho Behram (Evren Erler) Resmi Evren Erler, 1976 doğumludur. Şu an 43 yaşında olan Evren Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Servet” dizisinde rol almış olan Erler, dört sezon boyunca TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi “Diriliş Ertuğrul” dizisinde Kocabaş rolüyle hafızalara kazınmıştır.

Yine adından söz ettirdiği bir diğer dizi “Kalbimdeki Deniz” dizisi olmuştur. Bu dizide de yine kötü bir karakter olan Şirzat karakteriyle seyirciyle buluşmuş olan Erler, dizi sektörüne “Alemin Kralı” dizisiyle merhaba demiştir.

İstanbul’da dünyaya gelmiş olan oyuncu Sarıyer Halk Eğitim Merkezi’nde tiyatro üzerine eğitim almıştır. Evren Erler 175 cm boyunda ve 62 kg ağırlığındadır.

“Leyla ile Mecnun”, “İnadına Yaşamak” adlı dizilerde rol almış olan oyuncu “Kırık Kalpler Bankası” filminde bir doktor olarak karşımıza çıkmıştı. “Yusuf” filminde Cemal karakteriyle seyirciyle buluşmuş olan başarılı oyuncu, “Seni Kimler Aldı” dizisinde Volkan; “Güvercin” adlı filmde Seymen karakterini canlandırmıştır. Yeni sezonda Edho dizisi Behram karakterine hayat verecek.

Edho Behram’ın Geldiği Bölüm Fragmanı

2019-2020 sezonun en başında kadroya dahil olan ve en son Savaşçı dizisinde Melik karakterine hayat veren usta oyuncunun edho dizisinin oyuncu kadrosuna katıldığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu