E.D.H.O

Edho Candan Kimdir? Gerçek Adı Nedir?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82 bölümde Candan karakteri diziye dahil olmuştur Candan kimdir Gerçek adı nedir yazımızın devamında bulabilirsiniz

arzu yanardağ resmi6

Edho Candan Kimdir?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 28 Kasım’da diziye dahil olan Canan karakteri güzelliği ve Gizemi ile dikkat çekmiştir Hızır çakırbeyli Meryem ile kavga edip dünürü NATO Ekrem’in otele yerleşmiştir Hızır’ın bütün bunların ardından 2. Planı vardır Hızır natocu Ekrem in açıklarını yakalamak istemektedir Bu sırada otelde canlan adında sarışın bir bayanla tanışır bayan tanımıyormuş gibi gelip kimsin nesin diye hızır’a sorar Hızır Pekgöz vermesede adının Hızır olduğunu söyleyince Candan Hızır çakırbeyli mi diyerek açık verir basınından gördüğünü O yüzden haberin olduğunu söyleyerek kurtarmaya çalışır Ancak bunun arkasından Muhtemelen NATO çekilen vardır Peki Candan karakterine kim Hayat veriyor ilk gördüğüm kadarıyla Show TV ekranlarında Yeni Gelin‘de oynayan Asude karakterini canlandıran Arzu Yanardağ.

arzu yanardağ resmi5

EDHO Candan (Arzu YANARDAĞ)

Candan’a hayat veren isim Arzu Yanardağ. 31 Ağustos 1977 tarihinde kültür başkentimizi olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. 1997 yılında dizi sektörüne Kanal D’nin unutulmaz dizisi Unutabilsem ile giriş yapan güzel oyuncu, daha sonra Küçük Gelin, Galip Derviş, Gölgedekiler, Kalp Ağrısı, Aklın Başına Gelsin, Zülfikar ve Beşinci Boyut gibi yapımlarda da başarı listesine yenilerini eklemiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu