E.D.H.O

Edho Derman Kimdir? [Yaman’ın Abisi Derman]

Edho Derman Kimdir? gerçek adı ne? Daha önce hangi dizi ve filmde oynadığı Alpaslan Derman’ı öldürecek mi? Edho Yaman’ın abisi Derman Korkmaz kimdir? Hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Güncelleme (01.12.2020) 1 Aralık 2020 tarihinde yayınlanan bölümde Derman cezaevinde Alpaslan ve adamları tarafından öldürüldü. Edho Derman karakterine hayat veren oyuncu dizinin kadrosunda ayrıldı. Derman’ın ölmesi Korkmazları masada güçlendirdi.

Atv ekranlarında Salı akşamları yayınlanan ve izleyiciyi ekran başına kilitlemeyi başaran, reyting rekortmeni diziye bu hafta önemli isimler dahil oldu. Bunların başında uzun süredir adı geçen Derman Korkmaz karakteri oldu. Zira kendisi cezaevinde hükümlü bir katildir. Yaman da abisi gibi babasının gözüne girmek için sıkça adını dillendirdiği Derman Korkmaz bu hafta ekrana gelecek olan bölümde diziye dahil olacak.

Edho Yaman'ın Abisi Derman kim resmi

Alpaslan Çakırbeyli Derman’ın ne derece tehlikeli biri olduğunu öğrenir öğrenmez, masadan bağımsız olarak kendi kurduğu ekip ile birlikte cezaevine sızıp, Derman’ı öldürmeye çalışacak. Bu konuda aldığımız bilgiye göre Edho Yaman’ın abisi Derman diziye dahil olduğu bölümde Alpaslan tarafında öldürülecek.

Kısaca edho dizisi Derman karakteri bu çerçevede diziye dahil olacak. Bu önemli karaktere hayat veren oyuncu ve bilgileri ise sizleri bir alt başlıkta bekliyor.

=> Edho Yaman kim görmek için tıklayınız

Edho Derman Kimdir

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Derman karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Uğur Keleş‘tir. En son 2018 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Derman karakterine hayat veren başarılı oyuncu Edho dizisinde Derman karakterini bir bölüm boyunca canlandıracak.

Edho Derman kimdir - Uğur Keleş
Edho Derman

Dizi deneyimi çok olmasa da tiyatro da aktif görev alan Uğur Keleş İstanbul Devlet Tiyatrosu, Trabzon Devlet tiyatrosunda görev almıştır. Bu tiyatrodalar da çeşitli oyunlarda yer alan Uğur keleş ilk defa 2016 yılında “Emicem Hospital (Levent)” isimli sinema filmde canlandırdığı Levent karakteri ile beyaz perde ile tanışmıştır.

Edho dizisi Derman Uğur Keleş’in Dizileri

2018  – Arka Sokaklar – Derman

2020 – Edho – (Derman)

Son canlandırdığı iki karakterinde adının derman olması oldukça tesadüf bulduğumuz Uğur Keleş’in bir sonraki dizi şimdiden merakla bekleniyor.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Derman’ın geldiği Bölüm

10 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan Edho dizisinin 171 bölümünde diziye Derman karakteri, ile dahil olan Uğur Keleş’in geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu