E.D.H.O

Edho Boran Kim? Boran’ın Gerçek Adı Ne? Hangi Dizide Oynadı?

Edho Boran kim? Son zamanlarda popüler olan karakteri merak edenlerin sayısı hızla artı. Şimdi edho Boran kim olduğunu ve eşkıya dünyaya hükümdar olmaz Boran’in gerçek adı ne olduğunu anlatırken, daha önce nerede hangi dizide oynadığını bu yazımızda detaylı olarak bulabilirsiniz.

Edho Boran Kim? Nasıl Bir Karakter

Sezon finalinden sonra yeni bölüm merak ve ilgi ile bekleniyordu. Nihayet Edho dizisinde hasret sona erdi ve 25 Eylül Salı günü 3. sezonu kaldığı yerden daha heyecanlı ve aksiyon dolu sahneleri ile devam ediyor. Yeni sezonda Edho oyuncuları arasına yeni isimler geldi. Şimdi Edho Boran kim nasıl bir karakter olduğu hakkında kısa bir bilgi vereceğiz daha sonra Edho dizisi Boran kim olduğunu ve daha önce hangi dizide oynadığını veya en son nerede oynadığını anlatacağız.

=> Edho Boran Öldü mü? sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

Sem öldükten sonra Hızır her şeyin süt liman olduğunu düşünse de dış güçlerin her zaman bir planı var. Bu planda ilk başta masaya hakim olmak olacak ve kendi adamları olan Sem’i öldürten Hızır’ı can evinden vurarak hikaye başlayacak.

Bölgede en önemli ve yetkili adamı olan Sem’in ölmesi yani öldürülmesinden sonra artık kartlar daha açık oynayacak. Ancak masaya sızan hainler ise bir o kadar sırlı ve kripto olacak. Gelecek oyuncular arasında Hızır’a bağlı olanlar olduğu gibi hain olanlarda masaya katılacak. [pembebuton]Edho Fuat[/pembebuton] kim olduğunu ve hangi oyuncu canlandırdığını görmek için tıklayınız.

Bakalım Edho Boran hain mi yok sa vatanperver biri mi ilerleyen bölümlerde daha net bir şekilde göreceğiz. Şimdi Edho Boran gerçek adı ve oynadığı diziler hakkında konuşalım.

Mustafa Üstündağ. Şubat 1977, Mersin doğumlu olan başarılı oyuncunun babası fabrika işçisi, annesi ev hanımıdır. Oyunculuk konusunda eğitim almak isteyen Üstündağ, konservatuvara girmek için İstanbul’a gitmiştir. İlk sınavda başarısız olsa da bir sonraki sene konservatuvara girmeyi başardı. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde eğitim almış olan usta oyuncu, 2004 senesinde uy Başıma Gelenler adlı dizide rol almıştır. Oyuncunun yıldızının parladığı dizi ise Kurtlar Vadisi Pusu olmuştur.tehlikeli karım mustafa üstündağ resmi 2Bu dizide canlandırdığı Muro karakteri ile hafızalara yer edinmiştir. Avlu dizisinde rol alan Kenan Ece ile bir olup Çamur’dan Tiyatro adlı merkezi kuran oyuncu, Merhamet adlı dizide Moskof Recep adlı karaktere hayat vermiştir. Gulyabani, Uzun Hikaye, Bu Son Olsun, İzmir Çetesi, Gün Akşam Oldu, Vay Arkadaş, Gecekondu, Cümbür Cemaat Aile, Arka Sokaklar, Emret Komutanım, Cennet Mahallesi, Bedel, Hayat Bilgisi, Bizim Aile, Yılan Hikayesi, Dikkat Bebek Var, Yedi Numara adlı yapımlarda rol almıştır. 

Son olarak Çukur dizisinde Yamaç’ın abisine hayat veren oyuncu Show Tv ekranlarında yayınlanan tehlikeli Karım adlı dizide Fırat Komisere hayat vermiştir. Oyuncuyu yakından tanıyacak olursak;

Mustafa Üstündağ Yaşı-Boyu-Kilosu-Sevgilisi

41 yaşında olan oyuncu 1,74 boyunda ve 76 kilo. 2010 yılında Ecem Özkaya ile evlenen Üstündağ’ın bir oğlu var. 

Mustafa Üstündağ’ın Muro Karakterini Hatırlayalım

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu