E.D.H.O

Edho Boran Öldü mü? Mustafa Üstündağ Ayrıldı Mı?

Edho Boran öldü mü? Mustafa Üstündağ Eşkıya dizisinden ayrılacak mı? Soruların cevaplarını bu yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Edho Boran karakteri 25 Eylül 2018 tarihinde dizinin yeni sezonunda kadroya katılan oyunculardan birisi olmuştu. 11 Şubat 2020 tarihinde Tufan’ın kızı Yasemin’in oyununa geldi. Yasemin, dayısı Yavuz’un intikamını almak için bir sizden bir bizden demek için Boran’ı tufaya düşürdü. Ancak o pusudan Boran kurtulmayı başardı.

=> Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde Boran karakteri ölecek. Mustafa Üstündağ ise dizide veda eden isim olacak. (10 Mart 2020)

Hızır’ın Ekibinde yer alan Boran, yıllarca ona hizmet etmiş ve bir gün dahi ona karşı hainlik içerisinde olmamıştı. Hatırlar mısınız bilmem ama Boran karakteri, ilk geldiğinde sahte dolar üreten bir kalpazan olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdi Bicolar, Yavuz’un intikamını almak için Boran’ı öldürmek üzere plan kurdular.

Edho Dizisi Boran Öldü Mü?

Bu sezon önemli isimlerin kadrodan ayrılacağı haberleri gelmeye başladı. Aldığımız haberleri henüz teyit edemesek de Hızır Çakırbeyli karakterine hayat veren Oktay Kaynarca’nın diziden ayrılacağı haberleri ayyuka çıktı. Bunun yanında önemli iki ismin de ayrılacağı haberleri gelmeye başladı.

Bunlardan ilki de Edho dizisi Boran karakteri olduğunu söyleyebilirim. Boran yıllarca bir kadın şefkatinden uzak kaldığı için Yasemin .çok önceden planladığı olaya daha gelir gelmez Boran’a kancasını taktı. Mustafa Üstündağ Edho dizisinden ayrıldı mı - yazı görseli

Boran bir kadına iyilik yapayım derken ölüm fermanını imzalayacak Yasemin’e iyilik ettiğinin elbette farkında değildi.

Yasemin ise babasının başına bela olan Hızır’ı öldürmek yada içeriden bilgi almak adına içleri sızmanın en kolay yolu olan Boran’ı kullanmayı seçmiştir. Ta ki dayısı Yavuz’u öldürene kadar. Boran Sarı Sadi’nin mekanın da kendisine silah çekmeye çalışan Yavuz’u öldürmesi Bicolar’ı deli etti.

Mustafa Üstündağ Edho Dizisinden Ayrılacak mı?

Aldığımız bilgi doğrultusunda Boran karakterine hayata veren oyuncu 11 Şubat 2020 tarihinde Tufan’ın kızı Yasemin’in oyununa gelmesi ile Bicolar tarafından vurulacak ama ölmeyecek.Boran Ölecek mi (10 Mart 2020)

10 Mart 2020 tarihinde ekrana gelen bölümde ise Hızır ve adamları Boranı öldürmesini bekliyoruz. Zira masada bu konuda ikaz edilmişti.

Eşkıya Dizisi Boran’ın Öldüğü bölüm Fragmanı

10 Mart 2020 tarihinde Boran (Mustafa Üstündağ) karakterine hayata veren oyuncu Bicolar’ın ve Tufan’ın evine saldırı yapması sonucu Hızır ve adamları tarafında öldürülecek. Tam da o anların videosu ile sizleri baş başa bırakırken Mustafa Üstündağ’ın bir sonraki projesinde başarılar dileriz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu