Edho Cengiz Kim? Oyuncunun Gerçek İsmi, Nereli? Kaç Yaşında? En Son Nerede Oynadı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dördüncü sezon, 2018 – 2019 yılında edho oyuncu kadrosuna yeni isimler katılmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezon monoton olarak ilerleyen Edho da bu sezon oldukça hızlı ve hikayenin akışına ayak uydurmak neredeyse mümkün değil. Bu kötü bir şey olduğu için söylemiyorum Bilakis, gayet heyecanlı bölümlerle izleyiciyi oldukça memnun ettiğini düşünmekteyim.

Bu yazımızda edho Cengiz kim olduğunu ve daha önce nerede rol aldığını bulabileceğiniz gibi Edho dizisi Cengiz karakterinin gerçek adını bulabilirsiniz. Hadi Başlayalım.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cengiz Kim?

2018 – 2019 sezonu Hızır karakterinden çok Alparslan ile İlyas karakterinin üzerine kurulu biz sezon izleyeceğiz. Alparslan’ı daha sezon başındaki ilk bölümde gizli bir istihbarat yapılanmasının başkanı ile bir araya gelmesi ve Alparslan da babası gibi fadai olmayı tercih etmesi ile Çakırbeyli ailesinin istihbarat birimi ile kopan bağını gizli de olsa Alpaslan yürütmektedir. Bu arada Edho Özlem kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Edho Cengiz karakteri de Alpaslan’ın bir nevi adamı ve işlerinde yardımcısıdır. Alpaslan, iki ağabeyinden ayrı operasyon yapmakta ve Çakırbeyli ailesine gelen veya gelebilecek tehlikeleri önceden önlemeye çalışmaktadır.

Cengiz de Volkan ile Erdal’ın mallarının olduğu yerinin bilgisini Alparslan’a vererek içlerindeki haini (Ateş’i) bulmaya bir adım daha yaklaşsa da Alparslan işi tamamlamadan İlyas’ın olay yerine gelmesi ile amca yeğen arasındaki ipler kopmuştur. Alpaslan artık kendi ekibini kuracak ve ekibin en önemli adamlarından biri de Edho dizisi Cengiz karakteri ile katılan olacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cengiz karakteri Alpaslan’ın hayatta kalmasına bağlı bir karakter olduğu için ve bu sezon Alpaslan’ın üzerine kurulu olduğundan dolayı sezon sonuna kadar Cengiz karakterinin kalacağını düşünmekteyiz. Sizce Alpaslan kendi ekibini kurması ve İlyas’a karşı ve sözlerini çiğnemesi aile içresinde bir çatışma çıkartır mı?

Dizisinin ilerleyen bölümlerinde Alpaslan fedailiği kabul ettiği için ailesi ile sınanacak ve İlyas amcasının vurup vurmamanın kararını vermekle yüz yüzü kalacağı sırada edho Cengiz de Alpaslan’ın yanında yer alacak. Kısaca Edho dizisi Cengiz karakteri hakkında şimdilik bunları aktarabiliyoruz. Oyucunun gerçek adı ve daha önce oynadığı dizi ve filmler alt paragraf da yer almaktadır.

Edho Cengiz Kimdir? Gerçek Adı, Yaşı Doğum Yeri…

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin 114. bölüm 4. sezonda Cengiz olarak dahil olan oyuncunun gerçek adı Cenk Hakan Köksal‘dır.  Ocak 1982 yılında Erzincan ilimizde hayata gözlerini açan oyuncu oğlak burcudur. Oyunculuk üzerine tahsilli olan ve konservatuvar mezunu olan Cengiz Hakan Köksal edho dizisinde Cengiz karakterini canlandıracak.edho cengiz (Cenk hakan Koksal) Resim 1

İlk kez kendisini 2008 yılında Arka Sokaklar dizisinde bölüm oyuncusu olarak karşımıza çıkmıştı. 2015 yılında,  “Gamsız hayat”  dizisinde “Dursun” olarak izlemiştik. 2016 yılında “1 Kezban 1 Mahmut: Adana Yollarında” isimli sinema filminde “Emrah” karakterini canlandıran oyuncuya edho  Cengiz karakterinde başarılar dileriz.

Edho Cengiz Karakterinin Diziye Katıldığı Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın