E.D.H.O

Edho Doktor Derya Kim? Edho Derya’nın Gerçek Adı Ne?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar olmaz dizisi bu hafta 99. bölümü ile 17 Nisan Salı günü saat 20:00 da izleyici karşısına çıktı. Dizinin geçtiğimiz bölümlerinde diziye dahil olan doktorun öneminin artması sebebi ile sizlere tanıtmaya karar verdik. Edho Doktor Derya kim? Edho Derya’nın gerçek adı ne? Oyuncu kiminle evli sorularını sizler için araştırdık.

Edho Doktor Derya Kim? Nasıl Bir Karakter? Kimsesiz Yaşar İle Bağlantısı Ne?

Edho Doktor Derya kim? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi geçtiğimiz hafta 98. bölümü ile Meryem’in doktoru Derya ile Kimsesiz Yaşar’ın  karşılaşmasından sonra bölüm oyuncusu olarak kısa süreliğine katıldığını düşündüğümüz Doktor Leyla karakteri dikkatleri üzerine toplamasından sonra kısa bir araştırma yaptık. Meryem’in hastalanmasından sonra evde özel kalp doktoru olarak geldi gibi gözükmesini Hayriye hanımın dikkatinden kaçmaz.

Kalp doktorundan çok kadın doğum uzmanı olduğunu düşünüp bu işin peşini bırakmamakta niyetli. Doktor Leyla’nın gerçek yüzünü ajan gibi araştırıp ortaya çıkaracağını da şimdiden söyleyebiliriz. Doktor Derya ile Kimsesiz Yaşar ile  zamanında bir birliktelik yaşamış ama bu birliktelik nihayete ermeden kötü ayrılmışlardır. Meryem ölecek olmasını herkesten saklayıp çocuğunu doğurmak için ortaya attığı bu yalan adım adım ortaya çıkma yolunda ilerler. Hızır ise eve gelen Doktor Derya’nın kalp rahatsızlığı olduğu eşi Meryem’e evde bakım hizmeti verecek sıradan bir doktor olduğunu düşünmüş ve arkasını araştırmamıştır.

Edho Doktor Derya kim

Hayriye hanım doktor Derya’nın annesi Nejla hanımdan öğrendikten sonra Meryem’in sırrını öğrendikten sonra Hızır’a anlatacak mı? Bence kızından çok sevdiği hatta oğlu Hızır’dan sevdiği Meryem’in oyununa devam ettirmezdi. Çünkü Meryem Hayriye hanım için çok kıymetli. Hemen tedavi ettirmek için gereken çabayı gösterecektir. Edho Doktor Derya kim? nasıl bir karakter olduğundan kısaca bahsettikten sonra Edho Derya’nın gerçek adı ne? Birazda ondan bahsedelim. 

Edho Derya’nın Gerçek Adı Ne? Daha Önce Nerede Oynadı?

Edho dizisinde geçtiğimiz bölümlerde diziye bölüm oyuncusu olarak katıldığını düşündüğümüz ancak dizideki önemi artan Edho Doktor Derya’nın gerçek adı Melissa  Özge Yıldırımer’dir. Şubat 1990 yılında mega şehrimiz İstanbul da hayata gözlerini açan oyuncu kova burcu olup 28 yaşındadır. Oyunculuk üzerine lisans eğitimini için “Haliç Üniversitesi Devlet Konservatuvarı” bölümünden mezun olmuştur. İlk kez kamera karşısına 2010 yılında “Kanıt” dizisindeki “Nisan” rolü ile bu sektöre ilk adımını atmıştır.

Edho Derya

2013 yılında “Küçük Gelin” dizisinde “Leyla” karakteri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Yıldızının parlaması ise Star TV de halen yayınlanmakta olan Söz dizisinde Ali Haydar’ın (Hafız) eşi Fatma karakterini canlandırmış diziden ayrılması çok acıklı olmuş Hafız yaptığı hatadan uzun süre kurtulamamıştı. Edho doktor Derya kim olduğunu Edho Derya’nın gerçek adı ne olduğunu sizler ile paylaştık.   Melissa Yıldırımer 2012 yılında ayni dizide Alpaslan karakterine hayat veren Yunus Emre Yıldırımer ile evlenmiştir. 

Melissa Yıldırımer Dizisindeki Acıklı Ölümü

Melissa Yıldırımer Söz dizisinde Hafızın eşi Fatma’yı başarı ile canlandırmıştır. Diziden talihsizce eşi tarafından vurularak ayrılması dizinin fanlarını ağlatmayı başarmıştır. Gelin o anı bir kez daha hatırlayalım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu