E.D.H.O

Edho Ferdi Kim? Şafak’ın Adamı Eşkıya Ferdi Bakın Kim Çıktı

Edho Ferdi karakteri 5 Kasım 2019 Salı günü ATV ekranlarında yayınlanan 146. bölümde dizinin oyuncu kadrosuna Şafak’ın adamı sınırsızlar ekibinin bir üyesi olarak acımasız bir katil rolü ile diziye dahil oldu.

Günlük dizileri yakında takip eden tüm izleyenler hemen Eşkıya Ferdi karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğunu gerçek adının ne olduğunu hatırlamayı başardılar. Hatırlayamayanlar için dizide Ferdi karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı ile birlikte daha önce yer aldığı dizi ve filmlerin listesi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Edho Ferdi Kim?

İstihbaratçı Altan bu görevden sanki atılmış gibi tüm hıncını hırdan çıkarmak isteyen onurlu bir istihbaratçı rolü izlerken arka planda ise Hızır’ı ve Çakırbeylileri bitirmek için Cengiz’den tek istediği uluslar arası operasyon yapabilen ve kendilerine sınırsızlar diyen ekibi kendi emrine verilmesini istedi. Cengiz de Altan’ı yalandan denetlemeye gelip onu görevden alıp gizlice Sınırsızları da emrine verdi. Edho Ferdi - Kaan YalçınSınırsızlar kendi içinde kapalı bir kutudur. Dışarıdan asla fark edilmeyen ve suikast konusunda oldukça deneyimli katilleri arkasına alan Altan’ın ilk hamlesi de Hızır’ın oğlunu kaçırarak adeta elini kolunu bağlamak istedi.

=> Bu arada [mavibuton]Edho Şafak[/mavibuton] Kim olduğunu merak ediyorsanız lütfen tıklayınız.

Edho Ferdi olarak izlediğimiz karakter ise Şafak’a ölümüne bağlı bir elemandır. Bir değini iki etmeyen ve asla hata yapmayan birisi olarak tecrübeli bir katile hayat vermektedir. Devletin yasal yollarla yapmadığını, Sınırsızlar ekibine devrettiğinde Şafak ilk olarak görevi Eşkıya Ferdi olarak kadroya dahil olan karaktere verir. Şafak’ın en önemli personeli olan Ferdi, ilerleyen bölümlerde Hızır’ı oldukça zor duruma sokacak birisi olarak izleyeceğiz. Sözleri burada sonlandırırken dizide Ferid olarak karşımıza çıkan usta oyuncuyu sizlere bir kez da ha tanıtmak istiyorum.

Eşkıya Ferdi Karakterinin Gerçek Adı

Dizinin 146. bölümünde kadroya Sınırsızlar ekibinin personeli Şafak’ın güvenilir adamı olarak izleyeceğimiz oyuncunun gerçek adı Kaan Yalçın’dır. En son ATV ekranlarında Beni Bırakma isimli günlük dizide Doktor Vedat karakterine hayat vermişti

Edho Dizisi Ferdi karakterine hayta veren Kaan Yalçın 20 Mayıs 1975 yılında Ankara ilimiz de dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Kaan ilk defa TV karşısına 1996 yılında “Son Türbedar” sinema filmi ile karşımıza çıkmıştır.Eşkıya Ferdi - Kaan Yalçın2006 yılında “Arka Sokaklar” dizisinin 1. sezonunda yine bölüm oyuncusu “Tufan” Karakterine hayat veren başarılı oyuncu Fox TV ekranlarında yayınlanan “Komşular” dizisinde “Yavuz” karakterini canlandırmıştı.En son ise ATV ekranlarında yayınlanan Beni Bırakma dizisinde doktor Vedat olarak kendisini kendisini izlemiştik.

Kaan Yalçın’ın Yer Aldığı Dizi/Film (Eşkıya dizisi Ferdi)

 • 2019 – Edho
 • 2018 – Beni Bırakma
 • 2017 – Komşular
 • 2016 – Bu Şehir Arkandan Gelecek
 • 2008 – Memur Muzaffer
 • 2008 – Adanalı
 • 2007 – Leylan
 • 2007 – Arka Sıradakiler
 • 2006 – Arka Sokaklar
 • 2005 – Beşinci Boyut
 • 1996 – Son türbedar

Edho Dizisi Ferdi Karakterinin Geldiği Bölüm

5 Kasım 2010 Salı günü dizinin 146. bölümünde Şafak’ın adamı ve Sınırsızlar ekibinin bir üyesi olarak karşımıza Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Ferdi karakteri ile çıkan Kaan Yalçın’ın yer aldığı dizinin bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu